Nowe prawa zezwalające na eutanazję

Jezus Chrystus w Księdze Prawdy przestrzega, że „w każdym kraju i kościele zostanie wprowadzonych wiele nowych praw. Większość z tych praw będzie sprzeczna z naukami zawartymi w świętej Biblii. (…) Wielu nie będzie wystarczająco silnymi, aby walczyć z aborcją, eutanazją i zawieraniem małżeństw przez osoby tej samej płci”.


Wielu nie będzie wystarczająco silnymi, aby walczyć z aborcją, eutanazją i zawieraniem małżeństw przez osoby tej samej płci

poniedziałek, 15 kwietnia 2013 roku, godz. 18.20

Moja szczerze umiłowana córko, w każdym narodzie wrogowie Boga mocno wzrastają teraz liczebnie, aby potępić Prawa Boże. W każdym kraju i kościele zostanie wprowadzonych wiele nowych praw. Większość z tych praw będzie sprzeczna z naukami zawartymi w świętej Biblii. Każdy rodzaj grzechu zostanie zalegalizowany, a ciemność bestii ogarnie świat. Ci, którzy będą się sprzeciwiać tym prawom, zostaną odrzuceni jako dziwacy i będą demonizowani. Ich głosy zostaną zagłuszone przez tych, którzy przyjmą zeświecczenie, jakby to była prawdziwa religia. Podeprą się każdym intelektualnym argumentem, aby wzmocnić swoje podłe prawa i oszukają wielu, ponieważ jako narzędzia panowania nad innymi będą wykorzystywać prawa człowieka.

Wielu nie będzie wystarczająco silnymi, aby walczyć z aborcją, eutanazją i zawieraniem małżeństw przez osoby tej samej płci. Następnie, gdy te prawa wejdą w życie, Kościół katolicki ogłosi reformę, aby uznać wszystkie prawa człowieka i wszystkie religie. Doprowadzi to do strasznego podziału na tych, którzy są pobłogosławieni Darem wewnętrznego wglądu, danym im przez Ducha Świętego, oraz tych, których jedynym pragnieniem jest miłość własna i którzy odrzucają Boga. Oni postrzegają Boga i Moje Nauczanie jako przeszkodę do życia w sposób postrzegany przez nich jako wolny styl życia.

Potężna, światowa, elitarna organizacja, która przeniknęła do każdego zakątka świata, planuje nowe przepisy kościelne i knuje obalenie przywódców, a równocześnie obmyśla wojny, które przyniosą zniszczenie. Są tak pyszni i tak mocno przywiązani do szatańskich pochlebstw, że uznają siebie za niezastąpionych. Jakże będą musieli cierpieć za swoje złe czyny. Tak jak wierzą, że mogą panować nad innymi i realizować na innych swoje przebiegłe plany, tak też zostaną powaleni Ręką Mojego Ojca. Dane im będzie tylko tyle czasu, aby się odwrócić. Potem obrócą się ku sobie nawzajem i będą się niszczyć. Ich cierpienie będzie miało taki poziom, że nawet pod koniec nie będzie wystarczająco duże, aby mogli zobaczyć, co ich czeka, gdyby dalej byli związani ze złym duchem.

Wielu ludzi oddalonych od Boga na początku nie zwróci uwagi na te wydarzenia. Dopiero wtedy, gdy ich wolność zostanie ograniczona, otwarcie będą się buntować przeciwko niesprawiedliwości w swoich narodach. Wtedy uświadomią sobie grozę, jaka nastąpiła z powodu wygaszenia Światła Bożego. Jego miejsce zajmie ciemność, pustka, głód i brak Miłości. Dopiero wtedy człowiek będzie wzywał Miłosierdzia Bożego. Będę czekał, aby dać im pocieszenie i ocalić ich biedne, przerażone dusze.

Wasz Jezus

Czytaj: http://www.jezusdoludzkosci.pl/2013-04-15-18-20-wielu-nie-bedzie-wystarczajaco-silnymi-aby-walczyc-z-aborcja-eutanazja-i-zawieraniem-malzenstw-przez-osoby-tej-samej-plci


Proroctwo dotyczące eutanazji (pozbawienia życia osoby nieuleczalnie chorej i cierpiącej) spełniło się w wielu krajach w 2020 roku. Jak pisze portal pch24.pl „w Hiszpanii w grudniu 2020 roku przyjęto ustawę pozwalającą na eutanazję osób z poważnymi i nieuleczalnymi lub powodującymi kalectwo chorobami. W Holandii i Kanadzie podjęto kroki, by rozszerzyć eutanazję na kolejne kategorie chorych. W 2019 r. aż 2 procent wszystkich zgonów w tym ostatnim kraju dotyczyło przypadków eutanazji. Austria zalegalizowała wspomagane samobójstwo”.

Prof. Assuntina Moresi. Fot. You Tube / SCC Bassano

Prof. Morresi: okres pandemii czasem wzmożonego ataku na ludzkie życie

Przyjęcie przez parlament Argentyny ustawy legalizującej w tym kraju tak zwaną aborcję jest jednym z wielu wymierzonych w ochronę życia posunięć, jakie miały miejsce na całym świecie w kończącym się roku. W wielu krajach zliberalizowano eutanazję oraz pozwolono na sprzedawanie bez recepty tabletek aborcyjnych dla nieletnich.

Nasilenie się tendencji wymierzonych przeciwko ludzkiemu życiu jest swoistym paradoksem tego czasu pandemii, gdy światowe wysiłki skoncentrowane są na mającej grozić światu straszliwej pandemii koronawirusa.

– Te decyzje są wynikiem trwających w czasie nacisków, które były kontynuowane pomimo pandemii. Niewiele się w tym względzie zmieni się, jeśli nasze społeczeństwa nie odkryją na nowo wartości życia – powiedziała Radiu Watykańskiemu prof. Assuntina Morresi z Włoskiego Komitetu Bioetycznego.”

Czytaj: https://www.pch24.pl/prof–morresi–okres-pandemii-czasem-wzmozonego-ataku-na-ludzkie-zycie,81064,i.html


Belgia pobiła swój niechlubny rekord. Ponownie wzrosła liczba eutanazji

Mordowanie chorych i starszych ludzi jest legalne w Belgii od 2002 roku. Z kolei od roku 2014 „wspomaganym samobójstwem” objęte są także cierpiące dzieci. Według najnowszych statystyk w tym niewielkim kraju w ubiegłym roku padł kolejny niechlubny rekord liczby osób zabitych w ramach tak zwanej eutanazji.

Czytaj: https://pch24.pl/belgia-pobila-swoj-niechlubny-rekord-ponownie-wzrosla-liczba-eutanazji/


Austria: Trybunał uchylił zakaz aktywnej eutanazji

Symbolbild | Sterbehilfe

Austriacki Trybunał Konstytucyjny zniósł zakaz aktywnej eutanazji. Dla biskupów katolickich to otwarcie wrót dla nieetycznych działań.

Czytaj: https://www.dw.com/pl/austria-trybuna%C5%82-uchyli%C5%82-zakaz-aktywnej-eutanazji/a-55919041


Holandia. Rekordowa liczba eutanazji. Większość pacjentów zmagała się z chorobą

Osłony Jamy Ustnej, Pandemia, Epidemia, Wirus, Korona

W ubiegłym roku zanotowano w Niderlandach rekordową liczbę eutanazji – prawie 7 tysięcy. Nie ma to jednak nic wspólnego z trwającą pandemią Covid-19.

Regularny wzrost liczby eutanazji

Liczba przypadków zabiegów przerwania życia rośnie w Holandii od lat. Z jednym wyjątkiem – spadła w 2018 roku. Prokuratura przeprowadziła wówczas pięć dochodzeń w sprawach, w których mogło dojść do nadużyć. Zdaniem dziennika lekarze stali się „bardziej powściągliwi” w sprawach skomplikowanych wniosków o eutanazję.

Czytaj: https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021-04-22/holandia-rekordowa-liczba-eutanazji-wiekszosc-pacjentow-zmagala-sie-z-choroba/


Hiszpania zalegalizuje eutanazję. Będzie czwartym krajem w UE, po Holandii, Belgii i Luksemburgu, gdzie będzie ona legalna

Szpital

Senat Hiszpanii przyjął w środowym głosowaniu ustawę legalizującą eutanazję. Dokument wróci jednak do niższej izby parlamentu, Kongresu Deputowanych, gdyż senatorowie zgłosili do projektu ustawy kilka poprawek.

Czytaj: https://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/swiat/artykuly/8117799,hiszpania-legalizacja-eutanazji.html


Bundestag zajmie się opracowaniem zasad eutanazji

Reichstag /Zapotocky Ales /PAP/EPA

Po tym, jak niemiecki Trybunał Konstytucyjny uchylił zakaz komercyjnej eutanazji, posłowie Bundestagu zajmą się opracowaniem nowych regulacji prawnych o „samostanowieniu o śmierci” – podaje telewizja ARD.

Czytaj: https://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-bundestag-zajmie-sie-opracowaniem-zasad-eutanazji,nId,4933191#crp_state=1


Eutanazja dla pacjentów z demencją. Holenderska federacja lekarzy wydała rekomendacje

Holenderska federacja lekarska wydała nowe rekomendacje ws. eutanazji /	Utrecht Robin/ABACA /PAP/Abaca

Holenderska federacja lekarzy (KNMG) wydała nowe rekomendacje dotyczące eutanazji osób z demencją, w oparciu o wyrok Sądu Najwyższego. Zgodnie z wyrokiem, ,medycy będą mogli podjąć decyzję o przeprowadzeniu eutanazji w przypadku osób w zaawansowanej demencji, które złożyły pisemny wniosek o zakończenie życia, gdy były jeszcze w pełni świadome

Czytaj: https://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-eutanazja-dla-pacjentow-z-demencja-holenderska-federacja-lek,nId,5682845#crp_state=1


Udostępnij w mediach społecznościowych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *