Materiały do pobrania

Wszystkie poniższe ulotki można bezpłatnie pobierać i przekazywać osobom zainteresowanym. Nie wyrażamy jedynie zgody na zmiany w treści ulotek. Aby pobrać wybraną ulotkę, kliknij przycisk „Pobierz” pod ulotką i zapisz ulotkę na twardym dysku.

Modlitewnik Krucjaty Modlitwy w formacie A4 można dowolnie wydrukować jednostronnie lub obustronnie, na standardowym papierze do drukarek. Modlitewnik udostępniamy za zgodą autora strony www.paruzja.info.

Poniższy Modlitewnik Krucjaty Modlitwy w formacie A6 po wydrukowaniu, rozcięciu i złożeniu ma 80 stron i wielkość pocztówki czyli połowy zeszytu. Ten Modlitewnik trzeba koniecznie wydrukować obustronnie, na standardowym papierze do drukarek formatu A4, następnie przeciąć wzdłuż zaznaczonych linii, złożyć, zszyć i jak najczęściej używać. Modlitewnik udostępniamy za zgodą autora strony www.paruzja.info.

Modlitwy Litanie (od I do VI) w formacie graficznym oraz 10 pierwszych Modlitw Krucjaty z Księgi Prawdy.

Pan Jezus powiedział w Orędziu 17 listopada 2011 roku: „Wzywam Moich wyznawców, aby odmawiali te Modlitwy, które będę ci dawał każdego dnia, by ratować dusze”.

Zarys tematów Księgi Prawdy – grafika na Facebook, Telegram, Whatsapp itp

Kim będzie antychryst? – 2 grafiki (część 1 i część 2) na Facebook, Telegram, Whatsapp itp

Udostępnij w mediach społecznościowych