Czy dojdzie do wojny atomowej z udziałem Iranu?

  • by

Wypełnia się proroctwo o tym, jak destabilizowany jest Bliski Wschód, by spróbować wywołać wojnę atomową z udziałem Iranu.


W ukryciu planowana jest wojna atomowa z udziałem Iranu

środa, 25 stycznia 2012 roku, godz. 13.50

Moje dziecko, wiele się teraz dzieje na świecie, gdy armia szatana nadal sieje wszędzie spustoszenie.

Próbują przejąć kontrolę nad wszystkimi instytucjami finansowymi, aby mogli wyrządzić Moim dzieciom straszliwe okrucieństwo. Oni, ta nikczemna grupa, kierująca się żądzą i siłą, próbują wywołać wojnę atomową w Iranie.

Ty, Moje dziecko, musisz się modlić, aby Bóg Ojciec w Swoim wielkim Miłosierdziu otworzył ich serca, by powstrzymali te rzeczy, zanim się wydarzą.

Nigdy nie traćcie wiary, dzieci, ponieważ wasze modlitwy działają. Wielkie zło, w tym aborcja, eutanazja, prostytucja i zboczenia seksualne zaczynają teraz słabnąć na świecie.

Módlcie się, módlcie się, módlcie się wszędzie Moim najświętszym Różańcem, dzieci, w grupach, jeśli to możliwe. Szatan szybko traci swoją moc, gdy Moja pięta zaczyna miażdżyć głowę węża.

Nie potrwa to teraz długo, zanim Mój Syn przybędzie na ziemię. Najpierw da wam tę ostatnią szansę na nawrócenie. Potem szybko przygotuje świat na Swoje Powtórne Przyjście. Czas jest teraz krótki.

Modlitwa jest bronią, dzieci, aby powstrzymać armię szatana przed ostatecznym prześladowaniem, które planuje przeciwko ludzkości.

Pamiętajcie, że Mój Ojciec Przedwieczny przez Swoją Miłość i współczucie będzie chronił was wszystkich, którzy w Niego wierzycie. Za tych, którzy nadal będą Mu nieposłuszni i wyprą się prawdy o Istnieniu Mojego umiłowanego Syna – módlcie się, módlcie się, módlcie się o ich zbawienie.

Czas nadszedł. Otwórzcie swoje serca na Boże Miłosierdzie Mojego Syna. Niebo zacznie się teraz zmieniać, a wtedy wszyscy ujrzą ten wielki cud, jaki wydarza się przed nimi.

Bądźcie gotowi.

Przygotujcie swoje domy i módlcie się Moim Różańcem świętym przy każdej okazji, aby rozluźnić uścisk złego ducha.

Wasza umiłowana Matka
Matka Zbawienia


We wszystkich największych stacjach telewizyjnych, a także w gazetach wysokonakładowych, opisywane są ostatnie wydarzenia związane z zabiciem przez amerykańskie siły zbrojne jednego z najpotężniejszych osób wywiadu na Bliskim Wschodzie – irańskiego generała Kasema Sulejmaniego.


„Podpalenie lontu, który uruchomi niszczycielską wojnę w Iraku i na świecie”

„Kolosalne pogwałcenie suwerenności Iraku” i złamanie zasad, na jakich goszczone są amerykańskie siły – tak premier Iraku Adil Abd al-Mahdi skomentował zabicie irańskiego generała Kasema Sulejmaniego i jednego z dowódców irackiej milicji Abu Mahdiego al-Muhandisa w ataku USA przeprowadzonym w Bagdadzie. Szyiccy przywódcy wzywają Irakijczyków do „pełnej gotowości”, a ambasada Stanów Zjednoczonych w Bagdadzie zaleca obywatelom USA opuszczenie tego kraju.

Czytaj: https://tvn24.pl/swiat/irak-premier-mahdi-o-zabiciu-sulejmaniego-i-al-muhandisa-ra997500-2981509?fbclid=IwAR3C1eLcVIV-Ww7zV9Tx5PSmav9x9rdptMjy4iKwewMclXWvZM1vwdZwgjw

Odpowiadał za tajne zagraniczne operacje Iranu i sprawnie wykorzystywał konflikty takie jak te w Iraku czy Syrii, by po cichu rozszerzać wpływy Teheranu. Wśród wrogów budził postrach, a wśród zwolenników – uwielbienie. W ojczyźnie otaczał go podziw godny celebrytów. Kim był Kasem Sulejmani, jeden z najpotężniejszych irańskich generałów, który zginął w czwartek w amerykańskim ataku w Bagdadzie?

Czytaj: https://tvn24.pl/swiat/kasem-sulejmani-kto-to-sylwetka-iranskiego-generala-ra997473-2982163?fbclid=IwAR13XrnwMED_FtZudTOf9ojDZXFbWLn7l4jhU4JyEpO_hv1LILXhPjfYwDA


Udostępnij w mediach społecznościowych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *