Cenzura mediów

Proroctwo dotyczące cenzury mediów polegającej na tym, że prawda zostanie ukryta przed ludzkością poprzez dyktaturę, której będziemy doświadczać podczas Wielkiego Ucisku.


Fragment Orędzia o cenzurze

Cenzura mediów

Jezus: Mediom to mam do powiedzenia. Wyniosłość, którą przejawiacie, będąc przekazicielami informacji do świata, zmieni się w rozpacz, kiedy wasze słowo nie będzie więcej słyszane. Wkrótce i wy zdacie sobie sprawę ze znaczenia modlitwy, kiedy ludzkość odwróci się od Prawdy. Wasze słowo dzisiaj wciąż może nieść ważną niezależną prawdę. Ale ten Dar zostanie wam teraz odebrany. Natomiast prawda zostanie obecnie ukryta przed ludzkością poprzez dyktaturę, której niebawem doświadczycie podczas Wielkiego Ucisku. Nie pozwolą na wasze słowo, tak jak teraz nie pozwalają na Moje Słowo.

„Tajny kanał” komunikacji

Nikt nie będzie was słuchać, bo jedyne słowo przekazywane ludzkości, które będzie miało jakiekolwiek oddziaływanie, będzie przekazywane światu przez technologię w „tajnym kanale”. Znajdziecie się na pustkowiu i na tym się to skończy, że kiedy wasze słowo nie będzie słyszane, będziecie próbować nawiązać kontakt z niewierzącym światem, tak jak w tym momencie Ja czynię.

Strzeżcie się dyktatorów

Nie lękajcie się, niezależnie od tego, którą drogą podążacie za Bogiem, po prostu posłuchajcie Mnie teraz. Walczcie z tymi, którzy narzucają wam dyktaturę w waszym świecie, bo oni są od szatana. Nigdy nie dajcie się im ogłupić, bez względu na to, ile wam płacą, byście przekazywali kłamstwa. Czeka ich wieczne potępienie, jeśli nie okażą skruchy; ale czas nie jest ich sprzymierzeńcem. Walczcie o wolność mówienia o niesprawiedliwości, której jesteście świadkami. Bez względu na to, czy we Mnie wierzycie, bo kiedy zobaczycie, jak to proroctwo będzie się realizować, to uświadomicie sobie Prawdę Mojego Nauczania. (z Orędzia z soboty, 1 stycznia 2011 roku, godz. 2.00).


Całe orędzie


Poniższe wiadomości z portali informacyjnych pokazują, że cenzura już następuje, a jej zasięg będzie się tylko rozszerzać z biegiem czasu, gdy dyktatura opanuje cały świat, usuwając niewygodne poglądy.


USA: YouTube usuwa kanał „Life Site News”

YouTube całkowicie usunął ze swej platformy związany z obrońcami życia kanał „Life Site News”. W komunikacie dziennikarze tej największej na świecie strony pro-life podkreślili, że „nie jest to tymczasowy zakaz”, a wszystkie zamieszczone dotąd na kanale filmy wideo kompletnie zniknęły.

Czytaj: https://misyjne.pl/usa-youtube-usuwa-kanal-life-site-news/


Serwis Vimeo cenzuruje katolicki kanał. Promocję „małżeństwa” uznano za mowę nienawiści

Serwis Vimeo cenzuruje katolicki kanał. Promocję „małżeństwa” uznano za mowę nienawiści

Internetowy serwis Vimeo ocenzurował działalność katolickiego kanału „Church Militant”, usuwając wszystkie filmy dostępne na jego koncie. Poglądy promujące „małżeństwo” zostały uznane za mowę nienawiści. Redakcja „Church Militant” podkreśla, że usunięcie z profilu wszystkich filmów to „religijna dyskryminacja”.

Czytaj: https://www.pch24.pl/serwis-vimeo-cenzuruje-katolicki-kanal–promocje-malzenstwa-uznano-za-mowe-nienawisci,73980,i.html


Cenzura na You Tube. PCh24 zablokowane za materiał o LGBT

You Tube - logo

Sprawa dotyczy nieopublikowanego filmu „Ich prawdziwe cele” telewizji internetowej PCh24TV, która działała na platformie You Tube. Jak czytamy na stronie PCh24 film przybliżał „społeczno-polityczne motywy działalności organizacji LGBT”.

Telewizja internetowa najpierw otrzymała ostrzeżenie o usunięciu programu ze względu na „naruszenie wytycznych dla społeczności”. W wiadomości zapewniono, że jest to jedynie ostrzeżenie – bez żadnej kary. Chwilę później jednak kanał poinformowano, że zostaje na niego nałożona siedmiodniowa blokada.

Czytaj: https://dorzeczy.pl/kraj/170700/cenzura-na-you-tube-pch24-zablokowane-za-material-o-lgbt.html


Udostępnij w mediach społecznościowych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *