Wybuch wulkanu w Islandii – spełnione proroctwo

  • by

Proroctwo z Księgi Prawdy, które wypełniło się w ciągu niespełna dwóch miesięcy w roku 2011.


Nowe objawienia, powodzie we Francji tego lata

niedziela, 22 maja 2011 roku, godz. 14.30

Moja szczerze umiłowana córko, objawienie dane ci 18 marca 2011 roku o północy, że w maju nastąpi wybuch wulkanu w Islandii, spełniło się teraz. Może się zastanawiasz, dlaczego byłaś tak wstrząśnięta, kiedy stało się to, co zostało przepowiedziane. Tak więc wytłumaczę ci to. Choć większość twoich wątpliwości dotyczących tego, że prawdziwie się z tobą porozumiewam, została rozwiana, wciąż jeszcze był w tobie lęk, że nie rozeznajesz poprawnie tych proroctw. Musisz teraz powstać z pewnością siebie i pozwolić Mi uspokoić twoje lęki. Idź naprzód i bez wahania publikuj inne wydarzenia, które ci objawiłem. Gdy będziesz to czynić, więcej ludzi zrozumie, że to Jestem Ja, Jezus Chrystus, Kto zasługuje teraz na uwagę, która jest niezbędna, by pomóc ratować dusze.

Kiedy potwierdzą się te proroctwa, w sercach Moich wyznawców będzie niewiele wątpliwości co do ich prawdziwości. Mimo to zatwardziałe dusze, które wzbraniają się uwierzyć i które zawsze będą przedstawiać logiczną odpowiedź, gdy będą świadkami prawdy, wciąż nie będą przekonane.

Powodzie we Francji, fala upałów w Turcji

Słuchajcie Mnie teraz. Tego lata na południu Francji nastąpią powodzie. W Turcji będzie mieć miejsce fala upałów. Nastąpią inne ekologiczne wydarzenia, które spowodują chaos, w tym trzęsienie ziemi w Anglii, ale nie natychmiast, a niektóre z nich będą miały wpływ na inne kraje europejskie. Oczekujcie wzrostu poziomu Morza Śródziemnego, co zaszokuje każdego. Trzęsienia ziemi będą odczuwane również w Norwegii i w Ameryce Południowej. Moja córko, ujawnię ci inne wydarzenia, ale tylko z jednego powodu. Dla nawrócenia Moich dzieci. Jeśli i gdy uznają, że Ja mówię do nich przez ciebie, to przyniesie Mi to radość. Nie mam zamiaru straszyć Moich dzieci, ale te wydarzenia będą się nadal wzmagać na świecie jako część nadchodzącej Wielkiej Kary. Są one niezbędną częścią walki ze zwodzicielem.

Módlcie się teraz, Moje dzieci, aby osłabić te wydarzenia i im zapobiec, bo modlitwa jest niezwykle potężnym środkiem przebaczenia.

Idźcie teraz w pokoju. Nie obawiajcie się publikowania tych proroctw, bo one się spełnią.

Wasz Zbawiciel
Jezus Chrystus

Fragment Orędzia z 18 marca 2011:

Moja córko, proroctwa, o których mówię, mają się właśnie wypełnić. Mojemu umiłowanemu Wikariuszowi nie pozostaje wiele czasu w Watykanie z powodu wydarzeń, które miały miejsce w marcu. Ludzkość będzie wkrótce świadkiem innych wydarzeń, łącznie z trzęsieniem ziemi w Europie, które zaszokuje wielu. Ale to oczyszczenie dopomoże w zjednoczeniu ludzi, co będzie dla dobra każdego. Nastąpią teraz inne globalne wydarzenia, włączając w to wybuch wulkanu* […]

Całość Orędzia: http://ksiegaprawdy.pl/2020/03/06/trzesienie-ziemi-w-europie-i-wojna-swiatowa/


Dnia 21 maja 2011 roku około godziny 17:30 czasu UTC rozpoczęły się drżenia i mikrowstrząsy ziemi dookoła wulkanu. O godzinie 19 rozpoczęła się erupcja wulkanu. Pokrywa lodowa lodowca Vatnajökull została przerwana, z wulkanu zaczęły wydobywać się popiół i pył wulkaniczny, tworząc chmurę o wysokości osiągającej 20 kilometrów.


Wulkan Grimsvötn

Badania wskazują, że aktywność wulkaniczna wzrasta i maleje tak, że częstotliwość i rozmiar erupcji w oraz wokół lodowej czapy Vatnajökull zmienia się w czasie. Ostatnie cztery erupcje wulkanów na Islandii w ciągu 15 lat sugerują okres wzmożonej aktywności wulkanów, podczas której można się spodziewać erupcji wulkanu Grímsvötn co kilka lat. Aktywność pobliskiego wulkanu Bárðarbunga jest powiązana ze wzrostem aktywności wulkanu Grímsvötn.

Czytaj: https://pl.wikipedia.org/wiki/Gr%C3%ADmsv%C3%B6tn

Po wybuchu wulkanu Islandia zamyka przestrzeń powietrzną

ash plume

Czytaj: https://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-po-wybuchu-wulkanu-islandia-zamyka-przestrzen-powietrzna,nId,341385


Udostępnij w mediach społecznościowych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *