Znamię bestii 666 – chip

Coraz bliżej wypełnienia się proroctwa o powszechnym chipie.


666 będzie wbudowany, jako ukryty numer, w chipie, do którego przyjęcia będziecie zmuszani, po prostu tak jak do przyjęcia jakiejś szczepionki

piątek, 1 czerwca 2012 roku, godz. 20.15

Moja szczerze umiłowana córko, antychryst już przygotowuje swój plan pokoju, który przedstawi niedługo po tym, jak wojny na Bliskim Wschodzie staną się powszechne i kiedy ból i straszne udręczenie będą powodować, że nie będzie znaku nadziei.

Wtedy on się nagle pojawi i ogłosi się światu jako człowiek pokoju, jasny klejnot, który lśni w środku ciemności.

Gdy się pojawi, będzie postrzegany jako jeden z najbardziej charyzmatycznych przywódców politycznych wszechczasów. Jego piękna, atrakcyjna i opiekuńcza osobowość oszuka większość ludzi. Będzie on roztaczać miłość i współczucie i będzie postrzegany jako chrześcijanin. Z czasem przyciągnie wielu zwolenników, których liczba tak wzrośnie, że stanie się on jakby Mną, Mesjaszem. Będzie postrzegany jako głosiciel jedności między wszystkimi narodami i będzie kochany w prawie każdym kraju na świecie. Będzie wreszcie postrzegany jako ten, który posiada nadprzyrodzone zdolności. Wielu będzie wierzyć, że został posłany przez Mojego Ojca i że jest on Mną, Jezusem Chrystusem, Zbawicielem świata. Będą się do niego modlili, kochali go i oddawali swoje życie za niego, a on będzie się śmiał i drwił z nich, kiedy nie będą go widzieć. To będzie największe oszustwo wszechczasów, a jego planem jest ukraść wasze dusze, aby Mi was zabrać.

On i fałszywy prorok, który będzie siedział jak król w Stolicy Piotrowej, będą potajemnie planowali jedną światową religię. Będzie się wydawało, że jest to typ religii chrześcijańskiej, która głosi miłość. Ona jednak nie będzie promować miłości wzajemnej, która pochodzi od Boga. Zamiast tego będzie promować miłość i wierność antychrystowi i miłość do samego siebie. Obrzydliwość się na tym nie zakończy, bo kiedy uwiodą dzieci Boże, rozpocznie się atak.

Nagle wszyscy zostaną poproszeni o przyjęcie jednego światowego znamienia wierności. Dla zjednoczonego świata, w którym wszyscy ludzie będą musieli uczestniczyć. Będzie to kontrola waszych pieniędzy, waszego dostępu do żywności i tego, jak żyjecie. Wiele z regulacji sprawi, że staniecie się więźniami. Kluczem do waszych cel [komórek – red.], który będzie was trzymał pod ich kontrolą, będzie znamię bestii. 666 będzie wbudowany, jako ukryty numer, w chipie, do którego przyjęcia będziecie zmuszani, po prostu tak jak do przyjęcia jakiejś szczepionki. Raz przyjęty zatruje nie tylko wasz umysł i duszę, ale i wasze ciało. Bo spowoduje on plagę mającą na celu zgładzenie dużej części światowej populacji.

Nie wolno wam przyjmować tego znamienia. Zamiast tego wskażę wam, co macie czynić. Wielu będzie przyjmować znamię, ponieważ będą się czuli bezradni.

Pieczęć Boga Żywego, Moja Modlitwa Krucjaty 33, jest dla was ostatnią deską ratunku.

Gdy otrzymacie Moją Pieczęć Ochrony, daną wam przez Mojego Ojca Przedwiecznego, nie będziecie musieli przyjmować znamienia. Pozostaniecie nietknięci. Wasz dom nie będzie widoczny, gdyby był poszukiwany lub brany na cel, stanie się bowiem niewidzialny w oczach armii szatana. Będziecie musieli trzymać w ukryciu żywność, która przetrwa kilka lat. Będziecie musieli mieć swoje własne uprawy, przechowywać własną wodę, a wokół siebie trzymać wszystkie święte przedmioty. Reszta Mojego Kościoła będzie rosnąć i rozszerzać się i otrzymacie schronienie, jeśli będzie potrzebne. Potrzeba teraz wiele planowania.

Ci, którzy śmieją się z tego, co czynicie, lub mówią, że Jezus z pewnością nie mógłby poprosić was o to. Czy On nie zaopatruje wszystkich Swoich wyznawców w czasie, gdy zachodzi potrzeba? Nawet jeden chleb i jedna ryba mogą być rozmnożone. Dlatego nie ma znaczenia, że macie tylko trochę jedzenia, ponieważ Ja was ochronię i będziecie bezpieczni. Módlcie się mocno za te dusze, które nie będą w stanie uniknąć znamienia.

Te niewinne dusze, które będą w stanie Łaski w czasie, gdy będą zmuszane do przyjęcia chipa, zostaną uratowane. Pozostali muszą planować ochronę swojej rodziny i swoją wierność Najświętszej Eucharystii i Mszy. Kiedy antychryst pochłonie wszystkie religie, jedyną bronią, wobec której będzie bezsilny, będzie Msza Święta i przeistoczenie chleba i wina w Moje Ciało i Krew w Najświętszej Eucharystii. Moje Msze muszą być kontynuowane. Ci z was, którzy o tym wiedzą, muszą teraz wzrosnąć liczebnie i rozpocząć przygotowania. Im wcześniej się przygotujecie, tym więcej Łask otrzymacie, aby wzrastały wasze szeregi na całym świecie.

Zostanie położony kamień pod nową budowlę, o której powiedzą, że będzie Moją nową świątynią. Ale to jest nieprawda.

Ale kiedy zakończą się prześladowania, Reszta Mojego Kościoła i Mój naród wybrany będą mieli odbudowaną świątynię i Moje Nowe Jeruzalem zejdzie z Nieba. Zstąpi w Chwale. Trąby będą słyszane w tym samym czasie w Niebie i na ziemi.

A wtedy przyjdę. Ty, Moja córko, oznajmisz Moje przybycie, a wielu upadnie na ziemię i zapłacze w ekstazie ukojenia, z miłości i radości. Ponieważ to wreszcie ta chwila, na którą czekali. Rozświetli się niebo, rozlegnie się grzmot, a chóry aniołów będą słodko i zgodnie śpiewać, gdy wszystkie dzieci Boże przywitają prawdziwego Mesjasza. Ja, Jezus Chrystus, przyjdę sądzić. A Niebiosa i ziemia staną się jedno. Wyłoni się nowa chwalebna wspaniałość, odnowiona ziemia, i Nowy Raj przyjmie tych wszystkich, których imiona są w Księdze Żyjących, a którzy połączą się jako jedno. I choć będzie musiał nastąpić koniec starej ziemi, splamionej skazą grzechu, to Nowa Era będzie tylko początkiem.

To do tego musicie dążyć. To do tego macie prawo jako do części swojego naturalnego Dziedzictwa. Tylko skupcie się na ratowaniu wszystkich dusz.

To dlatego musicie ignorować przeszkody, które są stawiane przed wami. Prześladowanie. Ból. Potworne zło z ręki innych. Jedyne, co się liczy, to zbawienie dusz.

Wasz Zbawiciel
Jezus Chrystus


Przykładowe artykuły z prasy – umieszone poniżej – pokazują, jak to proroctwo zaczyna się wypełniać na naszych oczach.


Powstał najmniejszy czip w historii. Ma zrewolucjonizować medycynę

Najmniejszy czip na świecie może być wszczepiony zwykłą strzykawką

Naukowcy poinformowali o opracowaniu najmniejszego czipu w historii. Mikroprocesor wielkości roztocza może zrewolucjonizować medycynę cybernetyczną.

Elektronika staje się niedostrzegalnie mała, otwierając nowe możliwości dla medycyny, która może wykorzystać technologię w zupełnie nowy sposób. Dzięki miniaturyzacji lekarze mogą skuteczniej monitorować ciało pacjenta, a nawet podjąć odpowiednie leczenie. 

Inżynierowie z Columbia University zademonstrowali nowy i rewolucyjny mikroprocesor, który jest najmniejszym na świecie systemem jednoukładowym, jaki kiedykolwiek opracowano. Wyniki badań opublikowano w Science Advances. 

Czytaj: https://tech.wp.pl/powstal-najmniejszy-czip-w-historii-ma-zrewolucjonizowac-medycyne-6639488430099392a?fbclid=IwAR1PGxt-kCTjGaZ01gGfdaKoc6VwalSUoNhu3x5lzGjQk6s-Arlw1O3Xw78


Wojciech Paprota, Walletmor: Płatność chipem może stać się bardziej popularna niż karty płatnicze


Na rynku są nowe implanty płatnicze firmy zakładanej przez Polaka

Walletmor to firma z Wielkiej Brytanii, która oferuje wszczepiane pod skórę implanty do płatności zbliżeniowych. Co ciekawe, spółka została współzałożona przez Polaka.

Walletmor różni się od innych firm tym, że nawiązał współpracę z iCard, firmą, która ma licencję pieniądza elektronicznego i w jej ofercie znajdują się karty Visa. Aby skorzystać z Walletmor, trzeba mieć więc aplikację iCard i połączyć z nią swój implant podskórny.

Na razie platforma nie obsługuje złotówek, a euro, więc w naszym kraju jej przydatność jest bardzo niska. Za sam implant zapłacimy 199 euro, czyli ok. 900 złotych. Jak zapewnia Wojciech Paprota, implant jest bezpieczny w kontakcie z tkanką (potwierdziły to badania w USA), przeszedł także testy MRI, ciekłego azotu oraz niskiego i wysokiego ciśnienia.

Czytaj: https://www.komputerswiat.pl/aktualnosci/inne/na-rynku-sa-nowe-implanty-platnicze-firmy-zakladanej-przez-polaka/r3dhd3s


Implant Płatniczy Walletmor

Cytat z oferty sprzedażowej firmy Walletmor:

„Pierwszy w pełni bezpieczny implant, którym zapłacisz zawsze i wszędzie. Zapomnij o gotówce, kartach i innych urządzeniach do płatności. Od dzisiaj wystarczy Ci tylko twoja ręka. Implant płatniczy Walletmor może być twój już teraz. Zapraszamy do przyszłości!”

Link: https://walletmor.com/pl


Pracownicy szwedzkiego biurowca mają wszczepiane chipy RFID

Chip wszczepiony w dłoń

Dowód osobisty, kartę płatniczą, bilet autobusowy, karnet na siłownię, a nawet klucz do mieszkania – te i wiele innych danych można zapisać w mikrochipie wielkości ziarenka ryżu, który umieszcza się w okolicy kciuka. Już ponad 6 tys. Szwedów zdecydowało się zaufać tej technologii.

Czytaj: https://dzienniknaukowy.pl/nowe-technologie/szwedzka-firma-wszczepia-swoim-pracownikom-chipy


Rewolucja jak na dłoni. Chip zamiast klucza i karty płatniczej

Chipy pod skórą po raz pierwszy zastosowano w Szwecji w 2015 roku. Od tego czasu zainteresowanie nową technologią rośnie. Zazwyczaj implant jest umieszczony pod palcem wskazującym lub kciukiem.

– Za pomocą małego chipa zmieniasz całkowicie swoje środowisko cyfrowe. Zamiast dziesięciu kart, czterech kluczy i 30 kodów PIN do zapamiętania masz jeden. Życie staje się dużo łatwiejsze – podkreślił Jowan Oesterlund, właściciel firmy Biohax International

Czytaj: https://tvn24.pl/biznes/tech/chip-zamiast-klucza-i-karty-platniczej-piotr-konieczny-komentuje-ra954593-4509344


Ekspert o wszczepialnych mikrochipach – korzyściach i zagrożeniach

The rise of microchipping: are we ready for technology to get under the  skin? | Technology | The Guardian

Wszczepiane pod skórę mikrochipy mogą zastąpić dowód, ułatwić zakupy czy monitorować stan zdrowia.

Czytaj: https://www.pap.pl/aktualnosci/news%2C685423%2Cekspert-o-wszczepialnych-mikrochipach-korzysciach-i-zagrozeniach.html


Opis działań i postaci antychrysta, na podstawie Księgi Prawdy

Udostępnij w mediach społecznościowych

2 myśli na “Znamię bestii 666 – chip”

  1. Światowa Organizacja Zdrowia ostrzega: koronawirus może rozprzestrzeniać się przez gotówkę

    WHO rekomenduje, by osoby przebywające na terenach, gdzie wystąpiły już zakażenia koronawirusem korzystały z technologii umożliwiających płacenie bez korzystania z gotówki. Banknoty i monety mogą być bowiem dobrymi nośnikami dla wirusów

    Chip się zbliża, „dla dobra ludzkości” zostanie wprowadzony

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *