Powodzie we Francji i fala upałów w Turcji – rok 2011

  • by

Jedno z pierwszych proroctw z Księgi Prawdy, które się wypełniło.

Nowe objawienia, powodzie we Francji tego lata

niedziela, 22 maja 2011 roku, godz. 14.30

Moja szczerze umiłowana córko, objawienie dane ci 18 marca 2011 roku o północy, że w maju nastąpi wybuch wulkanu w Islandii, spełniło się teraz. Może się zastanawiasz, dlaczego byłaś tak wstrząśnięta, kiedy stało się to, co zostało przepowiedziane. Tak więc wytłumaczę ci to. Choć większość twoich wątpliwości dotyczących tego, że prawdziwie się z tobą porozumiewam, została rozwiana, wciąż jeszcze był w tobie lęk, że nie rozeznajesz poprawnie tych proroctw. Musisz teraz powstać z pewnością siebie i pozwolić Mi uspokoić twoje lęki. Idź naprzód i bez wahania publikuj inne wydarzenia, które ci objawiłem. Gdy będziesz to czynić, więcej ludzi zrozumie, że to Jestem Ja, Jezus Chrystus, Kto zasługuje teraz na uwagę, która jest niezbędna, by pomóc ratować dusze.

Kiedy potwierdzą się te proroctwa, w sercach Moich wyznawców będzie niewiele wątpliwości co do ich prawdziwości. Mimo to zatwardziałe dusze, które wzbraniają się uwierzyć i które zawsze będą przedstawiać logiczną odpowiedź, gdy będą świadkami prawdy, wciąż nie będą przekonane.

Powodzie we Francji, fala upałów w Turcji

Słuchajcie Mnie teraz. Tego lata na południu Francji nastąpią powodzie. W Turcji będzie mieć miejsce fala upałów. Nastąpią inne ekologiczne wydarzenia, które spowodują chaos, w tym trzęsienie ziemi w Anglii, ale nie natychmiast, a niektóre z nich będą miały wpływ na inne kraje europejskie. Oczekujcie wzrostu poziomu Morza Śródziemnego, co zaszokuje każdego. Trzęsienia ziemi będą odczuwane również w Norwegii i w Ameryce Południowej. Moja córko, ujawnię ci inne wydarzenia, ale tylko z jednego powodu. Dla nawrócenia Moich dzieci. Jeśli i gdy uznają, że Ja mówię do nich przez ciebie, to przyniesie Mi to radość. Nie mam zamiaru straszyć Moich dzieci, ale te wydarzenia będą się nadal wzmagać na świecie jako część nadchodzącej Wielkiej Kary. Są one niezbędną częścią walki ze zwodzicielem.

Módlcie się teraz, Moje dzieci, aby osłabić te wydarzenia i im zapobiec, bo modlitwa jest niezwykle potężnym środkiem przebaczenia.

Idźcie teraz w pokoju. Nie obawiajcie się publikowania tych proroctw, bo one się spełnią.

Wasz Zbawiciel
Jezus Chrystus


Pięć miesięcy od ukazania się orędzia wypełniło się to proroctwo.


Katastrofalne skutki powodzi w Europie

W wyniku powodzi i lawin błotnych, które przechodzą przez Włochy i Francję, zginęło już blisko 30 osób, a tysiące zostało ewakuowanych ze swoich domów. Po tragicznym poprzednim tygodniu we Włoszech zagrożone pozostają nadal m.in. okolice Turynu i Neapolu. We Francji, gdzie w ciągu dwóch dni stan rzek wzrósł o cztery metry, stan zagrożenia powodziowego ogłoszono już w 12 rejonach.

Czytaj: https://wiadomosci.onet.pl/swiat/katastrofalne-skutki-powodzi-w-europie/c3hr7


Francja: po powodzi przyszło tornado.

Czytaj: https://tvnmeteo.tvn24.pl/informacje-pogoda/swiat,27/francja-po-powodzi-przyszlo-tornado,15098,1,0.html


… i fala upałów w Turcji

Rekordowe upały na Bliskim Wschodzie

Fala niespotykanych nigdy wcześniej upałów nawiedza kraje Bliskiego Wschodu. Temperatura w cieniu przekracza 50 stopni, codziennie padają nowe ogólnokrajowe rekordy ciepła

Czytaj: https://www.twojapogoda.pl/wiadomosc/2011-07-30/rekordowe-upaly-na-bliskim-wschodzie_1600411/


Udostępnij w mediach społecznościowych