Specjalna forma identyfikacji

Proroctwo dotyczące specjalnej formy identyfikacji. która będzie przepustką na podróże i swobodne poruszanie się po świecie.


Fragmenty Orędzi o specjalnej formie identyfikacji

Jezus: Powstańcie teraz. Zwróćcie się do Mojego Ojca Przedwiecznego, Boga Najwyższego, o prowadzenie. Przygotujcie swoje rodziny na nadchodzącą sączącą się ciemność, której nie jesteście w stanie zgłębić. Módlcie się, módlcie się, módlcie się o odwagę, żeby nie przyjąć znamienia okrutnej bestii. Przy pomocy swojej podłej armii spróbuje narzucić wam coś, co początkowo będzie złym znakiem identyfikacyjnym. Zostanie wam dany i przedstawiony jako coś niezbędnego, abyście pobrali pieniądze, zakupili żywność, podróżowali, żyli w waszych domach i handlowali. Jest to totalna kontrola. Wy i wasi prawdziwi przywódcy polityczni będziecie bezsilni. (z Orędzia z soboty, 20 listopada 2010 roku, godz. 7.20)

Jezus: Aby podróżować, będziecie potrzebowali specjalnej formy identyfikacji i zostaniecie poproszeni o przyjęcie znamienia – znamienia bestii. Uciekajcie, Moje dzieci. Ukrywajcie się. Bo to nie wszystko. Będą wam dyktować, jak macie się modlić, ponieważ to nie do Boga się zwracają. Te Moje dzieci stanowią armię szatana i chcą ukraść wasze dusze. (z Orędzia z czwartku, 3 marca 2011 roku, godz. 23.00)


Całe orędzia


Poniższe wiadomości z portali informacyjnych pokazują, że podejmowane są kroki mające na celu wdrożenie cyfrowego certyfikatu szczepień. Wiadomo, że raz wprowadzony w obieg nie zniknie po ewentualnym przystopowaniu obecnej pandemii.


Unijny Certyfikat COVID już w aplikacji mObywatel

Czytaj: https://www.gov.pl/web/mobywatel/unijny-certyfikat-covid


Unijny Certyfikat COVID w Twoim telefonie

3 ekrany z UCC

„Unijny Certyfikat COVID (UCC) to międzynarodowy dokument elektroniczny, który ułatwia poruszanie się między krajami Unii Europejskiej, a także do Islandii, Norwegii, Szwajcarii i Liechtensteinu, Turcji, Północnej Macedonii i na Ukrainę. Każdy kraj sam reguluje, jakie uprawnienia ma osoba, która legitymuje się UCC.” – https://pacjent.gov.pl/

Czytaj: https://pacjent.gov.pl/aktualnosc/unijny-certyfikat-covid-w-twoim-telefonie


Pentagon opracowuje podskórny czip wykrywający koronawirusa

Pentagon opracowuje podskórny czip wykrywający koronawirusa

Naukowcy, którzy opracowali mikrochip, pracują dla słynnej agencji DARPA. To powstała 60 lat temu organizacja zajmująca się badaniami naukowymi na rzecz bezpieczeństwa (Defence Advanced Research Project Agency). Fundusze think-tanku od lat kierowane są m.in. na zapobieganie i zwalczanie możliwych pandemii.

Tajna wojskowa agencja badawcza

Rekordowo krótki czas opracowania szczepionek RNA przeciw covid-19 zawdzięczamy m.in. badaniom prowadzonym w ramach DARPA. Zasadą działania agencji jest wyszukiwanie nowatorskich sposobów przeciwdziałania zagrożeniom, dlatego efekty często bardziej kojarzą się z powieściami science fiction, niż ze znanymi zdobyczami nauki.

Teraz eksperci pracujący dla Pentagonu pokazali mikrochip o konsystencji przypominającej żel. Został opracowany, by nieprzerwanie badać krew osoby, której został wszczepiony, pod kątem wirusa. W razie zaobserwowania pewnych reakcji chemicznych w ciele, wysyła on sygnał ostrzegawczy.

Czytaj: https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021-04-12/wojsko-ujawnia-nowe-terapie-pentagon-naprawde-moze-chipowac-ludzi-przeciw-covid/


Udostępnij w mediach społecznościowych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *