Czym jest Wielka Kara (z Bożej sprawiedliwości)?

(przeczytaj Księgę Apokalipsy, rozdziały 16-18)

Moje wielkie Miłosierdzie przynosi wspaniałą wiadomość Moim dzieciom na całym świecie. Bo kiedy nastąpi to Wielkie Ostrzeżenie, otrzymacie szansę, by zmienić wasze życie na lepsze. Gdy zostanie wam ujawniona prawda o Moim Istnieniu, nawrócenie szeroko się rozpowszechni.

Wtedy i tylko wtedy, po tym, jak nastąpi Ostrzeżenie, świat otrzyma szansę, aby przetrwać Wielką Karę, która nastąpi, jeśli grzesznicy masowo nie okażą skruchy. Ponieważ wtedy Ręka Mojego Ojca opadnie wszędzie na tych, którzy wzbraniają się przed usłyszeniem prawdy – na tych, którzy odwracają się od miłości. Miłości do Mnie i waszych braci i sióstr. Na tym etapie wasze grzeszne drogi nie będą już więcej akceptowane. To dopełni miary. Bo potężny wpływ szatana nie będzie mógł przytrzymać ludzkości w uścisku jak w imadle. Ci, którzy uparcie podążają niegodziwymi ścieżkami, prześladując Moje dzieci, zostaną powstrzymani.

Wielka Kara, jakiej nie doświadczono od czasów Noego, zostanie uwolniona przez Boga, Ojca Przedwiecznego. Moi wyznawcy, którzy możecie powiedzieć, że Jezus w ten sposób nie przemawia, musicie teraz zadać sobie to pytanie. Jeśli Jezus jest pełen Miłosierdzia, to dlaczego On, albo Bóg Ojciec, mieliby pozwolić armii szatana na dalsze działania i stosowanie terroru wobec Swoich dzieci? To z Miłości do wszystkich dzieci Bożych będzie miała miejsce ta Wielka Kara. Okażcie wszyscy skruchę. Odrzućcie puste obietnice szatana. Odrzućcie fałszywe, puste życie, które on wam proponuje. Przyjmijcie, że gdy słyszycie, jak odrzuca się w dzisiejszym świecie Moje Imię, to dzieje się to bezpośrednio pod wpływem szatana. Dopóki Moje dzieci nie odwrócą się od niego, nie może być pokoju na tym świecie.

Przyjmijcie to Ostrzeżenie jako Orędzie czystej Miłości. Osobom mającym władzę to mówię. Odrzućcie kłamstwa, którym jesteście wierni, albo poniesiecie konsekwencje.

Wielkie Miłosierdzie, które okażę wam podczas Ostrzeżenia, jest rozwiązaniem dla Nowej Ery Pokoju. Gdy je przyjmiecie, kara zostanie oddalona. Jeśli je odrzucicie, to tylko Moi wyznawcy będą mogli zostać ocaleni. Dla reszty z was będzie za późno (poniedziałek, 20 czerwca 2011 roku, godz. 11.45).

Tym grzesznikom dawane jest największe możliwe Miłosierdzie od czasu Mojego Ukrzyżowania. Powinni przyjąć Ostrzeżenie, bo to już po raz ostatni zostaje im ofiarowana szansa odkupienia. W przeciwnym razie czeka ich straszliwa kara. Ta kara, która będzie zesłana Ręką Boskiej Sprawiedliwości przez Mojego Ojca Przedwiecznego, nie jest pożądana. A choć ta Wielka Kara została przepowiedziana, może zostać złagodzona poprzez moc modlitwy (poniedziałek, 12 września 2011 roku, godz. 12.00).

Jedna trzecia ziemi zostanie zniszczona, kiedy aniołowie rzucą ogień z czterech stron Niebios (piątek, 6 lipca 2012 roku, godz. 16.15) [fragment]

Nic na świecie, czym rządzą prawa natury, nie pozostanie takie, jak było kiedyś. Morza się podniosą, wody się wyleją, ziemia się zatrzęsie, a gleba stanie się jałowa.

Mój Ojciec nałoży Wielką Karę, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się grzechu, który jest dla Niego źródłem wielkiego smutku. Te narody, które przeciwstawiają się Jego Prawom, będą wiele cierpieć. Wkrótce zrozumieją, że ich grzechy nie będą dłużej tolerowane, i zostaną ukarane. Karanie ich ma na celu uniemożliwienie im opanowania innych dusz, a jeśli nie zmienią swoich nikczemnych dróg, zostaną do tego przymuszeni przez Boską Interwencję (…). Drżenie wzrośnie i naród po narodzie będzie cierpiał według skazy grzechu, który uszkadza jego rdzeń. Przywódcy, którzy pójdą za antychrystem, nie umkną Oczom Mojego Ojca i zostaną zgładzeni.

Tych, którzy stoją teraz na czele nikczemnych rządów, Mój Ojciec ukarze w celu ocalenia Swoich dzieci z ich nikczemnego uścisku. On nie będzie stał z boku i się przyglądał, jak ci przywódcy, którzy pójdą za antychrystem, pozostającym obecnie w ukryciu, będą niszczyć Jego dzieci. Jedna trzecia ziemi zostanie zniszczona, kiedy aniołowie rzucą ogień z czterech stron Niebios.

Ta plaga będzie bardziej rozpowszechniona niż AIDS (wtorek, 7 maja 2013 roku, godz. 22.35)

Moja córko, początek plagi wkrótce będzie widoczny, gdy Mój Ojciec zrzuci na ziemię kary na te narody, które Go obrażają i które pozwalają na nikczemność i niesprawiedliwość zadawane biednym, niewinnym ludziom. Ta plaga będzie widoczna na twarzy i wrzód nie zostanie uzdrowiony, dopóki Wielka Kara nie zostanie zakończona. Ta plaga będzie bardziej rozpowszechniona niż AIDS i będzie jedną z pierwszych oznak nadchodzącej kary. Po tym zapanuje głód na jednej trzeciej powierzchni ziemi, a dokona się to w czasie panowania antychrysta.

Gdy rządy antychrysta rozprzestrzenią się jak pajęczyna, będzie temu towarzyszyć seria kar wylewanych na czterech rogach świata z Ręki Mojego Ojca. Boska Interwencja pomoże zatrzymać przechwytywanie dusz przez bestię dzięki mocy antychrysta. Jego naśladowcy będą cierpieć bolesną karę i będzie to widoczne na ich twarzach poprzez tę plagę. Przed tą surową karą nie uciekną ani oni, ani ci, którzy dopuszczają się podstępnych oszustw względem Mojego Kościoła na ziemi.

Fragment rozdziału pochodzi z książki „Przygotujcie się na Powtórne Przyjście Chrystusa”

Zobacz podstawowe informacje o książce „Przygotujcie się na Powtórne Przyjście Jezusa Chrystusa”, cały spis treści, a książkę można nabyć w sklepie ELGIDO.com.


Nagranie spotkania modlitewnego Krucjata Modlitwy o zbawienie dusz, na podstawie Księgi Prawdy

Udostępnij w mediach społecznościowych