Jakie znaki poprzedzą Ostrzeżenie?

  • by

Słońce zacznie pulsować i się obracać, poprzedzając Ostrzeżenie, kiedy świat będzie do niego przygotowywany (niedziela, 2 października 2011 roku, godz. 15.00).

Zanim będzie miało miejsce Ostrzeżenie, na niebie zobaczycie wielkie znaki. Gwiazdy się zderzą z taką siłą, że ludzie błędnie uznają to widowisko, które ujrzą na niebie, za katastroficzne. Gdy te komety się rozniecą, to niebo w konsekwencji stanie się czerwone i wszyscy na całym świecie ujrzą znak Mojego Krzyża (niedziela, 5 czerwca 2011 roku, godz. 16.30).

Zanim się to stanie, zmienią się warunki atmosferyczne (czwartek, 12 lipca 2012 roku, godz. 10.50).

Gwiazdy wkrótce się zmienią i bliski jest czas pojawienia się komety, o czym mówiłem, kiedy ludzie będą sądzić, że są dwa słońca. Wkrótce ludzkość zobaczy cudowny spektakl, a będzie słychać huk grzmotu i będzie się wydawało, że zderzą się dwa słońca (sobota, 6 kwietnia 2013 roku, godz. 17.00).

Wiele osób oprzytomnieje i przykuje to ich uwagę, gdy zobaczą te zmiany na niebie. Będą świadkami słońca wirującego jak nigdy dotąd. Następnie ujrzą krzyż. Stanie się to tuż przed zderzeniem się gwiazd na niebie i kiedy Promienie Mojego Bożego Miłosierdzia okryją ziemię.

Zapadnie cisza, tak że każda dusza będzie w stanie całkowitego odosobnienia, kiedy stanie przede Mną. Powiedz Moim dzieciom, na co mają zważać, bo nie mogą się obawiać. Tego Wydarzenia nie należy się lękać. Zamiast tego powinniście wszyscy powitać to spotkanie z radością (piątek, 11 listopada 2011 roku, godz. 16.00).


Fragment rozdziału pochodzi z książki „Przygotujcie się na Powtórne Przyjście Chrystusa”

Zobacz podstawowe informacje o książce „Przygotujcie się na Powtórne Przyjście Jezusa Chrystusa”, cały spis treści, a książkę można nabyć w sklepie ELGIDO.com.

Udostępnij w mediach społecznościowych