Szczepienie, które będzie trucizną – szczepienie na koronawirusa?

Istnieje proroctwo z roku 2010, ponowione w latach 2011, 2012 i 2014, mówiące o powszechnych szczepieniach, które jednak naprawdę będą trucizną, będą niosły chorobę i śmierć. Czy będą to obecnie realizowane szczepienia na koronawirusa, czy będziemy musieli jeszcze zaczekać na spełnienie się tego proroctwa?

Poniżej fragmenty orędzi i proroctw.


Ostrzeżenie przed ogólnoświatowymi szczepieniami

Po pierwsze, módlcie się w grupach. Módlcie się za tych ludzi, którzy są zagorzałymi poplecznikami szatana. Modlitwa pomoże wam zapobiec niektórym z tych katastrof. Strzeżcie się tych okropności, które będą chcieli narzucić poprzez szczepienia. Nie ufajcie żadnym nagłym globalnym inicjatywom szczepienia, których zamysł może się wydawać pełen współczucia. Miejcie się na baczności. Te grupy zmawiają się, aby kontrolować tak wielu ludzi, jak to możliwe – państwo za państwem.

Nie lękajcie się, ponieważ będę chronił Moich wyznawców, którzy się do Mnie modlą. Módlcie się także za te dzielne dusze spośród was, które zdecydowały się szerzyć Prawdę. Z wielu z tych ludzi się śmieją, ale oni w większości mówią prawdę (piątek, 26 listopada 2010 roku, godz. 3.00).


Ich nikczemne plany obejmują także nowe ogólnoświatowe szczepienia, które na całym świecie wywołają chorobę, powodującą cierpienia na niespotykaną dotąd skalę. Wystrzegajcie się takiego nagle zapowiedzianego ogólnoświatowego szczepienia, bo ono was zabije (piątek, 3 października 2014 roku, godz. 15.10).


Moje drogie dziecko, musisz poprosić wszystkich, aby błagali o Boże Miłosierdzie w tych wszystkich sprawach, które dotyczą zagłady ludzkości. Nawiązuję tu do niegodziwych planów dotyczących wojen, planów wprowadzenia powszechnej szczepionki – o której byliście ostrzegani w Orędziu z 26 listopada 2010 roku – ludobójstwa i morderstw chrześcijan, a także innych ludzi różnych religii, z rąk nikczemnych ludzi (czwartek, 18 września 2014 roku, godz. 15.30).


Wprowadzenie powszechnego szczepienia wymierzonego w niemowlęta i małe dzieci będzie jedną z najbardziej nikczemnych form ludobójstwa, jakie kiedykolwiek widziano od śmierci Żydów pod rządami Hitlera (sobota, 10 listopada 2012 roku, godz. 23.45).


Wprowadzą formę ludobójstwa poprzez obowiązkowe szczepienia wymierzone w wasze dzieci, z waszą zgodą lub bez niej. To szczepienie będzie trucizną i zostanie przedstawione w ramach powszechnego planu opieki zdrowotnej (piątek, 9 listopada 2012 roku, godz. 21.00).


Czytaj więcej o szczepieniach – wszystkie 9 orędzi z Księgi Prawdy dotyczące szczepień dostępne są w kategorii: ŚMIERCIONOŚNE SZCZEPIENIA


Seminarium – spotkanie modlitewne i konferencja – o proroctwie o szczepieniach, które przyniosą chorobę i śmierć. Zarejestruj się i posłuchaj.

Czytaj więcej na stronie głównej: ksiegaprawdy.pl


Pamiętajmy, Jezus wyraźnie nas przestrzegł!

Strzeżcie się tych okropności, które będą chcieli narzucić poprzez szczepienia. Nie ufajcie żadnym nagłym globalnym inicjatywom szczepienia, których zamysł może się wydawać pełen współczucia. Miejcie się na baczności (z 26 listopada 2010 roku, godz. 3.00).


Ulotki na temat szczepień – do druku na domowej drukarce

Docelowo w formacie A5, ale są przeznaczone do druku – nawet na domowej drukarce – na zwykłej karce A4, obustronnie, i dopiero potem zginane na pół do A5. W programie Adobe należy drukować je jako broszurka.

  • wersja pełna – wszystkie orędzia (16 stron A5)
  • wersja skrócona – wybrane najważniejsze fragmenty i nagłówki (4 strony A5)
  • wersja mini – wersja hasłowa A5 (dwie ulotki na stronie A4 drukowanej dwustronnie)

Poniższe artykuły z prasy pokazują, jak czyni się starania dla wprowadzenia szczepionka na koronawirusa i że już nawet na chwilę obecną [koniec grudnia 2020 roku] zupełnie nie wydaje się ona bezpieczna, a nawet może szkodzić.


Lawina zawałów i udarów w Polsce. Lekarze wskazują głównego winowajcę

Eksperci ostrzegają, że mimo zmniejszenia liczby oficjalnie notowanych przypadków zakażeń koronawirusem, lawinowo rośnie liczba pacjentów, którzy po przejściu infekcji trafiają do poradni kardiologicznych. – Po wykonaniu rezonansu serca okazało się, że u 20 proc. rozpoznaliśmy zmiany pozapalne w sercu, a u dwóch-trzech proc. zauważyliśmy uszkodzenie serca – mówi kardiolog dr Michał Chudzik. Z danych łódzkiego pogotowia wynika, że z powodu udaru, zawału lub zatoru płucnego karetki wyjeżdżają o 30 proc. częściej, niż było to rok temu. Co gorsza, wezwania najczęściej dotyczą młodych Polaków.

Czytaj: https://portal.abczdrowie.pl/lawina-zawalow-i-udarow-w-polsce-lakarze-wskazuja-glownego-winowajce


Szczepionka na koronawirusa: Bill Gates, twórca Microsoftu jest gotów pokryć koszty stworzenia i dystrybucji szczepionki przeciw COVID-19

Założyciel Microsoftu zapowiedział, że zapłaci za stworzenie i rozprowadzenie szczepionki na koronawirusa po całym świecie. Środki wyłoży założona przez niego i żonę fundacja.

Amerykański miliarder Bill Gates jest gotów sfinansować produkcję szczepionek przeciwko koronawirusowi na całym świecie.

Założyciel koncernu Microsoft, za pośrednictwem Fundacji Billa i Melindy Gatesów, zamierza uczestniczyć w wysiłkach na rzecz wyprodukowania na dużą skalę szczepionki testowanej w tej chwili Oksfordzie, jeśli okaże się ona skuteczna.

Czytaj: https://polskatimes.pl/szczepionka-na-koronawirusa-bill-gates-tworca-microsoftu-jest-gotow-pokryc-koszty-stworzenia-i-dystrybucji-szczepionki-przeciw/ar/c1-14937956?fbclid=IwAR132ragGyCGGo-kko-osRoEAPRP0MgSfJZXpDdK1OkVUl1615dvL8KdtkM


Projekt Świadectwa – The testimonies project – Polish translation

https://www.vaxtestimonies.org/pl/ – Projekt Świadectwa powstał, aby stworzyć platformę dla wszystkich osób, które odczuły skutki po przyjęciu szczepionek przeciwko Covid-19 i aby sprawić, że ich głosy zostaną usłyszane, ponieważ nie są słyszane w izraelskich mediach.

Mamy nadzieję, że ten projekt zachęci coraz więcej osób do podzielenia się swoją historią.


Dr Ebbers o szkodliwości nanocząsteczek lipidowych zawartych w szczepionkach

Dr Ebbers: Nanocząstki lipidowe są w eksperymentach na hodowlach komórkowych a także w doświadczeniach na zwierzętach bardzo agresywne i wysoce toksyczne. Prowadzą one do śmierci komórek – do tego, co nazywa się nekrozą (obumieraniem komórek). I nie pozostają one w miejscu wkłucia, ale wiadomo z doświadczeń na zwierzętach, że w ciągu 6 godzin rozprzestrzeniają się w wątrobie i w śledzionie.

Link: https://www.youtube.com/watch?v=-QJ6lQ-TwpQ


PROTEST ŚRODOWISK NAUKOWYCH I MEDYCZNYCH PRZECIW PRZYMUSOWI SZCZEPIEŃ NA SARS-COV-2

Wprowadzane obecnie pośpiesznie szczepionki mają charakter eksperymentu na wielką skalę. Ponieważ mogą obniżyć naszą odporność na inne choroby, na skutek masowych szczepień może więc umrzeć więcej ludzi niż obecnie na COVID-19. Ponadto zmiany genetyczne wywołane przez szczepionki mogą wpłynąć na przyszłe pokolenia. Długofalowych skutków szczepień nie jesteśmy dzisiaj w stanie przewidzieć.

Czytaj: http://apelnaukowcowilekarzy.pl/?fbclid=IwAR1jC0wglnr9naRFcgUAJePiztQnttvKwBSWq_BWdpRkC_ec5QK9gsYscTQ


Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR”

„W odniesieniu do „szczepionki” na koronawirusa wprowadzone cząstki mRNA będą dodatkowo podlegać replikacji i translacji. Tak więc w „szczepionce” otrzymamy inwazyjną cząstkę, podobną do złośliwego wirusa lub złośliwych komórek nowotworowych, rzekomo dla naszego dobra. Osoby, które wahają się jeszcze przed przyjęciem tej genetycznej „szczepionki” niech uświadomią sobie, że po jej przyjęciu wprowadzą do swojego organizmu pasożytniczą cząsteczkę mRNA, podobną do wiroidów wykrytych do tej pory jedynie u roślin. Wiroidy roślinne nazywane są pasożytami transkrypcji, ponieważ przejmują one aparat transkrypcyjny swojego gospodarza, doprowadzając go do choroby lub śmierci.”

Czytaj:  https://stolikwolnosci.pl/wywiad-z-prof-romanem-zielinskim/?fbclid=IwAR1-XFJrXVTH4aAR-yj4g2eirzoU0F1RhjFoBIUxtrL1qj3JaGbkbbQYlDQ


mRNA jest zamknięte w nanocząsteczkach lipidowych, które pełnią rolę ochronną (mRNA nie ulega od razu degradacji) oraz pomagają w transporcie RNA do komórki. Z badań naukowych wynika, że nanocząsteczki są szkodliwe dla komórek.

Na naszych oczach narodziła się nowa dziedzina przemysłu – nanotechnologia. Produkty z udziałem nanomateriałów mają zastosowanie niemal we wszystkich dziedzinach życia: w elektronice, elektrotechnice, energetyce, kosmetyce (filtry w kremach, pasty do zębów), w medycynie i farmacji. Mają także szerokie zastosowanie w wojsku.

Powszechność jego stosowania wzbudza niepokój. Badania wykazały, że przenika on barierę krew-mózg i kumuluje się najpierw w obszarze hipokampu (czyli jest neurotoksyczny). Po podaniu samicom myszy stwierdzano jego kumulację w układzie nerwowym płodów i upośledzony rozwój. Najwięcej znaleziono go w słodyczach i gumie do żucia (występuje jako dodatek E171), paście do zębów oraz niektórych kremach z filtrem. Najbardziej narażone na nie są dzieci ze względu na słodycze.

Czytaj: http://www.uwm.edu.pl/egazeta/nanoczasteczki-toksykolodzy-bija-na-alarm?fbclid=IwAR2Bqyb1Uv_ai5TnumNQj3YuwcsoUOL14Hsr-UemJPIuiNP25OJeO4wcK0M


Dr Mike Yeadon – były CSO and VP, Allergy i Respiratory Research Head; VP, Allergy i Respiratory Head, Research w koncernie farmaceutycznym Pfizer

Dr Yeadon wyjaśnia między innymi, dlaczego powinniśmy unikać wszystkie preparaty genowe stosowane obecnie w terapii genowej przeciwko koronawirusowi.


Apel lekarzy z World Doctors Alliance (napisy PL) / World Doctors Alliance appeal (Polish subs)

Link: https://www.bitchute.com/video/1aEGucbfTmmK/?fbclid=IwAR1kjz_zdNL5XBPglxdYKH61tyPjg73AxHDnXrV2xFw9Qy3GSd49E1GwwwU


Profesor Dolores Cahill przewiduje, że szczepionka mRNA doprowadzi do licznych zgonów miesiące po iniekcji (wywiad przeprowadzony jest w języku angielskim)

Link: https://www.bitchute.com/video/nMKgSHse6MTp/


Sprawozdanie o sytuacji pandemicznej w Niemczech dane przez Robert Koch Institut (RKI) – Prof. Dr. Lothar H. Wieler – 4 grudnia 2020

Fragment wypowiedzi ze sprawozdania

cytat: „Zdarzy się, że ludzie umrą w związku ze szczepieniem. I oczywiście niezwykle ważne jest, aby dowiedzieć się, czy przyczyną było szczepienie, czy jakaś inna choroba”. (tłumaczenie z języka niemieckiego)

Odsłuchaj: https://twitter.com/KlarKarl1/status/1334960611537674243?s=20&fbclid=IwAR1QxrepIxOSETRS2qn3jrynzcgRru7-t598M6pFWHREDPQfRJOTM3CYew4


Dziennik Ustaw Art. 17. – [Obowiązkowe szczepienia ochronne] – Zapobieganie oraz zwalczanie zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi.

Wersja od: 20 października 2020 r.

Czytaj: https://sip.lex.pl/akty-prawne/dzu-dziennik-ustaw/zapobieganie-oraz-zwalczanie-zakazen-i-chorob-zakaznych-u-ludzi-17507739/art-17


Event 201: A global pandemic excercise

Event 201 logo

Event 201 było 3,5-godzinnym ćwiczeniem pandemicznym, w którym symulowano serię dramatycznych opartych na scenariuszach wydarzeń związanych z hipotetyczną globalną pandemią. W symulacji wzięło udział 15 liderów światowego biznesu, rządu i zdrowia publicznego, którzy zwracali uwagę na nierozwiązane kwestie polityczne i gospodarcze. Według uczestników symulacji wyżej omawiane kwestie mogłyby być rozwiązane przy odpowiedniej woli politycznej i inwestycjach finansowych teraz i w przyszłości.

Ciekawe jest to, że w związku z wtedy domniemaną globalną pandemią omawiano niemalże każdy obszar życia człowieka, jak między innymi medycynę, służba zdrowia, handel, podróże, finanse a nawet media społecznościowe. Wszystko można odsłuchać na oficjalnej stronie „Event 201”:

https://www.centerforhealthsecurity.org/event201/videos.html

Event 201 odbyło się 18 października 2019 roku w The Pierre Hotel w Nowym Jorku organizowane przez The Johns Hopkins Center for Health Security, World Economic Forum, and Bill & Melinda Gates Foundation

Pierwszy zanotowany przypadek koronawirusa na świecie miał miejsce prawie miesiąc później, bo 17 listopada 2019 roku w prowincji Hubei.

Czytaj:

https://www.rp.pl/Koronawirus-2019-nCoV/200319608-Chiny-Najwczesniejszy-zanotowany-przypadek-COVID-19-pochodzi-z-17-listopada-2019.html


Bill Gates: Przeludnienie jest jedną z głównych przyczyn globalnego ocieplenia

Bill Gates: Przeludnienie jest jedną z głównych przyczyn globalnego ocieplenia

Założyciel firmy Microsoft i filantrop, Bill Gates, przestrzega przed wydawaniem zbyt dużych pieniędzy na walkę ze zmianami klimatu. Jego zdaniem należy przede wszystkim zadbać o zdrowie ludzi, bo dzięki temu spadnie przyrost naturalny, jedna z głównych przyczyn globalnego ocieplenia.

Mogliśmy się o tym dowiedzieć między innymi z wywiadu, którego Bill Gates udzielił rozgłośni BBC w 2010 roku.

Czytaj: https://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103086,7495304,Bill_Gates__Przeludnienie_jest_jedna_z_glownych_przyczyn.html


Bill Gates w TED w 2010 roku

Od 4 min i 35 sekundy nagrania Bill Gates powiedział następujące słowa:

„Dziś na świecie żyje 6,8 miliarda ludzi [dane z 2010 r.]. Z perspektywą wzrostu do około 9 miliardów.  Jeśli uda nam się osiągnąć duży sukces z nowymi szczepionkami, służbą zdrowia i działaniami w sferze urodzeń, będziemy w stanie obniżyć populację o 10 do 15 procent. Ale nawet wtedy populacja wzrośnie o około 1,3 miliarda.”.

Do obejrzenia: https://www.youtube.com/watch?v=JaF-fq2Zn7I


Tak między innymi wyglądają publiczne szczepienia

Wyraźnie widać, że igła była schowana.

Do obejrzenia: https://www.youtube.com/watch?v=X4itlOyqHyI


Lekarz z Florydy zmarł na naglą chorobę krwi.

56-letni Gregory Michael, lekarz z Florydy zmarł 16 dni po szczepieniu przeciwko Covid-19. Bezpośrednią przyczyną śmierci była autoimmunologiczna choroba krwi. Czy ta śmierć ma jakiś związek z przyjętą przez mężczyznę szczepionką?

Żona zmarłego twierdzi, że przyczyną choroby mogła być przyjęta szczepionka

– Moim zdaniem jego śmierć była w 100% związana ze szczepionką. Nie ma innego wytłumaczenia – powiedziała DailyMail.com, zrozpaczona kobieta. – Był w bardzo dobrym stanie zdrowia. Nie palił, raz na jakiś czas pił alkohol, ale tylko towarzysko. Ćwiczył, mieliśmy kajaki, był rybakiem dalekomorskim – mówiła.

Czytaj: https://kobieta.wp.pl/lekarz-z-florydy-zmarl-na-nagla-chorobe-krwi-czy-to-moze-miec-zwiazek-ze-szczepieniem-przeciwko-covid-19-6595024250501920a


Szczepienia w Norwegii. Trwa wyjaśnianie przyczyn śmierci 23 seniorów

16 stycznia 2021

23 starsze osoby zmarły w Norwegii po przyjęciu pierwszej dawki szczepionek firmy Pfizer. Jak informuje państwowa agencja medyczna Statens Legemiddelverk trwa badanie przyczyn zgonów. Na razie sekcja zwłok 13 zmarłych wykazała, że powodem mogły być reakcje niepożądane po podaniu preparatu.

Czytaj: https://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-szczepienia-w-norwegii-trwa-wyjasnianie-przyczyn-smierci-23-,nId,4989224


Lista zgonów i problemow z sercem wsrod sportowców na swiecie w tym roku pod tym linkiem:

Czytaj: https://airtable.com/shrbaT4x8LG8EbvVG/tbl7xKsSUIOPAa7Mx?fbclid=IwAR3MQ2OlzgaOipPK-nnG3R2BogiMd3_sMH5UzcEonqefRMXPuD9PasrxOAc


Żałoba w policji. Janusz Płowaś miał 51 lat. „Odszedł nagle”

Żałoba w policji. Janusz Płowaś miał 51 lat. "Odszedł nagle"

Na wieczną służbę odszedł aspirant sztabowy Janusz Płowaś. W KPP w Nakle nad Notecią (woj. kujawsko-pomorskie) pracował od 22 lat. Funkcjonariusz zmarł we wtorek 23 listopada w bydgoskim szpitalu.

Czytaj: https://www.o2.pl/informacje/zaloba-w-policji-janusz-plowas-mial-51-lat-odszedl-nagle-6708218168433632a


Miroslav Klose usłyszał złą diagnozę!”Była dla mnie szokiem”. Odrzucił wszystkie oferty

Na razie nie wiadomo, gdzie w przyszłości pracować będzie Klose. Niemiec ujawnił zaś, że w ostatnich dniach musiał zająć się swoim zdrowiem. – Prawie trzy tygodnie temu poczułem silny ból w nodze. Stawał się on coraz silniejszy i w końcu poszedłem do lekarza. Na początku myślałem, że to kwestia uszkodzonego nerwu, ale diagnoza była dla mnie szokiem. Okazało się, że mam w nodze dwa zakrzepy – powiedział Klose. 

Czytaj: https://www.sport.pl/pilka/7,65081,27135442,miroslav-klose-uslyszal-niepokojaca-diagnoze-od-lekarza-byla.html


Arina Biktimirowa nie żyje. Tajemnicze okoliczności śmierci mistrzyni taekwondo

Nie żyje 19-letnia mistrzyni taekwondo, Arina Biktimirowa. Okoliczności jej śmierci są bardzo tajemnicze. Sportsmenka nie uskarżała się na żadne problemy zdrowotne, a kilka tygodni temu, przed wyjazdem na Mistrzostwa Europy, przeszła szczegółowe badania, które nie wykazały żadnych nieprawidłowości. Bliscy i trenerzy są w szoku.

Czytaj: https://sport.interia.pl/sporty-walki/inne/news-arina-biktimirowa-nie-zyje-tajemnicze-okolicznosci-smierci-m,nId,5684252


Matka zamordowanego prosi o udostępnianie rodzinnej historii – wzięcie preparatu zostało wymuszono przez ? władze uczelni, które teraz z przykrością zawiadamiają

Czytaj: https://awf.wroc.pl/aktualnosci/odszedl-dawid-akula-student-ii-r-fizjoterapii-awf-wroclaw-6815?fbclid=IwAR2ZgNvusGtWlKnWvtbaji-2E4h759QwcxZmWbLf7vQpPHH6eNnPuYAHEbc


Znana sportsmenka zmarła na COVID-19. Była po dwóch dawkach szczepionki

17 listopada 2021

Nie żyje francuska pięściarka Julie Le Galliard (31 l.). O śmierci zawodniczki poinformowała Francuska Federacja Bokserka. „Le Galliard zmarła po dwumiesięcznej walce z komplikacjami spowodowanymi COVID-19” – czytamy w oświadczeniu.

Czytaj więcej: https://sport.fakt.pl/julie-le-galliard-zmarla-na-covid-19-francuska-piesciarka-byla-zaszczepiona/kq7g0td?utm_source=fpfakt&utm_medium=social&utm_campaign=fanpage&fbclid=IwAR0N33kMltBKRv2Esrakco-H1QYNeFjaLVeou8XLiACPAtx1MVU1NU38qm8


„Szczepionki” przeciw Covid-19 są niebezpieczne i nieskuteczne – dr Dorota Sienkiewicz prezes PSNLiN – Polskiego Stowarzyszenia Niezależnych Lekarzy i Naukowców

Link z Video: https://psnlin.pl/video,szczepionki-przeciw-covid-19-sa-nieskuteczne-i-niebezpieczne-apelujemy-do-wladz-o-zatrzymanie-progra,38.html


Dane statystyczne i naukowe przeczą tezie o bezpieczeństwie szczepionek przeciw Covid-19 – dr Agata Osiniak PSNLiN

Link z Video: https://psnlin.pl/video,dane-statystyczne-i-naukowe-przecza-tezie-o-bezpieczenstwie-szczepionek-przeciw-covid-19-dr-agata-os,36.html
Zgony w Izraelu osób w wieku od 20 do 39 lat w lutym i marcu są o 45% wyższe w 2021 r.

Zgony w Izraelu osób w wieku od 20 do 39 lat w lutym i marcu są o 45% wyższe w 2021 r. Niż w 2020 r. I 32% wyższe niż średnia z poprzednich 6 lat. Występuje pewne opóźnienie, więc to się zwiększy.

Ta grupa nie miała nadmiernych zgonów w 2020 roku. Warto przypomnieć, że Izrael jest jednym z najbardziej wyszczepionych społeczeństw na świecie.

Czy ktoś ma na to dobre wytłumaczenie?

Źródło: https://twitter.com/TedPetrou/status/1387468461836754944?fbclid=IwAR2JqKl-rN5xR3yqXPfnTsurarO76kVc8fwqSNAyGepGSKbEHQ5TiJl2RYQ


Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „Nusicie Zgłębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 14 kwietnia 2021 zmarła nagle po podaniu szczepionki w wieku 80 lat nasza kochana mama, babcia, prababcia siostra STANISŁAWA ŁUNIEWSKA Pożegnanie zmarłej odbędzie się w Domu Pogrzebowym HADES- Zbuczyn dn. 21.04.21r (Åroda)o godz. 17:30. Msza Św. Żałobna za Spokój Jej Duszy zostanie odprawiona dn. (piątek) godz. 11:00 w Kościele p.w. Św. Stanisława BM w Zbuczynie, po czym nastÄpi złożenie Urny do grobu na cmentarzu parafialnym w Zbuczynie. HADES 3503-173-061 RODZINAMI, SYNOWA SYNEM, SIOSTRAI BRAT ZRODZINAMI ORAZ RODZINA BLIŻSZAI DALSZA, ZNAJOMI SĄSIEDZI. RÓŻANIEC ZA ZMARŁĄ ZOSTANIE ODPRAWIONY KOŚCIELE W DNIU POGRZEBU GODZ. 10:30”


Może być zdjęciem przedstawiającym ‎tekst „‎No i stało siÄ™..Przyjąłem 1wsza dawkę szczepionki. Mam nadzieję że to krok w kierunku wolności Ps chyba mi dali jakąś wybrakowaną bo żadnego chipa 5G nie wyczuwam etykiecie na Wpisz numer fiolki. zamieszczony drugiej aੇ Twojej Data pierwszej Data dawki: podania drugiej podania podania COVID-19 dawki: dawki: zaszczepionej: Nazwisko osoby OU 25/01 /םl 108 SARDAN 21Mpoda poda Ważn Jog×en serii/ 20 nukleozyda zmodyfikowanymi ł(-) Właśnie szcze *Nr serii/ Szczepior‎”‎
Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „UniSal Gabinet Pe... Strona główna Posty Recenzje Filmy Dzisiaj przyjąłem 2gą dawkę szczepionki na coronawirusa. Jak na razie nie odczuwam żadnych objawów ubocznych. Bardzo dziękuję koleżankom które organizowały szczepienia w SPZZOZ Janów Lub. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie bez niepotrzebnej straty czasu. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu całej akcji i świetnej organizacji. Wszystkich znajomych i nieznajomych zachęcam do wykorzystania pierwszego możliwego terminu szczepienia. Tylko masowa akcja daje możliwość uzyskania populacyjnej odporności”
Może być zdjęciem przedstawiającym co najmniej jedna osoba, pomnik i tekst „DZIEJE vZIeJE się na roakarpaciu 57m・ m 57 Nie żyje Zdzisław Sałdan, lekarz pracujący wiele lat w zespole ratunkowym w Jarosławiu. Miał 55 lat. i dziejesienapodkarpaciu.pl Nie żyje Zdzisław Sałdan- wieloletni lekarz medycyny ratunk...”

Śp. dr Witold Rogiewicz


Nie żyje pracowniczka służby zdrowia. Przyjęła szczepionkę AstraZeneca

W poniedziałek w Szpitalu Uniwersyteckim w Oslo zmarła niespełna 50-letnia pracowniczka służby zdrowia, u której wystąpił ciężki przypadek zakrzepów krwi po przyjęciu szczepionki przeciw koronawirusowi firmy AstraZeneca.

Czytaj więcej: https://www.fakt.pl/wydarzenia/norwegia-pracowniczka-sluzby-zdrowia-nie-zyje-przyjela-szczepionke-astrazeneca/hfdnq6z


Portugalia. Pielęgniarka zmarła dwa dni po szczepieniu. Wszczęto postępowanie

Władze medyczne Portugalii wszczęły postępowanie, mające zbadać przyczyny nagłej śmierci 41-letniej pielęgniarki w Porto, na północy kraju. Kobieta zmarła dwa dni po zaszczepieniu się przeciwko Covid-19.

Czytaj więcej: https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021-01-04/portugalia-pielegniarka-zmarla-dwa-dni-po-szczepieniu-wszczeto-postepowanie/


Office for National Statistics in the UK

dane statystyczne z rządowej strony internetowej „Office for National Statistics” dotyczące Wlk. Brytanii.

źródło: https://www.ons.gov.uk/…/deathsbyvaccinationstatusengland


Anglojęzyczna strona „Pandemic News” zawierająca bieżące artykuły prasowe na temat powikłań poszczepiennych Covid-19

Czytaj: https://pandemic.news/2021-01-15-you-may-want-to-rethink-the-jab.html


Globalna Agenda Szczepień Billa Gatesa. Robert F. Kennedy, Jr,

Indyjscy lekarze obwinili Gatesa za to, że jego programy szczepionkowe na dzieciach doprowadziły tego, że 490 tysięcy dzieci na przestrzeni czasu 2000-2017 zostały sparaliżowane. 2017 roku rząd Indyjski zatrzymał programy Gatesa i poprosił go do opuszczenia Indii. Od tego czasu zanotowano zmniejszającą się liczbę paraliżu u dzieci. 2017 roku WHO oświadczyła, że występująca fala paraliżu u dzieci jest skutkiem programu szczepień Billa Gatesa. Najstraszniejsze epidemie w Kongo, Afganistanie i na Filipinach były wszystkie połączone ze szczepionkami.

Czytaj: https://www.salon24.pl/u/emigranta/1036863,globalna-agenda-szczepien-billa-gatesa-robert-f-kennedy-jr?fbclid=IwAR3auTItfqJbudnEx0BR-4D9VkucWIHxNXDtiXT-Jd61O0EF2E5NOaXUWa0


Udostępnij w mediach społecznościowych

1 myśl na “Szczepienie, które będzie trucizną – szczepienie na koronawirusa?”

  1. Pingback: Wystrzegajcie się nagle zapowiedzianego ogólnoświatowego szczepienia, bo ono was zabije - Armia Jezusa Chrystusa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *