Abdykacja Benedykta XVI

  • by

Proroctwo o abdykacji Benedykta dane dokładnie rok przed tym, jak się wypełniło.


Mój biedny święty Wikariusz papież Benedykt XVI zostanie odsunięty od Stolicy Apostolskiej w Rzymie

sobota, 11 lutego 2012 roku, godz. 11.30

Moja szczerze umiłowana córko, wojny rozszerzają się wszędzie i już wkrótce Ręka Mojego Ojca zainterweniuje, aby powstrzymać to zło.

Nie bój się, ponieważ plany ratowania ludzkości zostały ukończone, a teraz nie potrwa to długo, aż każdy z was otrzyma Moje wielkie Miłosierdzie.

Nigdy się nie lękajcie dzieł antychrysta, kiedy wy, drogie dzieci, macie w sobie moc, by poprzez modlitwę osłabić jego uścisk na świecie.

Inni światowi przywódcy zostaną wkrótce zabici, a Mój biedny święty Wikariusz papież Benedykt XVI zostanie odsunięty od Stolicy Apostolskiej w Rzymie. W minionym roku, Moja córko, powiedziałem ci o spisku w korytarzach Watykanu. Plan zniszczenia Mojego świętego Wikariusza został opracowany w tajemnicy 17 marca 2011 roku i dojdzie do skutku, ponieważ zostało to przepowiedziane.

Rozpowszechniaj teraz Moje święte Słowo do każdego zakątka świata i przygotuj drukowane wersje Moich Orędzi, aby rozpowszechnić je w tak wielu krajach, jak to możliwe.

Jesteś prowadzona, więc musisz czynić to, co jest najlepsze. Proś Mnie w modlitwie, abym zesłał ci pomoc, a to się stanie.

Twój Jezus

Uwaga. Dokładnie rok później, w dniu 11 lutego 2013 roku, papież Benedykt XVI ogłosił swój plan rezygnacji.


Benedykt ogłosił rezygnację dokładnie rok później, 11 lutego 2013. Czytaj poniżej informacje na temat tego, jak wypełniło się to proroctwo.


„Ogromna presja” przyczyną abdykacji Benedykta XVI? Włoski arcybiskup wyjaśnia tajemniczą sprawę

Czytaj: http://www.pch24.pl/ogromna-presja-przyczyna-abdykacji-benedykta-xvi–wloski-arcybiskup-wyjasnia-tajemnicza-sprawe,49983,i.html#ixzz6D7HbaIFk


Udostępnij w mediach społecznościowych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *