Jak przygotować się na Ostrzeżenie, Kary i Powtórne Przyjście Chrystusa?

Wskazówki dotyczące przygotowania się na Ostrzeżenie, Kary i Powtórne Przyjście Chrystusa

Należy zaznaczyć, że ze wszystkich niezbędnych przygotowań przygotowanie duchowe człowieka jest sprawą najwyższej wagi – to w pełni od niego zależy przetrwanie i zbawienie. 

Przygotowania duchowe

Czytajcie Biblię i Księgę Prawdy

Oprzyjcie się na Słowie Bożym i módlcie się do Ducha Świętego, by chronił was przed fałszywym nauczaniem, abyście nie dali się oszukać fałszywym prorokom.

Regularnie się spowiadajcie i odmawiajcie Modlitwę Krucjaty 24

Róbcie uczciwy rachunek sumienia i żałujcie za wszystkie swoje grzechy. Odmawiajcie Modlitwę Krucjaty 24 – Odpust zupełny dla rozgrzeszenia (przez siedem kolejnych dni). Katolicy powinni chodzić do spowiedzi co tydzień, lub przynajmniej co miesiąc, i cały czas być w stanie łaski.

Codzienny Różaniec, Koronka do Miłosierdzia Bożego i Modlitwy Krucjaty

Odmawiajcie codziennie Różaniec, Koronkę do Miłosierdzia Bożego i wybrane Modlitwy Krucjaty oraz wszystkie Modlitwy Litanie. Wybór Modlitw Krucjaty, które należy odmawiać codziennie jako zupełne minimum, jest podany na stronie 305. Módlcie się za innych i pomagajcie rozpowszechniać Orędzia.

Odmawiajcie codziennie Modlitwę Krucjaty 33

Odmawiajcie codziennie modlitwę Pieczęć Boga Żywego, umieśćcie ją też albo zawieście w domu, miejcie ją również przy sobie w wielkości kieszonkowej, a także noście na sobie szkaplerz z Pieczęcią Boga Żywego i Medalik Zbawienia.

Codzienna Msza św. i adoracja eucharystyczna

Ponadto, w przypadku katolików, uczęszczajcie codziennie na Mszę świętą i przyjmujcie świętą Eucharystię w stanie łaski. Odprawiajcie codziennie Świętą Godzinę Adoracji Najświętszego Sakramentu. 

Poświęćcie się dwóm Sercom

Poświęćcie siebie i waszych bliskich Niepokalanemu Sercu Maryi i Najświętszemu Sercu Jezusowemu.

Te dwa Serca będą bezpiecznym schronieniem dla wszystkich. Proste modlitwy poświęcenia można znaleźć na stronach 331 i 332.

Przygotowanie materialne

NIE przyjmujcie chipa ani na rękę ani na czoło (to jest znak bestii) i unikajcie szczepień.

Noście medalik Krzyż Św. Benedykta, Medalik Zbawienia i Szkaplerz z Pieczęcią Boga Żywego przez cały czas.

Zamocujcie kopię Pieczęci Boga Żywego na ścianach wewnątrz swojego domu. Miejcie poświęcony krucyfiks św. Benedykta (krzyż z wbudowanym medalikiem św. Benedykta) w waszych domach.

Zadbajcie o spory zapas następujących rzeczy:

  • Biblie (podczas prześladowań chrześcijan i po Ostrzeżeniu będzie trudno o niezmienione Biblie),
  • poświęcone medaliki Krzyż św. Benedykta (znane również jako krzyże benedyktyńskie) do noszenia i do powieszenia nad drzwiami lub na nich,
  • woda święcona lub egzorcyzmowana (do codziennego spryskiwania domu); gdyby ksiądz nie był dostępny, można pomnożyć wodę święconą, którą mamy, dodając do niej nieświęconą wodę w proporcji 1/3 nieświęconej wody do 2/3 wody święconej,
  • różańce (by się modlić i rozdawać innym, by się na nim modlili)
  • obrazy czy obrazki Najświętszego Serca, Niepokalanego Serca i medaliki Matki Zbawienia,
  • poświęcone świece,
  • olej święty (może on być używany do codziennego namaszczania siebie i bliskich) dla Bożej ochrony i uzdrowienia,
  • modlitewniki Krucjaty Modlitwy, tomy Księgi Prawdy i inne książki do duchowej lektury itd. (Internet może nie być łatwo dostępny w niedalekiej przyszłości).

Trzymajcie w domu jedzenie i wodę pitną na 10 dni, bo usługi zostaną zakłócone po Ostrzeżeniu, ponieważ ludzie będą z trudem dochodzić do siebie po tym mistycznym wydarzeniu.

Zróbcie zapasy żywności, która ma długi okres przydatności do spożycia, i wodę na czas panowania antychrysta. Ilość będzie zależała od waszych możliwości finansowych i ograniczeń przestrzennych. Módlcie się, żeby Jezus pomnożył to, co macie, kiedy zajdzie taka potrzeba.

Kupcie trochę srebrnych i złotych monet, jeśli możecie sobie na to pozwolić. Będą one przydatne w handlu, gdy wasze pieniądze w banku nie będą już dostępne bez chipa (znaku bestii).


Fragmenty orędzi z Księgi Prawdy mówiące o potrzebie przygotowania zapasu żywności.

Głód jako Trzecia Pieczęć

Moi wyznawcy, nachodzi czas ujawnienia Trzeciej Pieczęci.
Mimo, że nie zostanie jeszcze otwarta przez jakiś czas, to mówię wam, żebyście starali się sporządzać jedzenie z własnych upraw, a artykuły spożywcze przechowywali tak, by się nie popsuły.
Z czasem dostęp do żywności, jak również do wody pitnej będzie ograniczony (23.04.2012,20:00).

Z powodu wojny i braku pieniędzy, dużo zbiorów zostanie utraconych, a to doprowadzi do otwarcia Trzeciej Pieczęci oznaczającej głód.
Dlatego teraz wzywam wszystkie dzieci Boże, aby próbowały magazynować suszoną i trwałą żywność do wyżywienia swoich rodzin. Ważne jest, aby hodować swoje uprawy, jeśli to możliwe.
Pamiętajcie jednak, że modlitwa może złagodzić wiele z tego cierpienia(16.05.2012,03:10).

Pieczęć Boga Żywego, Moja Modlitwa Krucjaty (33) jest waszą ostatnią deską ratunku.
Po otrzymaniu Mojej Pieczęci Ochrony, przekazanej wam przez Mojego Ojca Przedwiecznego, nie będziecie musieli przyjmować Znaku.
Nie tkną was. Wasz dom nie będzie widoczny, poszukiwany czy wzięty na cel, bowiem stanie się niewidzialny w oczach armii szatana.

Będziecie musieli przechowywać w ukryciu żywność o kilkuletniej trwałości. Będziecie musieli hodować własne uprawy, przechowywać własną wodę, a wokół siebie trzymać wszystkie Święte przedmioty (01.06.2012,20:15).

Musicie posadzić choćby kilka nasion – czystych nasion, które nie zostały zmodyfikowane przez ingerencję człowieka. Rozmnożę wtedy owoce, które one wydadzą i wszyscy będą mieli co jeść, gdy świat doświadczy wielkiego głodu.

Przechowujcie dużo wody, gdyż wszystko, co będziecie przechowywali, zostanie przeze Mnie rozmnożone (31.08.2013,21:45).

Magazynujcie żywność.

Nie polegajcie na dostawcach żywności. Przygotowujcie się teraz na przyszłość. Zacznijcie gromadzić żywność i uprawiać swoją własną. Zaopatrzcie się, jak gdyby nadchodziła wojna. Ci, którzy tak uczynią, postąpią dobrze (26.11.2010,3:00).

Już teraz musicie gromadzić żywność.(15.11.2010)

Zapas żywności na czas Ostrzeżenia i po nim.

Nie zapomnijcie Moich wskazówek dotyczących posiadania zapasów żywności na dziesięć dni, pobłogosławionych świec i poświęconych przedmiotów w domu (09.07.2012,23:00).

 Przygotujcie w waszych domach poświęcone świece oraz zaopatrzenie w wodę i żywność na okres dwóch tygodni. Następstwa będą trudne, ale nie powinniście się obawiać (21.09.2011,20:45).

..oraz na czas Wielkiej Kary która nastąpi po Ostrzeżeniu

Kupcie palniki gazowe, koce, żywność suszoną i w puszkach, tabletki do oczyszczania wody, świece oraz obrazy religijne, by mogły pomóc wam i waszym rodzinom przetrwać Wielką Karę, która nastąpi po Ostrzeżeniu (08.07.2011,15:30).

(Powyższy materiał jest wzięty z książki „Przygotujcie się na Powtórne Przyjście Jezusa Chrystusa” oraz „Księgi Prawdy i z innych źródeł)


Nagranie spotkania modlitewnego Krucjata Modlitwy "Nadzieja", na podstawie Księgi Prawdy

„Te Modlitwy dane są z Mocy Boga i są z nimi związane wielkie cuda… rozszerzą nawrócenie, zapewnią uzdrowienie fizyczne i osłabią wpływ wojny, głodu i biedy”- przekazał Jezus Chrystus w Księdze Prawdy.

Wskazówki z Księgi Prawdy, by pozostać wiernymi Bogu podczas Wielkiego Odstępstwa (cz. 3)

Udostępnij w mediach społecznościowych