Pogoda zacznie przejawiać dziwne znaki

Księga Prawdy anomalie pogodowe

Proroctwa dotyczące anomalii pogodowych, powodzi i trzęsień ziemi zostały przekazane w Księdze Prawdy kilkukrotnie.


Pogoda zacznie przejawiać dziwne znaki

środa, 2 listopada 2011 roku, godz. 19.40

Moja szczerze umiłowana córko, pogoda zacznie przejawiać dziwne znaki, ponieważ ziemia zmierza do nowego stanu w przygotowaniu na Mój Akt Bożego Miłosierdzia, kiedy raz jeszcze przyjdę ratować was wszystkich.

W każdym narodzie nasila się nienawiść. Wszędzie jest odczuwane niezadowolenie. Miłość wzajemna jest słaba, podczas gdy miłość własna staje się nie tylko tolerowana, ale jest uważana za niezbędną, aby być akceptowanym w dzisiejszym świecie. Wymażę nienawiść. Zdepczę plany człowieka wprowadzenia terroru wobec jego brata. Wymażę wyniosłość w waszych duszach. Zostanie wam ujawniony każdy grzech tak, jak pojawia się on w swojej surowej brzydocie w Moich Oczach.

Dlaczego tak wiele życzliwych dusz musi się dzisiaj odwracać od Mojego Nauczania danego wcześniej? Dlaczego teraz? Co się dzieje z miłością do Boga Ojca, że staje się ona zawstydzająca w waszych oczach? Powiem wam. Dzieje się to dlatego, że tak wiele Moich dzieci zostało odciągniętych przez przyjemności tego świata. Choć wiele z dóbr materialnych, których poszukują, jest poza ich zasięgiem, wciąż Mnie odrzucają. Dusze ludzi zostały przesłonięte tak gęstą ciemnością, że Mojemu Światłu potrzeba będzie trochę czasu, aby przebiło się przez ich dusze i przeniknęło je.

Jakże płaczę Łzami gorzkiego smutku za tymi zagubionymi duszami, rozpaczliwie potrzebującymi Pokoju Zbawienia, którego pragną. One po prostu nie zdają sobie sprawy, że tylko Ja mogę przynieść ten Pokój do ich zmęczonych serc. Och, od jak dawna zapomina się o Mojej Miłości. Stanowię tylko element ludzkich myśli bez realnego znaczenia. Chcą spokoju umysłu i serca, ale nie poproszą Mnie o to. Będę mógł odpowiedzieć, jedynie wtedy, gdy poproszą. Czyż nie wiedzą o tym?

Wy, którzy Mnie kochacie, ale którzy nienawidzicie swojego brata lub odczuwacie do niego zawiść, wy także potrzebujecie Mojej pomocy. Nie chcę waszej wierności, jeśli nie traktujecie innych z życzliwością. Jeśli z jakiegokolwiek powodu sprawiacie ból waszym braciom i siostrom, urażacie Mnie. Bez względu na to, jak usprawiedliwiacie swoje działania, to wiedzcie. Czuję ból tych, nad którymi się znęcacie. Kiedy ranicie Mnie w ten sposób, nie możecie okazać Mi prawdziwej Miłości z serca. Wyciągnijcie z tego naukę. Szukajcie pokory we wszystkich sprawach, zanim przyjdziecie przede Mnie przysięgać wierność Mojej Świętej Woli. W ten sposób zachowacie czyste dusze i będziecie gotowi wejść do Mojego Królestwa.

Wy, Moje dzieci, macie ogromne szczęście, ponieważ miliony z was staną się częścią Mojego Nowego Raju. Wynika to z czasów, w których żyjecie. Tak wiele z was w dzisiejszym świecie, dzieci, może być obecnie uratowanych w taki sposób, jaki nie był możliwy dla poprzednich pokoleń. Przyjmijcie serdecznie tę wiadomość i wykorzystajcie tę okazję, aby póki możecie, przyjąć Moje Boże Miłosierdzie z otwartymi i skruszonymi sercami.

Wasz Zbawiciel
Jezus Chrystus

Link do Orędzia http://www.jezusdoludzkosci.pl/2011-11-02-19-40-pogoda-zacznie-przejawiac-dziwne-znaki

Proroctwa dotyczące powodzi

Nadchodzące deszcze, powodzie i zniszczenia upraw będą wynikiem kary z Nieba http://www.jezusdoludzkosci.pl/2012-08-11-20-10-nadchodzace-deszcze-powodzie-i-zniszczenia-upraw-beda-wynikiem-kary-z-nieba

Będzie wielki potop. Zobaczycie też mniejsze powodzie w innych krajach http://www.jezusdoludzkosci.pl/2012-12-25-19-20-bedzie-wielki-potop-zobaczycie-tez-mniejsze-powodzie-w-innych-krajach

Powodzie będą powszechne i będziecie wiedzieli, które części świata najbardziej gniewają Mojego Ojca http://www.jezusdoludzkosci.pl/2013-08-12-03-00-powodzie-beda-powszechne-i-bedziecie-wiedzieli-ktore-czesci-swiata-najbardziej-gniewaja-mojego-ojca

Proroctwa dotyczące trzęsień ziemi

Bóg Ojciec: Trzęsienia ziemi będą odczuwane jako część małej kary przed Ostrzeżeniem http://www.jezusdoludzkosci.pl/2012-02-10-19-50-bog-ojciec-trzesienia-ziemi-beda-odczuwane-jako-czesc-malej-kary-przed-ostrzezeniem

To z ich powodu uderzą w ziemię pioruny, trzęsienia ziemi i tsunami http://www.jezusdoludzkosci.pl/2012-10-27-21-35-to-z-ich-powodu-uderza-w-ziemie-pioruny-trzesienia-ziemi-i-tsunami

Trzęsienia ziemi będą miały taką moc, że będą odczuwane jednocześnie w wielu krajach http://www.jezusdoludzkosci.pl/2014-02-20-18-39-trzesienia-ziemi-beda-mialy-taka-moc-ze-beda-odczuwane-jednoczesnie-w-wielu-krajach

Bóg Ojciec: Trzęsienia ziemi uderzą w wasze miasta http://www.jezusdoludzkosci.pl/2014-03-31-14-00-bog-ojciec-trzesienia-ziemi-uderza-w-wasze-miasta


Poniższe filmy przedstawiają anomalie pogodowe m. in. silne powodzie, lawiny błotne, wybuchy wulkanów, rekordowe opady śniegu, meteory na całym świecie w październiku, listopadzie i grudniu 2020 roku. Materiał przygotowany przez Sott Media.

Materiały są aktualizowane na bieżąco!


Podsumowanie katastrof pogodowych w grudniu 2020 roku

Podsumowanie katastrof pogodowych w listopadzie 2020 roku

Podsumowanie katastrof pogodowych w październiku 2020 roku

Silne trzęsienie ziemi w Chorwacji 29 grudnia 2020


Trzęsienie ziemi w Chorwacji. „To jest jak Hiroszima. Połowa miasta nie istnieje”

Trzęsienie ziemi w Chorwacji pozbawiło dachu nad głową setki ludzi (fot. Getty Images)

Co najmniej siedem osób zginęło, a dziesiątki zostało rannych po potężnym trzęsieniu ziemi o magnitudzie 6,4, które nawiedziło środkową Chorwację. 20 tysięcy mieszkańców miasta Petrinja, które najbardziej ucierpiało w kataklizmie, spędziło noc na ulicach i w samochodach w obawie przed kolejnymi wstrząsami. Ekipy ratunkowe przeszukują gruzy.

Czytaj więcej: https://www.national-geographic.pl/artykul/trzesienie-ziemi-w-chorwacji-to-jest-jak-hiroszima-polowa-miasta-nie-istnieje


Silne trzęsienie uderzyło w Japonię 13 lutego 2021

City, Tokyo, Street View, Shibuya, Road, Humanities

Wstępnie ocenia się, że trzęsienie ziemi, które uderzyło w północno-wschodnią część Japonii, miało siłę 7,1 stopni w skali Richtera. Wstrząsy odczuwalne były w całej Japonii.

Czytaj: https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/japonia-silne-trzesienie-ziemi/frnw8s1,79cfc278


Podsumowanie katastrof pogodowych w maju 2021 roku


Podsumowanie katastrof pogodowych w czerwcu 2021 roku


Podsumowanie katastrof pogodowych w lipcu 2021 roku


Podsumowanie katastrof pogodowych w sierpniu 2021 roku


Podsumowanie katastrof pogodowych we wrześniu 2021 roku


Podsumowanie katastrof pogodowych w październiku 2021 roku


Rekordowe tornado w Czechach. „Będzie ich więcej”

26 czerwca 2021

Tornado w Czechach

Co najmniej pięć ofiar śmiertelnych, ponad setka zranionych i częściowo zrównane z ziemią cztery wioski to bilans czwartkowego tornada. Żywioł pozostawił za sobą 26-kilometrowy pas zniszczeń na południu Moraw.

Czytaj więcej: https://www.dw.com/pl/rekordowe-tornado-w-czechach-b%C4%99dzie-ich-wi%C4%99cej/a-58058662


Od dawna nie mieliśmy tak dużej liczby potężnych trzęsień ziemi. „Tylko krok do kataklizmu”

Fot. Pixabay.

Ten rok przynosi nam wyjątkowo dużą aktywność sejsmiczną. Ziemia trzęsie się najczęściej od lat. W każdej chwili jeden z potężnych wstrząsów może doprowadzić do katastrofy na dużą skalę. Co się dzieje?

Jak wynika z najnowszych danych Amerykańskiej Służby Geologicznej (USGS), od początku tego roku na całym świecie odnotowano aż 17 trzęsień o sile M7.0 i powyżej, czyli tych uważanych na najsilniejsze.

Spośród nich 14 wstrząsów miało siłę od M7.0 do M7.9, zaś 3 osiągnęły między M8.0 a M8.9. Tak dużej liczby najsilniejszych trzęsień ziemi nie było od 2011 roku, a więc od równo 10 lat, kiedy u wybrzeży Japonii doszło do katastrofalnego wstrząsu o sile M9.0.

Wstrząsów o sile między M6.0 a M6.9 było 123, z kolei między M5.0 a M5.9 było ponad 1800, a między M4.0 a M4.9 odnotowano przeszło 12 tysięcy. Najsilniejsze trzęsienie miało miejsce u wybrzeży Alaski i osiągnęło M8.2. Było największym na świecie od 3 lat, a na Alasce od 56 lat.

Z kolei najbardziej śmiercionośny wstrząs nawiedził Haiti na Wyspach Karaibskich. Trzęsienie o sile M7.2 spowodowało śmierć co najmniej 2,2 tysiąca mieszkańców. W sumie od początku roku zginęły we wstrząsach ziemi 2442 osoby.

Wstrząsy występują w najróżniejszych częściach globu, tylko ślepy los sprawia, że czasem dotykają obszary gęsto zaludnione. W Haiti zdarzyła się tragedia, jednak w Peru, gdzie wstrząs miał jeszcze większą siłę, nikt nie zginął, bo ziemia zatrzęsła się z dala od cywilizacji.

Podwyższona aktywność sejsmiczna nie jest prosta do wytłumaczenia, ponieważ wciąż nie znamy wszystkich przyczyn, które wstrząsy wywołują, a które mogą mieć swe źródło w jądrze naszej planety. Sejsmiczność zmienia się periodycznie.

Czytaj więcej: https://www.twojapogoda.pl/wiadomosc/2021-11-29/od-dawna-nie-mielismy-tak-duzej-liczby-poteznych-trzesien-ziemi-tylko-krok-do-kataklizmu/


Udostępnij w mediach społecznościowych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *