Rozwój grup satanistycznych

Jezus Chrystus w kilku Orędziach w Księdze Prawdy przestrzega przed grupami satanistycznymi, które są „zawiązane w każdym kraju, obecne na każdym szczeblu władzy, spiskują w tajemnicy”. Członkowie tych grup „składają hołd obscenicznym relikwiom i znakom, których wąż pożąda”. W Orędziach przekazana jest prośba o modlitwę za osoby, które należą do sekt satanistycznych: „Módlcie się za nich. Nigdy nie przestawajcie. W wielu przypadkach tylko cierpienie dusz ofiarnych może ocalić ich od piekła”.
Wybrane modlitwy z Księgi Prawdy za osoby, które są pod wpływem szatana, przedstawiamy na końcu artykułu.


Powstanie grup satanistycznych i panowanie nad światem

sobota, 20 listopada 2010 roku, godz. 7.20

Moja córko, powiedz Moim dzieciom, że wąż ma się niebawem ujawnić. Nie mogą sobie pozwolić wpaść w jego nikczemną pułapkę, z której nie ma powrotu. On, wąż, ma wiele oblicz. Jego wyznawcy, poddani przez siebie wzajemnie praniu mózgów poprzez obietnice władzy i chwały, spiskują teraz, by doprowadzić na całym świecie do szeregu wydarzeń, które spowodują wszędzie niewypowiedziany smutek, ból i przerażenie.

Moje dzieci nadal nic nie będą rozumieć. Te dzieci, którym została ukazana Prawda i które są prowadzone przeze Mnie, są odważnymi duszami. Desperacko próbują ostrzec świat przed tymi strasznymi grupami, rozdzielonymi w każdą stronę, a wszystkie mają na myśli jeden cel. Zawiązane w każdym kraju, obecne na każdym szczeblu władzy, spiskują w tajemnicy.

Są też tacy niewinni członkowie, część tej diabelskiej społeczności, którzy nie zdają sobie sprawy z realności tej prawdy. Zamiast tego idą naprzód, spełniając swoje dobre czyny, bez zrozumienia działań złego, których ich seniorzy dokonują w tajemnicy. Nie miejcie złudzeń, ci seniorzy są oddanymi zwolennikami szatana i angażują się w rytuały czci, które u innych ludzi, gdyby mieli być ich świadkami, wywoływałyby mdłości ze zgrozy z powodu tych obscenicznych aktów szatańskiego kultu i wierności obietnicom złego, co jest trzonem ich organizacji.

Wy, którym słowa Moich dzielnych dusz wydają się zabawne, posłuchajcie Mnie teraz. Odrzucenie zrozumienia prawdy i wysłuchania tych odważnych głosów zniszczy wasze życie, waszą wiarę i wasze źródło utrzymania. Tak długo tamci ludzie spiskowali, by panować. Ich dzieła są oczywiste w wielu, wielu krajach, ale są one zaplanowane, by wydarzały się w taki sposób, żeby te dzieci, które będą zajęte swymi codziennymi sprawami, nie zauważyły, co się dzieje.

Wąż ujawni się teraz!

Kiedy mówię, że wąż ma się właśnie pojawić, mam na myśli, że teraz. On i jego nikczemna, diabelska armia pysznych i głodnych bestii maszeruje szybko i zdecydowanie poprzez wszystkie pozycje społeczne. Sterują waszym życiem poprzez sposoby, z których nie zdajecie sobie sprawy. Ponieważ są prowadzeni przez zwodziciela, są przebiegli, czarujący, elokwentni, chciwi, bezwzględni i mają na myśli wyłącznie jeden cel. Poprzez banki, współczesne środki przekazu, wojsko, przez organizacje religijne i rząd będą chcieli panować nad wami wszystkimi. Uważajcie teraz i słuchajcie.

Nie spiskowe teorie

Ostrzeżenie Moje i Moich umiłowanych dzieci zostaną odsunięte jako teorie spiskowe. Niestety one nimi nie są. Ta sytuacja, Moja córko, nie powstała nagle. Grupa ta, a odnoszę się teraz tylko do jednej grupy, od wieków spiskuje, planuje i rekrutuje z wyższych warstw społeczeństwa. Zamordowali tych, którzy ujawniali ich w przeszłości. Poprzez wieki mordują przywódców, włączając w to sławne i utalentowane osobistości. Są braćmi we krwi i pożerają tkankę ludzkości.

Satanistyczne relikwie

Składają hołd obscenicznym relikwiom i znakom, których wąż pożąda. Jest to, nie miejcie złudzeń, potężna i przerażająca grupa. Są tak potężni, że trudno będzie uwolnić się z ich szponów, gdy wasze źródło utrzymania, żywność i pieniądze będą od nich zależeć.

Moje dzieci, wielu, wielu ludzi u władzy, w rządach, w bankach, w przemyśle spożywczym i organizacjach udzielających pomocy nie wie, co się dzieje, ani nie będą tego wiedzieć aż do końca Wielkiego Ucisku, który właśnie ma nastać. Zobaczą wtedy, jak wyłania się bestia, który dokona szybkiej zmiany, tak że będziecie wszyscy musieli walczyć jak nigdy dotąd, aby się ukryć przed jego reżimem.

Skoro tylko bestia i jego wyznawcy obejmą kontrolę nad waszymi pieniędzmi, będą kontrolować wszystko oprócz jednej rzeczy. Nie mogą i nie wolno im nigdy próbować ukraść waszych dusz. Jednak to jest właśnie to, co będą próbowali uczynić.

Wszyscy ci z was, którzy kwestionują te Orędzia Prawdy, przekazane wam z powodu Mojego pragnienia, by wam pomóc, poprowadzić was i ujawnić wam Prawdę, posłuchajcie Mnie teraz. Modlę się, jeśli nie wierzycie w to Orędzie, żebyście zobaczyli Światło, dzięki modlitwom, o które poproszę poprzez Moich wyznawców. Błagam was, abyście czuwali i mieli się na baczności, z powodu znaków tych złych i głodnych mocy bestii, które ślinią się przy planie zyskania fałszywej chwały.

Nie miejcie złudzeń, gdy będą kontrolować waszą możliwość zarabiania pieniędzy, wasz dostęp do nich nie będzie wystarczający. Nie, one będą chcieć od was dużo, dużo więcej. Będą chcieć kontrolować, co jecie, pijecie i gdzie żyjecie. Musicie teraz podjąć następujące działania dla ochrony.

Znajdźcie schronienie

Proszę, znajdźcie schronienie jako grupy wiernych. Ześlę wam Światło, które pomoże wam przetrwać. Zacznijcie uprawiać swoją własną żywność. Zabezpieczcie tę żywność, którą możecie, i przechowujcie. Rozpocznijcie planować teraz, jakbyście czekali na burzę. Wiedzcie, że ciemność nastanie w takim wymiarze, że aby przetrwać, musicie być przygotowani.

Słuchajcie proroków. Nie popełnijcie tych samych błędów, kiedy Mój naród nie słuchał Mojego proroka Noego. Odwrócili się od niego; nie chcieli słuchać, zajmowali się swoim codziennym życiem, jedli i śmiali się, całkowicie zapominając o tym straszliwym losie, który ich czekał.

Powstańcie teraz. Zwróćcie się do Mojego Ojca Przedwiecznego, Boga Najwyższego, o prowadzenie. Przygotujcie swoje rodziny na nadchodzącą sączącą się ciemność, której nie jesteście w stanie zgłębić. Módlcie się, módlcie się, módlcie się o odwagę, żeby nie przyjąć znamienia okrutnej bestii. Przy pomocy swojej podłej armii spróbuje narzucić wam coś, co początkowo będzie złym znakiem identyfikacyjnym. Zostanie wam dany i przedstawiony jako coś niezbędnego, abyście pobrali pieniądze, zakupili żywność, podróżowali, żyli w waszych domach i handlowali. Jest to totalna kontrola. Wy i wasi prawdziwi przywódcy polityczni będziecie bezsilni.

Apeluję do mediów, tych nieopanowanych przez tę diabelską grupę, aby patrzyli i widzieli, co się dzieje. Ujawniajcie wszystkich, którzy wspierają węża i jego armię, ale postępujcie ostrożnie.

Moje dzieci, obawiajcie się tej grupy i wiedzcie, że oni tutaj naprawdę są, i że twierdzenia przedstawione przez tych dzielnych, silnych ludzi, którzy próbują ją ujawnić, są prawdziwe.

Wy, którzy może się zastanawiacie, jak Orędzie Boskiego pochodzenia może rozwijać taki sensacyjny nonsens, pomyślcie raz jeszcze. Zawróćcie i czytajcie Pismo. Słowa zawarte w Księdze Prawdy Mojego Ojca są prawdziwe. Mówią one o wydarzeniach z czasów starożytnych. Przynoszą prawdę, aby prowadzić was do Boga. Słowa Moich proroków wtedy i teraz przedstawiają całą prawdę o życiu, które ma nadejść.

Ostrzeżenia zawarte w Księdze Jana, choć wielu ludzi uważa dzisiaj, że trudno je rozszyfrować, bazują na wydarzeniach, które będą się teraz dokonywać.

Księga Apokalipsy ściśle przepowiada szereg zdarzeń, które będą wywołane przez szatana, gdy będzie się przybliżać koniec czasów. On zna prawdę, że jego dni są policzone. Ale mówi Moim biednym dzieciom, które go czczą, że czeka ich raj, inny, ale bardziej kuszący niż ten obiecany przez Boga. Dlatego w swojej ostatniej walce z Moim Ojcem Przedwiecznym zrobi wszystko, aby skraść dusze i tak wiele, jak to jest możliwe, zanim zstąpi Gniew Mojego Ojca.

On, szatan, się spieszy. Biegnijcie w przeciwną stronę. Obrońcie wasze rodziny i módlcie się, jak nie robiliście tego przez bardzo długi czas. Modlitwa ochroni was wszystkich. Odnówcie teraz swoją wiarę, a kiedy zapadną na ziemię trzy dni ciemności, oni, Moi wyznawcy, z łatwością oświetlą swoje domy. Straszliwa ciemność, której żaden człowiek nie jest w stanie zgłębić, jest czarniejsza niż noc.

Niewierzący i ci, którzy śpiewają w uwielbieniu bestii, zdadzą sobie sprawę z prawdy w tamtym momencie. Bo nie unikną czerni, gdy ona zstępuje.

Powstańcie teraz, Moje dzieci, i walczcie; planujcie przetrwanie zarówno waszych ciał, jak i dusz, gdy na waszych oczach są dokonywane nikczemne czyny tych ludzi.

Wasz kochający Zbawiciel
Jezus Chrystus

Czytaj: http://www.jezusdoludzkosci.pl/2010-11-20-07-20-powstanie-grup-satanistycznych-i-panowanie-nad-swiatem

Czytaj: http://www.jezusdoludzkosci.pl/2012-03-02-00-20-bog-ojciec-ostrzezenie-przed-sektami-satanistycznymi-oraz-wierzeniami-new-age


Przykładem wypełnienia się tego proroctwa jest satanistyczna ceremonia otwarcia tunelu św. Gotarda w Szwajcarii, w której wzięli udział czołowi politycy europejscy.

Tunel kolejowy w Alpach Szwajcarskich został oddany do użytku 1 czerwca 2016 r. Jak pisze portal pch24.pl „Czołowi przywódcy szwajcarscy i europejscy, w tym kanclerz Niemiec Angela Merkel, prezydent Francji Francois Hollande, premier Włoch Matteo Renzi, premier Liechtensteinu Adrian Hasler i kanclerz Austrii Christian Kern wzięli udział w otwarciu najdłuższego i najgłębszego na świecie tunelu kolejowego Świętego Gotarda, ciągnącego się 57 km pod Alpami. Historyczne wydarzenie przyćmiła wulgarna i satanistyczna ceremonia otwarcia.

(…) W środku, jak i na zewnątrz podziemnej trasy odbyły się widowiska pełne aluzji seksualnych i odwołujące się wprost do symboli satanistycznych. Skąpo ubrani tancerze i tancerki wulgarnie symulowali akty homoseksualne. Tancerze oddawali cześć osobnikowi z głową kozy, uosabiającemu szatana. Skandalicznemu „widowisku” towarzyszyła wyjątkowo niemiła, kakofoniczna muzyka, przerażający płacz i krzyki. Demoniczne postaci symulowały akty seksualne z męskimi i żeńskimi tancerzami, z których wielu wyglądało jak androgeniczne postaci. Na dużym ekranie wyświetlano oblicze demona z kręgiem oczu rzucających napastliwe spojrzenie. (…) Występ rozpoczął się od grupy górników ubranych w pomarańczowe kombinezony maszerujących jak zombie w kierunku wejścia do tunelu, przedstawionego na ekranie. (…)

Ceremonia kończy się „wskrzeszeniem” demonicznej postaci, której wszyscy tancerze zaczynają oddawać cześć. Postać z głową kozy niejako wchodzi do świata technologii, przemysłu i „nowoczesnego” społeczeństwa, które uosabiały skąpo ubrane „nierządnice”, włóczędzy i inne dziwne postaci. Aktorki przebrane za kobiety lekkich obyczajów w przedstawieniu prezentowanym na zewnątrz tunelu podbiegły do publiczności, nachalnie ją napastując, co budziło zażenowanie niektórych dygnitarzy.”

Czytaj: https://www.pch24.pl/satanistyczna-ceremonia-podczas-otwarcia-najdluzszego-i-najglebszego-tunelu-kolejowego-na-swiecie-,43796,i.html

Poniżej prezentujemy zrzuty z ekranu z filmu z ceremonii otwarcia.

Jednym z głównych bohaterów ceremonii był osobnik z głową kozy, symbolem szatana. Źródło: Youtube
Aktorki przebrane za kobiety lekkich obyczajów podbiegły do publiczności, nachalnie ją napastując. Źródło: Youtube
Na ekranie wyświetlany był wizerunek oka, symbolu okultystycznego. Źródło: Youtube
Widowisko było pełne aluzji seksualnych. Źródło: Youtube
Zaprezentowano dziwną postać skrzydlatej półnagiej kobiety. Źródło: Youtube
Tancerze oddawali cześć osobnikowi z głową kozy, uosabiającemu szatana. Źródło: Youtube

Ponadgodzinny film z ceremonii otwarcia jest dostępny poniżej. Jeden z najbardziej szokujących fragmentów rozpoczyna się w 50:44 minucie filmu, link do tego fragmentu tutaj.

Film z ceremonii otwarcia tunelu św. Gotarda w Szwajcarii

Ceremonia spotkała się z krytycznymi opiniami mediów światowych, brytyjska stacja BBC opublikowała artykuł na temat najdziwniejszych elementów ceremonii.

Czytaj: https://www.bbc.com/news/in-pictures-36428799


Grupa satanistyczna odsłania pomnik Szatana

W sierpniu 2018 roku organizacja Świątynia szatana (oryg. The Satanic Temple) odsłoniła posąg Bafometa, podczas wiecu na rzecz Pierwszej Poprawki (dot. wolności słowa) na Kapitolu stanu Arkansas, aby zaprotestować przeciwko pomnikowi Dziesięciu Przykazań znajdującemu się już na terenie Kapitolu.

Ceremonia odsłonięcia posągu szatana, w Stanach Zjednoczonych
Źródło: Youtube https://www.youtube.com/watch?v=0cQIuHuAmuU

Czytaj: https://apnews.com/article/1dfef6715487416eadfd08f36c7dbb4b

W styczniu 2020 roku organizacja Świątynia szatana złożyła pozew do sądu w procesie przeciwko miastu Scottsdale w stanie Arizona w Stanach Zjednoczonych za dyskryminację religijną.

Czytaj: https://theconversation.com/what-the-satanic-temple-is-and-why-its-opening-a-debate-about-religion-131283

Symbole satanistyczne sprzedawane w supermarkecie w Stanach Zjednoczonych

Symbole satanistyczne są coraz łatwiej dostępne. Jak pisze portal pch24.pl „Internauci mogą kupować w Walmarcie: demoniczne rzeźby i figury; satanistyczną pornografię z elementami bluźnierczymi wobec Pana Jezusa Chrystusa; biżuterię i drobne przedmioty ozdobne z symbolami pentagramu i innych znaków satanistycznych; diabelskie książki, w tym tak zwaną „biblię szatana” oraz książki z zaklęciami.” Firma wycofała te produkty z oferty dopiero po silnej krytyce klientów sklepu.

Czytaj: https://www.pch24.pl/usa–walmart-sprzedawal-satanistyczne-przedmioty–zainterweniowali-katolicy,67420,i.html

Klub Szatana dla dzieci ze szkoły podstawowej

W Stanach Zjednoczonych pojawiły się pomysły otwarcia Klubów szatana dla dzieci. Jak pisze portal pch24.pl w 2016 roku „Sponsorowany przez Świątynię Satanistyczną klub dla dzieci ma rozpocząć działalność w połowie miesiąca na terenie szkoły podstawowej Point Defiance w amerykańskim Tacoma na terenie stanu Waszyngton. Protestują katolicy, w tym rodzice nieletnich zagrożonych wpływem diabelskiej sekty.”

Czytaj: https://www.pch24.pl/pomysl-z-piekla-rodem–satanistyczne-kluby-dla-dzieci-za-zgoda-wladz-oswiatowych,47850,i.html

Sposób działania sekt satanistycznych

Warto zapoznać się z wyczerpującą informacją opublikowaną na portalu poświęconym sektom religijnym, prowadzonym przez polski zakon Dominikanów. Giuseppe Ferrari, Krajowy sekretarz Zespołu Badań i Informacji na temat Sekt, we Włoszech, opisuje rozwój sekt satanistycznych i motywacje osób przystępujących do tego typu organizacji. „We współczesnym społeczeństwie zyskuje zaskakujące rozmiary zjawisko satanizmu; coraz więcej ludzi wstępuje do sekt satanicznych, bierze udział w obrzędach przez nie sprawowanych, wywołuje złe duchy, uprawia osobisty i indywidualny kult szatana, akceptuje idee pochodzące ze środowisk satanicznych.”

Czytaj: https://sekty.dominikanie.pl/biblioteka/grupy-i-ruchy/satanizm/zjawisko-satanizmu-we-wspolczesnym-swiecie

Jezus Chrystus w Księdze Prawdy przekazał modlitwy dla osób zagubionych i potrzebujących ochrony od wpływu szatana.

Modlitewnik zawiera 170 Modlitw Krucjaty przekazanych przez Jezusa Chrystusa w Księdze Prawdy

Modlitwa Krucjaty 78. Zachowaj mnie od złego ducha

O Jezu, chroń mnie od mocy szatana. Zabierz mnie do Twojego Serca, kiedy wyzwalam się z całego mojego przywiązania do niego i jego nikczemnych dróg. Poddaję moją wolę i przychodzę przed Ciebie na kolanach z pokornym i skruszonym sercem. Składam moje życie w Twoje Święte Ręce. Zachowaj mnie od złego ducha. Uwolnij mnie i zabierz mnie do bezpiecznej przystani Twojego Schronienia teraz i na zawsze. Amen.

Modlitwa Krucjaty 46. Uwolnij mnie z więzów szatana

O Jezu, jestem zagubiony. Jestem zdezorientowany i czuję się jak więzień złapany w sieć, z której nie potrafię się wydostać. Ufam Tobie, Jezu, że przyjdziesz mi z pomocą i uwolnisz mnie z więzów szatana i jego demonów. Pomóż mi, bo jestem zagubiony. Potrzebuję Twojej Miłości, która da mi siłę do uwierzenia w Ciebie i zaufania Ci, tak abym mógł zostać ocalony od tego zła i ujrzał Światło – abym wreszcie mógł odnaleźć pokój, miłość i szczęście. Amen.

Modlitwa Krucjaty 104. Uwolnij tę duszę z niewoli bestii

Najdroższy Jezu, przedstawiam Ci duszę mojego brata/siostry [wskazujemy kogo], który/a oddał/a swoją duszę szatanowi. Przyjmij tę duszę i odkup ją w Twoich Świętych Oczach. Uwolnij tę duszę z niewoli bestii i przynieś jej Zbawienie Wieczne. Amen.

Modlitwa Krucjaty 68. Chroń mnie od wpływu szatana

O Matko Boga, Matko Zbawienia, okryj mnie Twoim najświętszym płaszczem i chroń moją rodzinę od wpływu szatana i jego upadłych aniołów. Pomóż mi w każdym czasie ufać Bożemu Miłosierdziu Twojego umiłowanego Syna, Jezusa Chrystusa. Podtrzymuj mnie w mojej miłości do Niego i nigdy nie pozwól mi odejść od Prawdy Jego Nauczania, bez względu na to, ile pokus zostanie przede mną postawionych. Amen.

Modlitwa Krucjaty 112. O Łaskę Zbawienia

Najdroższy Jezu, wołam do Ciebie, abyś okrył Swoją szczególną Łaską Zbawienia dusze tych, którzy zostali opanowani przez szatana. Uwolnij ich dusze z nikczemnej niewoli, z której nie potrafią uciec. Amen.

Modlitwa do świętego Michała Archanioła

Święty Michale Archaniele! Broń nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.

Modlitwa do Jezusa o zbawienie przy Powtórnym Przyjściu

Jezus: „W Dniu Mojego Powtórnego Przyjścia (…) te dusze, które czciły bestię i które oddały się szatanowi w ciele, umyśle i duszy, i które stały się jego dobrowolnymi wysłannikami, nie będą się miały gdzie zwrócić, gdzie się ukryć i pozostaną bez jakiejkolwiek pomocy, bo szatan je opuści. Szatan będzie już wtedy wrzucony do otchłani, a jego moc w tym momencie całkowicie ustanie. Tym duszom to mówię. Nawet na tym etapie okażę wam Miłosierdzie. Musicie zawołać do Mnie i powiedzieć:”

Jezu, pomóż mi. Jezu, przebacz mi wszystkie moje grzechy. Amen.

„A Ja także was uniosę do Mojego Nowego Raju”.

Udostępnij w mediach społecznościowych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *