Poszukiwania nowej planety dla ludzkości

W Księdze Prawdy zawarte jest proroctwo dotyczące poszukiwań nowej planety, na której mogliby osiedlić się ludzie. Bóg Ojciec przekazał w Orędziu: „Wtedy człowiek, arogancki i przepełniony własnym wypaczonym postrzeganiem swoich zdolności, będzie usiłował szukać nowej planety, aby znaleźć nowy dom dla ludzkości, choć to jest niemożliwe. Dar tej właśnie ziemi, na której umieściłem ludzkość, będzie uznany za niewystarczający dla potrzeb człowieka”.


Bóg Ojciec: Trzęsienia ziemi uderzą w wasze miasta

poniedziałek, 31 marca 2014 roku, godz. 14.00

Moja najdroższa córko, nadszedł czas, kiedy człowiek, grzesząc i plamiąc się w Moich Oczach od tak dawna, zanurzy się teraz w ostatecznych głębinach zepsucia, gdy będzie dążył do zniszczenia wszystkiego, co jest dla Mnie święte.

Wszelkie życie pochodzi ode Mnie. Życie duszy jest Moje. Życie ciała jest również Moje. Niech żaden człowiek nie ingeruje ani w jedno, ani w drugie – bo inaczej jego własne życie może być mu odebrane przeze Mnie. Tego możecie być pewni. Każda forma życia, która powstała z Mojej Ręki, zostanie zabita z rąk nikczemnych ludzi. Zabiorą oni życie tym, którzy są w łonach, i oświadczą, że to ma stanowić jedną z form praw człowieka. Wy, Moje dzieci, nie macie prawa niszczyć życia Moich dzieci – zarówno przed urodzeniem, jak i po urodzeniu – a jeśli tak zrobicie, będziecie cierpieli straszną karę. Jeśli nie będzie pojednania i nie okażecie skruchy za ten grzech obrzydliwości, zniszczę was, a także te państwa, które zachęcają do tego zła. Kiedy niszczycie własne życie, obrażacie Mnie, ponieważ ono nie należy do was i tylko Ja mam prawo, aby dać życie i odebrać je w Moim czasie. Manipulując życiem ciała, ingerujecie w Moją Boskość, a Ja nigdy się nie wycofam i nie zignoruję takiego znieważania Mojego stworzenia.

Gdy odbieranie życia nie wystarczy, człowiek podstępnie zaatakuje życie duszy, przynosząc śmierć Mojemu świętemu Słowu, które będzie deptał, aż rozkruszy wszystkie części tak, że stanie się ono jak żwir pod jego stopami. Wtedy człowiek, arogancki i przepełniony własnym wypaczonym postrzeganiem swoich zdolności, będzie usiłował szukać nowej planety, aby znaleźć nowy dom dla ludzkości, choć to jest niemożliwe. Dar tej właśnie ziemi, na której umieściłem ludzkość, będzie uznany za niewystarczający dla potrzeb człowieka. I tak to będzie dalej trwało – ten marsz ku autodestrukcji. Człowiek będzie sprawcą swojego własnego upadku. Systematycznie będzie niszczył wszystko, co jest dla Mnie święte.

Bez cienia wyrzutów sumienia człowiek ukradnie Mi Dar życia dany przeze Mnie każdemu Mojemu stworzeniu. Będzie pochwalał każdą część swoich morderczych zamiarów, oświadczając, że odbieranie życia jest rzeczą dobrą. Śmierć przez aborcję jest obrazą największą ze wszystkich i ostrzegam ludzkość, że Sprawiedliwość będzie należeć do Mnie, albowiem nie pozwolę wam dłużej przeklinać Mnie w ten sposób.

Trzęsienia ziemi uderzą w wasze miasta i w każdym narodzie, który zezwala na odbieranie życia, odczujecie budzenie się Mojego Gniewu, gdy uderzę w wasze ociężałe i nienawistne serca. Ci, którzy szukają skruchy za te złe czyny, zostaną oszczędzeni, ale wiedzcie, że żaden spośród waszych narodów nie uniknie tej kary.

Śmierć Mojego Kościoła nie będzie tolerowana, gdy człowiek, razem z fałszywymi przywódcami, za którymi będzie niewolniczo podążał, zniszczy sakramenty i utworzy je na nowo tak, że przestaną istnieć. Zburzę wasze świątynie i wasze kościoły, gdy będziecie kontynuowali bezczeszczenie Ciała Mojego Syna. Biczowaliście Go, wyśmiewaliście Go i prześladowaliście Jego wyznawców – aż Go bestialsko zamordowaliście przez ukrzyżowanie Go. Mimo to niczego się nie nauczyliście. Brzydzi Mnie wasz brak pokornego poddania się Temu, Który dał wam życie, przyniósł wam odkupienie i Który teraz próbuje przygotować was do wielkiego Dnia.

Jestem przepełniony bólem. Jestem zasmucony i jestem rozgniewany, ponieważ zdołaliście w końcu zabić wszelkie formy życia, które wam dałem. Mam na myśli zarówno życie ciała, jak i duszy. Życie, które wam dałem, już nie wystarcza, więc Ostatniego Dnia odbiorę je tym, którzy odrzucili Mi je z powrotem. Podczas trwania waszych działań wojennych przeciwko Mnie, Stwórcy świata, wszystkiego, co jest, pozwolę jedynie na to, by wasze niegodziwe czyny destrukcji trwały przez bardzo krótki czas.

Daję wam teraz czas na zbadanie grzechów ludzkości przeciwko wszystkiemu, co uważam za święte, abyście mogli odpokutować za grzechy świata. Ostateczna bitwa się rozpoczęła i wiele życia – Daru życia stworzonego przeze Mnie – zostanie zniszczone przez człowieka. I za to ukarzę świat.

Wasz Ojciec
Bóg Najwyższy

Czytaj: http://www.jezusdoludzkosci.pl/2014-03-31-14-00-bog-ojciec-trzesienia-ziemi-uderza-w-wasze-miasta


Proroctwo to spełniło się w październiku 2020 roku, gdy naukowcy opublikowali pracę pt. „Niektóre planety mogą być lepsze do życia niż Ziemia”. Spośród ponad 4000 obecnie znanych egzoplanet naukowcy wytypowali 24 planety nadające się do zamieszkania, które mogłyby być jeszcze lepiej przystosowane do życia niż Ziemia.

Naukowcy: Mogą istnieć lepsze planety do życia niż Ziemia

Czytaj: https://www.rp.pl/Kosmos/201009503-Naukowcy-Moga-istniec-lepsze-planety-do-zycia-niz-Ziemia.html

Czytaj: https://news.wsu.edu/2020/10/05/planets-may-better-life-earth/


Elon Musk, najbogatszy człowiek świata, planuje stworzenie kolonii dla miliona osób na Marsie.

Elon Musk zbuduje nowe państwo i naród. Na Marsie

Czytaj: https://cyfrowa.rp.pl/technologie/43357-elon-musk-zbuduje-nowe-panstwo-i-narod-na-marsie


Jeff Bezos proponuje: Ziemia rezerwatem. Ludzkość na stacjach kosmicznych.

Planeta Ziemia /Image Work/amanaimagesRF /

Czytaj: https://www.rmf24.pl/nauka/news-jeff-bezos-proponuje-ziemia-rezerwatem-ludzkosc-na-stacjach-,nId,5643164#crp_state=1


Jeff Bezos: misją Blue Origin nie jest ucieczka z Ziemi, ale jej ochrona.

Article

Czytaj: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/jeff-bezos-misja-blue-origin-nie-jest-ucieczka-z-ziemi-tylko-jej-ochrona-rakieta-new-shepard-pierwszy-lot


Udostępnij w mediach społecznościowych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *