Kim jest Antychryst?

Antychryst będzie twierdził, że jest Mną, Jezusem Chrystusem (niedziela, 12 sierpnia 2012 roku, godz. 18.00)

Moja szczerze umiłowana córko, wiedz, że tak jak Ja cię pouczam, jak przygotować ludzkość do zbawienia, które prawowicie się jej należy, tak też zły przygotowuje dusze.

Przygotowuje fałszywych proroków, aby zwieść dzieci Boże, tak żeby przyjęły antychrysta jako swojego Jezusa. Tę niegodziwość trudno jest ci pojąć, ale z Darem czytania dusz, który ci dałem, będziesz natychmiast wiedziała, którzy są tymi fałszywymi prorokami. Zawsze będzie obierał ciebie za cel, Moja córko, w najbardziej podstępny sposób, bo ty będziesz ich przeciwnikiem numer jeden. Ale ich kłamstwa, tak sformułowane, że będą się wydawały jakby świętymi Słowami Boga, będą skrywać największe kłamstwo ze wszystkich. Ogłoszą, że fałszywy prorok będzie prawdziwym papieżem. Ogłoszą, z początku subtelnie, że antychryst będzie Chrystusem Królem. Kiedy zwiodą biedne dusze, że ich orędzia pochodzą od Boga, takie dusze dalej nic nie będą rozumieć.

Muszę ostrzec wszystkie dzieci Boże. Nigdy nie przyjdę w ciele po raz drugi. Nie pojawię się w świecie jako przywódca. Ani nie będę tym razem dokonywał cudów, aby wam udowodnić, Kim jestem, innych niż cud Ostrzeżenia i cud na niebie, który będzie widoczny jakiś czas po tym, jak nastąpi Ostrzeżenie.

Antychryst będzie twierdził, że jest Mną. Jezusem Chrystusem. Ta obrzydliwość została przepowiedziana. Komu wierzyć? Dzieci, nie jest to łatwa rzecz, bo wielu przyjdzie w Moje Imię. Ale to wiedzcie.

Zły poprzez swoich fałszywych proroków nigdy wam nie powie, abyście modlili się do Ducha Świętego albo przyjmowali sakrament Najświętszej Eucharystii. Nigdy nie przyzna, że Ja, Jezus, Syn Człowieczy, przyszedłem jako Mesjasz w ciele, aby odkupić człowieka z grzechu. Nigdy nie poprosi ani nie zachęci was do odmawiania Różańca świętego albo okazania wierności Mojej umiłowanej Matce. Miejcie się na baczności. Czuwajcie i tylko wypełniajcie Moje wskazania.

Zły stara się utworzyć armię wśród Moich wyznawców. Choć jego inna armia jest dobrze ugruntowana na ziemi, to teraz obrał sobie za cel tych, którzy wierzą we Mnie, waszego Jezusa, ponieważ chce ukryć swoje złe czyny za świętymi ludźmi. Będzie wykorzystywał ich miłość do Mnie jako tarczę, aby ukryć te kłamstwa, które zamierza narzucić światu.

Ufajcie Moim Słowom i nie odchodźcie od prawdy, gdy jest wam przekazywana w tym czasie poprzez te Moje święte Orędzia dla świata. 

Wasz Jezus

Wielu Moich wyznawców padnie ofiarą tego nikczemnego podstępu. Miejcie się na baczności. Będzie on postrzegany jako posłaniec miłości, pokoju i zgody w świecie. Ludzie będą padać na kolana i oddawać mu cześć. Pokaże wam swoją moc i uwierzycie, że jest ona z Boskiego źródła. Ale nie jest. Będzie was pouczał w sposób, który czasami będzie się wydawać dziwny. Prawdziwi wierzący będą wiedzieli, że nie jest ze Światła. Jego chełpliwa, pompatyczna postawa będzie skrywała czyste zło. Będzie się pysznił i okazywał to, co będzie się wydawało prawdziwym współczuciem i miłością do wszystkich. Za tą fasadą jest pełen nienawiści do was, Moje umiłowane dzieci. Śmieje się za zamkniętymi drzwiami.

Moje dzieci, on was strasznie zmyli. Będzie się wydawało, że jest potężny, pewny siebie, ma poczucie humoru, jest opiekuńczy, kochający i będzie postrzegany jako zbawiciel. Jego piękne oblicze spodoba się wszystkim, ale on wkrótce się zmieni. Będzie siał w świecie spustoszenie i zamorduje wielu. Jego akty terroru będą jawne, tak że wszyscy będą to widzieć. Zniszczy waszą niezależność i przyczyni się mocno do wprowadzenia znamienia – znamienia bestii. Wy, Moje dzieci, będziecie musieli być silni. Nie przyjmujcie tego znamienia, bo jeśli to zrobicie, dostaniecie się pod jego diabelski hipnotyczny wpływ (poniedziałek, 15 listopada 2010 roku, godz. 11.00).

Pamiętajcie, dzieci, że czas, który pozostał szatanowi na ziemi, jest krótki. Antychryst został wysłany, aby skraść dusze Mojemu Ojcu. Te dusze pochodzą od Mojego Ojca, Boga Stworzyciela wszystkich rzeczy. Obietnica wiecznego wszechświata składana przez antychrysta jest nonsensem. Wiele dusz jest obecnie zwiedzionych tą nową i złowieszczą doktryną (czwartek, 6 października 2011 roku, godz. 22.45).

Moja szczerze umiłowana córko, wierność Mojego Kościoła wobec Mnie, jego ukochanego Zbawiciela, zostanie wkrótce wypróbowana aż do granic wytrzymałości. Mój Kościół został uśpiony i w swoim śnie nie przygotował się na nadejście antychrysta. On i jego służalcy wpełzli już w każdą szczelinę w kościołach Mojego Ojca na całym świecie.

Kościół katolicki jest dla antychrysta celem numer jeden i on się nie zatrzyma, dopóki nie odwróci głów przynajmniej połowy Mojego Kościoła na tej ziemi. Moi kardynałowie, biskupi i kapłani są tak nieprzygotowani, że nie zauważają subtelnych zmian zachodzących w ich własnych szeregach. To nie potrwa długo, zanim podział wewnątrz Mojego Kościoła stanie się naprawdę widoczny (piątek, 28 października 2011 roku, godz. 22.40).

Moja córko, istnieje nikczemny plan zniszczenia większości ludzkości poprzez wojnę. Te wojny nie są przypadkowe. Widzicie, jak wiele z nich ma miejsce, w tak wielu krajach, wszędzie? Jest to z ręki antychrysta, który cierpliwie czeka na swoją chwilę chwały na ziemi. Gdy narody będą na kolanach, on będzie maszerował i utworzy fałszywy pokój na swój własny przebiegły sposób. To będzie maska oszustwa (Bóg Ojciec, sobota, 4 lutego 2012 roku, godz. 15.00).

Kiedy te wojny będą się nasilać i staną się uciążliwe, to wtedy antychryst da się poznać jako pokojowy negocjator (sobota, 10 marca 2012 roku, godz. 15.30).

Czas, aby została wybudowana ta nowa świątynia na cześć bestii, jest już bardzo bliski. Zostanie wybudowana pod dyktaturą antychrysta, który wkrótce wkroczy na scenę światową jako człowiek pokoju (niedziela, 8 lipca 2012 roku, godz. 17.17).

Moja szczerze umiłowana córko, trzy i pół roku, które pozostało z okresu ucisku, rozpocznie się w grudniu 2012 roku. To jest okres, kiedy antychryst wyłoni się jako wojskowy bohater [zobacz przypis redakcji w rozdziale „Wielki Ucisk” na stronie 29 – przyp. red.].

Jego dusza została oddana szatanowi, który panuje nad każdą jego częścią. Moce, które będzie posiadał, spowodują, że z czasem będzie postrzegany nie tylko jako człowiek pokoju, ale ludzie będą myśleli, że on jest Mną, Jezusem Chrystusem, Zbawicielem ludzkości. Z czasem też uwierzą, że antychryst został posłany, aby zapowiedzieć Powtórne Przyjście. Z tego powodu tak wiele biednych dusz przyjmie chętnie jego znamię – znamię bestii. On jest bestią pod każdym względem z powodu sposobu, w jaki szatan ujawni się w jego ciele.

Będzie dokonywał cudów na niebie. Będzie uzdrawiał ludzi. Zostanie przywódcą nowej światowej religii i on, wraz z fałszywym prorokiem, który będzie kierował skorupą Kościoła katolickiego na ziemi, będzie z nim ściśle współpracował, aby oszukać wszystkie dzieci Boże (piątek, 20 lipca 2012 roku, godz. 17.46).

Fragment rozdziału pochodzi z książki „Przygotujcie się na Powtórne Przyjście Chrystusa”

Zobacz podstawowe informacje o książce „Przygotujcie się na Powtórne Przyjście Jezusa Chrystusa”, cały spis treści, a książkę można nabyć w sklepie ELGIDO.com.


Opis działań i postaci antychrysta, na podstawie Księgi Prawdy

Udostępnij w mediach społecznościowych