Pierwszym znakiem będzie szybciej obracająca się Ziemia

Proroctwo o tym, że Ziemia zacznie się szybciej obracać – jeden z początkowych znaków przed Powtórnym Przyjściem Chrystusa.


Pierwszy znak będzie taki, że Ziemia zacznie się szybciej obracać. Drugi znak będzie dotyczył słońca, które wyłoni się większe, jaśniejsze i zacznie się obracać

wtorek, 12 listopada 2013 roku, godz. 20.30

Moja szczerze umiłowana córko, gdy Mój Czas się zbliża, wielu będzie pogrążonych we śnie, ale ci, którzy są pobłogosławieni otwarciem oczu na Moje Światło, rozpoznają znaki. Otrzymają błogosławieństwa, aby się przygotować, i tylko ci, którzy się Mnie trzymają, będą w stanie przetrwać te zmiany.

Im bardziej zbliża się Dzień Mojego Wielkiego Przyjścia, tym więcej ludzi, którzy mówią, że kochają Boga, oddali się ode Mnie. Nawet ci, którzy mówią, że są święci i będą się wywyższali w hierarchii Mojego Kościoła na ziemi, nie będą w stanie ujrzeć prawdy. Nie zobaczą prawdy, ponieważ będą zbyt zajęci angażowaniem się w sprawy i ceremonie, które będą dla Mnie zniewagą.

Pierwszy znak będzie taki, że Ziemia zacznie się szybciej obracać. Drugi znak będzie dotyczył słońca, które wyłoni się większe, jaśniejsze i zacznie się obracać. Obok niego zobaczycie drugie słońce. Wtedy pogoda sprawi, że świat będzie wstrząsany, a te zmiany spowodują, że wiele części ziemi zostanie zniszczonych. Te kary – a będzie ich wiele – pozbawią ludzkość arogancji, tak że dusze będą błagały o Miłosierdzie Boże. Nic innego nie poruszy kamiennych serc tych, którzy wykluczyli ze swojego życia Bożą Miłość.

Grzech ludzkości będzie szybko narastał, a grzech bałwochwalstwa owinie się trzykrotnie wokół ziemi. Pogaństwo, w stroju królewskiej monarchii, przeniknie Mój Kościół na ziemi. Gdy poganie obejmą Mój Kościół, nie będzie uwielbiania Boga. Gdy poganie, ateiści i inni niewierzący, którzy otwarcie odrzucają istnienie Boga, obejmą Mój Kościół, to nie przede Mną, Jezusem Chrystusem, będą zginać kolana. Gdy Mój Kościół oświadczy, że wita z radością wszystkich, nie dajcie się oszukać. Nie znaczy to, że przyjmą pogan w Moim Kościele, by i oni mogli się pokłonić przed Moim tabernakulum. Nie, to będzie parada bałwochwalstwa przede Mną, spowodowana grzechem pychy, aby bezcześcić święte, poświęcone tabernakula. Na Moich ołtarzach będą umieszczać pogańskie symbole i będą się domagać, aby niczego niepodejrzewający parafianie kłaniali się swoim współbraciom i współsiostrom i witali ich życzliwie i z hojnością. Od wszystkich będzie się wymagać zaprzeczenia prawdzie, tak by przygarnąć fałszywych czcicieli, którzy będą tratować Moje ołtarze. Wtedy opadnie Ręka Boga.

Wojny będą się rozprzestrzeniać, trzęsienia ziemi wstrząsną czterema krańcami ziemi i głód uciśnie ludzkość, a wszystkie nikczemne gesty i zniewagi czynione przed Bogiem doprowadzą do strasznych kar. Kiedy ci, którzy przyjmują Moje Miłosierdzie, będą prowadzili Mój Kościół – każdy demon będzie przeklinał te dzieci Boże. Bóg będzie interweniował, aby je ochronić, i biada tym, którzy będą pluli w twarz swojego Stwórcy.

Nadszedł czas. Ci, którzy Mnie przeklinają, będą cierpieli. Ci, którzy idą za Mną, przeżyją te prześladowania, i doczekają dnia, kiedy przyjdę, aby objąć ich Moimi miłosiernymi Ramionami. A potem tylko ci, którzy pozostaną, bo odrzucili Moją miłosierną Dłoń, zostaną przekazani bestii, którego ubóstwiali i u którego szukali przyjemności.

Tak wiele osób będzie Mnie odrzucało aż do końca. Dwie trzecie będą pluły na Mnie, walczyły z Moją Interwencją i wykrzykiwały na Mnie wszelkiego rodzaju nieprzyzwoitości. W miarę jak ten Dzień będzie się przybliżał, nienawiść wobec Mnie będzie widoczna dla wszystkich. Nawet ci, którzy przed światem stwarzają pozory, że oddają cześć Bogu, po cichu będą Mnie przeklinali.

Dzień, w którym oszustwo bestii zostanie odsłonięte, aby wszyscy je zobaczyli, będzie dniem, którego nikt nie zapomni. Bo ten dzień, kiedy świat zobaczy oszusta, antychrysta, wynoszącego się z Moją Koroną na swojej głowie – ubranego w czerwone szaty – będzie dniem, gdy ogień wyleje się z jego ust. Gdy ohyda wreszcie dotrze do świadomości ludzi, obejmie go ogień, a on sam i wszyscy, którzy ślubowali mu wierność, zostaną wrzuceni do otchłani. A potem przyjdę, tak jak wam powiedziałem. Wzbudzę Mój Kościół i doprowadzę świat do jedności ze Świętą Wolą Mojego Ojca i w końcu zapanuje pokój.

Wszystko, co wam powiedziałem, jest prawdziwe. Wszystko, co się ma wydarzyć, wydarzy się, tak jak wam powiedziałem. Stanie się to szybko, bo mimo Mojego Gniewu, który jest spowodowany przez zakłamanie i niewdzięczność człowieka, przyjdę tylko po to, aby wreszcie doprowadzić to cierpienie do końca. Przyjdę zbawić wszystkich grzeszników, ale wielu nie będzie chciało być zbawionymi.

Bądźcie silni, Moi umiłowani wyznawcy, ponieważ będę chronił wszystkich grzeszników, którzy podczas Ostrzeżenia przyjmą Moją miłosierną Dłoń. Tak więc każde dziecko Boga, wierzące czy niewierzące, zostanie uwzględnione w tej wielkiej Interwencji z Nieba. Ale po tym czasie anioł Boży oddzieli dobrych od nikczemnych. Czas jest krótki.

Wasz Jezus


W prasie światowej mogliśmy się dowiedzieć między innymi o tym, że w całym 2020 roku odnotowano już 28 najkrótszych dni na tle historii pomiarów.


Ziemia zwolniła, a teraz rekordowo przyspiesza. Naukowcy łapią się za głowy

Uczeni są zaskoczeni zachowaniem Ziemi, która w ostatnich miesiącach zaczęła obracać się wokół własnej osi wyjątkowo szybko, ustanawiając przy tym nowe rekordy. Naukowcy próbują teraz odkryć, co może wpływać na tak zróżnicowaną prędkość obrotu, jednak wnioski cały czas pozostają niejednoznaczne.

Czytaj: https://www.komputerswiat.pl/aktualnosci/nauka-i-technika/ziemia-zwolnila-a-teraz-rekordowo-przyspiesza-naukowcy-lapia-sie-za-glowy/


Ziemi bardzo spieszy się, by wejść w 2021 rok, dlatego obraca się coraz szybciej. Dlaczego tak się dzieje?

W całym 2020 roku odnotowano już 28 najkrótszych dni na tle historii pomiarów. W żadnym poprzednim roku nie miało miejsca coś podobnego. Stąd właśnie zrodził się żart, że nie tylko my, ale też Ziemia jak najszybciej chce się pożegnać z tym koszmarnym rokiem.

Czytaj: https://www.twojapogoda.pl/wiadomosc/2020-12-29/ziemi-bardzo-spieszy-sie-by-wejsc-w-2021-rok-dlatego-obraca-sie-coraz-szybciej-dlaczego-tak-sie-dzieje/?fbclid=IwAR34-mydeFTlVdXnfoVFMf_5nFIZDNeitPVnplG1bufC-sdj39M50AroZA4


Ziemia przyspiesza. 2021 rok może być najkrótszy od kilkudziesięciu lat

W 2020 odnotowano najkrótszy dzień w historii pomiarów, a jak wynika z obliczeń naukowców, w bieżącym roku czasu możemy mieć jeszcze mniej. 2021 zapowiada się najkrótszym od dekad. Wszystko dlatego, że Ziemia obraca się coraz szybciej.

Czytaj: https://tvn24.pl/tvnmeteo/informacje-pogoda/nauka,2191/ziemia-przyspiesza-2021-rok-moze-byc-najkrotszy-od-kilkudziesieciu-lat,333009,1,0.html?p=meteo


W prasie anglojęzycznej:

Earth is spinning faster than it has for 50 years (and we might have to ‘subtract’ a second)

Ziemi, Sygnalizatory, Środowiska, Glob, Planety, Nauki

Earth is spinning unusually quickly – and last year saw the shortest day since people started counting. In fact, 2020 saw the 28 shortest days since 1960, beating the previous shortest day in 2005, according to TimeandDate.com.

Czytaj: https://uk.news.yahoo.com/earth-spinning-faster-171357980.html


Udostępnij w mediach społecznościowych

1 myśl na “Pierwszym znakiem będzie szybciej obracająca się Ziemia”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *