Kapłani sprzeciwiający się fałszywemu prorokowi ekskomunikowani i pozbawieni tytułów

Widzimy, jak sprawdza się proroctwo o tym, że kapłani przeciwni herezjom i reformom fałszywego proroka zostaną ekskomunikowani.


Został on wysłany do rozebrania Mojego Kościoła i rozdarcia go na małe kawałki

piątek, 8 marca 2013 roku, godz. 14.05

Moja szczerze umiłowana córko, szatan szaleje ze złości przeciwko Mojemu Kościołowi na ziemi, a jego skażenie wciąż rozprzestrzenia się w jego murach.

Ten przebiegły oszust, który dotąd cierpliwie czekał, wkrótce ogłosi swoje panowanie nad Moimi biednymi, niczego niepodejrzewającymi wyświęconymi sługami. Ból, jaki zada, jest dla Mnie bardzo trudny do zniesienia, a jednak jego panowanie zakończy się ostatecznym oczyszczeniem ze zła do najgłębszego rdzenia Mojego Kościoła.

Precyzyjnie wypracowywał sobie pozycję i wkrótce jego pompatyczna postawa będzie widoczna pośród jego prześwietnego dworu. Jego duma, arogancja i obsesja na własnym punkcie będą z początku starannie ukrywane przed światem. Świat zewnętrzny westchnie z ulgą, gdy usłyszy brzmienie trąb ogłaszających jego kadencję jako Głowy Mojego Kościoła.

Moje Ciało to Mój Kościół, ale to nie Mnie, Jezusowi Chrystusowi, przysięgnie wierność, bo nie ma w sobie żadnej miłości do Mnie. On jest wierny bestii i jakże będzie się on wyśmiewał i szydził z Moich wyświęconych sług, którzy będą go wspierać. Ten, który odważy się zasiadać w Mojej świątyni i który został posłany przez złego ducha, nie może głosić Prawdy, bo nie pochodzi ode Mnie. Został on wysłany do rozebrania Mojego Kościoła i rozdarcia go na małe kawałki, zanim go wypluje ze swoich podłych ust.

Moje Ciało to Mój Kościół. Mój Kościół jest wciąż żywy, ale tylko ci, którzy głoszą Prawdę i zachowują święte Słowo Boże, mogą być częścią Mojego Kościoła na ziemi. Teraz, kiedy ma się ujawnić ostateczna zniewaga wymierzona we Mnie, Jezusa Chrystusa, przez Stolicę Piotrową, w końcu zrozumiecie Prawdę.

Księga Prawdy przepowiedziana Danielowi na czasy ostateczne nie zostanie zlekceważona przez członków Mojego Kościoła, bo jej zawartość przyprawi o mdłości Moje ukochane wyświęcone sługi, kiedy zdadzą sobie sprawę, że mówię Prawdę.

Fałszywy prorok – który będzie udawał przywódcę Mojego Kościoła – jest gotowy do noszenia szat, które nie zostały przygotowane dla niego. On zbezcześci Moją Najświętszą Eucharystię i podzieli Mój Kościół na pół i jeszcze raz na pół. Będzie czynił starania, aby oddalić wiernych naśladowców Mojego umiłowanego świętego Wikariusza, papieża Benedykta XVI, mianowanego przeze Mnie. Wykorzeni tych wszystkich, którzy są wierni Mojemu Nauczaniu, pozwalając bezczynnie, by byli srogo traktowani. Jego działania nie od razu będą widoczne, ale wkrótce będą widoczne znaki, gdy wyruszy on na poszukiwanie poparcia wpływowych przywódców światowych i tych na wysokich stanowiskach.

Kiedy obrzydliwość się zakorzeni, zmiany będą gwałtowne. Wkrótce potem ogłosi stworzenie zjednoczonego Kościoła katolickiego, połączonego z wszystkimi wyznaniami i innymi religiami. Stanie na czele nowej ogólnoświatowej religii i będzie panował nad religiami pogańskimi. Włączy też ateizm pod wątpliwym pretekstem, że ateistom zależy na tak zwanych ludzkich prawach. Wszystko, co jest grzechem w Oczach Boga, zostanie uznane za dopuszczalne przez ten nowy kościół, obejmujący wszystkich.

Każdy, kto się ośmieli mu sprzeciwić, zostanie odszukany i ukarany. Ci kapłani, biskupi i kardynałowie, którzy się mu sprzeciwią, zostaną ekskomunikowani i pozbawieni tytułów. Inni będą zastraszani i prześladowani, wielu księży będzie się musiało ukrywać.

Moi biedni wyświęceni słudzy, którzy teraz rozpoznajecie Mój Głos, proszę, słuchajcie Mnie, gdy wychodzę wam naprzeciw, przynosząc pocieszenie. Nigdy nie poprosiłbym was o odrzucenie Mojego Kościoła na ziemi, ponieważ to Ja, wasz ukochany Zbawiciel, go stworzyłem. Złożyłem Moje Ciało jako Żywą Ofiarę, aby was zbawić. Otrzymaliście obowiązek dawania o Mnie świadectwa, aby ocalić dusze tych, których nauczacie i prowadzicie.

Jedyne, co możecie zrobić, to zaufać Mi i nadal Mi służyć. Czego nie wolno wam uczynić – przyjąć żadnej przedstawianej wam doktryny, o której natychmiast będziecie wiedzieli, że nie jest zgodna z Moim Nauczaniem. Musicie robić to, co mówi wam serce, ale to wiedzcie. Ten okres przyniesie wam głęboki ból i ciężki smutek, których doświadczycie, kiedy zobaczycie, jak Mój Kościół będzie bezczeszczony, co sprawi, że zapłaczecie. Ale musicie rozeznać, czym są kłamstwa, które mają być wam przedstawione – są uwłaczaniem Mojej Śmierci na Krzyżu.

To zniszczenie może spowodować załamanie struktury Mojego Kościoła. Zmiany i przystosowanie budynków wraz z nową świątynią utworzoną dla jednego światowego kościoła będą wykonane i zlokalizowane w Rzymie. Bądźcie pewni, że wtedy, gdy Moja świątynia będzie profanowana, Ja, Jezus Chrystus, Zbawiciel całej ludzkości, zostanę odtrącony i wrzucony do rynsztoka.

Wasz Jezus


Pojawiają się informacje prasowe o tym, jak na osoby sprzeciwiające się fałszywemu prorokowi, nakładane są kary kościelne.


Kapłan został ekskomunikowany m.in. za oskarżenia papieża Franciszka

Podjęte surowe środki są odpowiedzią władzy diecezjalnej na liczne wcześniejsze publiczne wypowiedzi duchownego, który w kazaniach i za pośrednictwem portali społecznościowych mówił o „obłudzie fałszywego Kościoła”, o „wielonarodowym Kościele kłamstwa i fałszu”, będącym „bezwstydną prostytutką, zaprzedaną możnym tego świata”. Towarzyszyły temu liczne oskarżenia pod adresem papieża Franciszka i abp. Lorefice.

Czytaj: https://www.niedziela.pl/artykul/39100/Kaplan-zostal-ekskomunikowany-min-za


Ekskomunika dla eremitów oskarżających papieża o herezję

Znalezione obrazy dla zapytania: eremici

Troje eremitów żyjących na jednej z wysp Orkadów, którzy oskarżają papieża Franciszka o herezję zostało ekskomunikowanych przez miejscowego biskupa. Dopóki nie pojednają się z Kościołem o. Stephen de Kerdrel, s. Colette Roberts i br. Damon Kelly nie mogą przyjmować sakramentów.

Czytaj: https://misyjne.pl/wielka-brytania-ekskomunika-dla-eremitow-oskarzajacych-papieza-o-herezje/


Ekskomunika dla antypapieskiego kapłana z USA

Kapłan diecezji Sacramento w USA został ekskomunikowany za to, że jako zawieszony ksiądz odprawiał Mszę św. i publicznie szerzył swe antypapieskie nauczanie. Podczas spotkań z wiernymi ks. Jeremy Leatherby powtarzał, że Franciszek nie jest prawdziwym papieżem. Wykluczenie z udziału w życiu Kościoła to najwyższa kara kościelna.

Czytaj: https://www.gosc.pl/doc/6453822.Ekskomunika-dla-antypapieskiego-kaplana-z-USA


O. Pelanowski wydalony z zakonu

Sample

Już przed rokiem, 19 listopada 2019 r. Paulini odcięli się – jak to definiował w specjalnym oświadczeniu sekretarz zakonu o. Paweł Przygodzki – od “stojących w sprzeczności z nauczaniem Kościoła i atakujących papieża Franciszka” poglądów o. Augustyna Pelanowskiego.

Kuria Generalna Zakonu Paulinów informuje, że o. Augustyn Pelanowski został wydalony z Zakonu św. Pawła I Pustelnika Dekretem Generała Zakonu z dn. 12.01.2020 r., potwierdzonym przez Kongregację ds. Instytutów Życia Konsekrowanego i Stowarzyszeń Życia Apostolskiego dn. 25.03.2020 r.

Tym samym na mocy kan. 701 Kodeksu Prawa Kanonicznego nie posiada upoważnienia do głoszenia Słowa Bożego i sprawowania sakramentów, dopóki nie znajdzie biskupa, który go przyjmie do swojej diecezji lub przynajmniej zezwoli na wykonywanie święceń.

Czytaj: https://ekai.pl/o-augustyn-pelanowski-zostal-wydalony-z-zakonu-paulinow/


Efekt Traditionis custodes. Ksiądz suspendowany, bo sprawował w nowym rycie – ale po łacinie

Pierwszy ksiądz na świecie został już suspendowany wskutek bezlitosnej implementacji motu proprio Traditionis custodes papieża Franciszka. Biskupi Kostaryki całkowicie zakazali sprawowania mszy trydenckiej. Jeden z księży chciał zatem sprawować nową mszę, ale po łacinie i ad orientem. Został surowo ukarany.

Czytaj: https://m.pch24.pl/efekt-traditionis-custodes-ksiadz-suspendowany-bo-sprawowal-w-nowym-rycie-ale-po-lacinie/


Udostępnij w mediach społecznościowych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *