Antychryst będzie pochodził ze Wschodu, nie z Zachodu

piątek, 26 kwietnia 2013 roku, godz. 12.30

Moja szczerze umiłowana córko, świat jest przygotowywany do nadejścia antychrysta. Szereg potężnych sił politycznych tak to aranżuje, by nastąpiło jego wielkie wejście. Antychryst będzie pochodził ze Wschodu, nie z Zachodu, ale będzie kochany, czczony i szanowany zarówno przez Wschód, jak i Zachód, w każdym zakątku ziemi. Rozpocznie się to w następujący sposób.

Antychryst z pomocą wrogów Boga szybko doprowadzi do wojny między dwoma narodami kierowanymi przez dwóch upartych i silnych przywódców. Wojny będą się intensyfikować, a następnie rozleją się na inne kraje. Gdy zagrożenie stanie się tak poważne, że zacznie mieć wpływ na najpotężniejsze narody, wtedy rozpoczną się negocjacje pokojowe.

Bestia wkroczy znikąd. A umiejętnościami, które zadziwią świat, doprowadzi do zakończenia wojen. Będzie miał potężny głos. Będzie bardzo inteligentny i wykreuje imponujący, charyzmatyczny wizerunek. Jego przystojny, dobry wygląd, urok i poczucie humoru będą jak silny hipnotyczny magnes. Będzie odbierać wielkie pochwały od znanych światowych przywódców oraz mediów i stanie się sławny. Jego postawa spodoba się przywódcom biznesu, którzy będą go postrzegali jako osobę, która przyczynia się do tworzenia bogactwa, gdy gospodarka zacznie się rozwijać.

Antychryst okaże się tak niezwykły, że narody będą się głośno domagać i zachęcać go do tego, aby odwiedził ich kraje. Będzie kochany i będzie naśladował najmniejszy szczegół, każdą chwilę Mojej Misji, gdy chodziłem po ziemi. Głosząc znaczenie miłości, pokoju i jedności między narodami, będzie postrzegany jako ten, który dokonuje wielkich cudów, dokądkolwiek się uda. To nie jest człowiek jak każdy inny. To nie jest człowiek jak każdy inny charyzmatyczny marionetkowy przywódca. Będzie tak olśniewający i wspaniały jak nikt inny przed nim. Będzie postrzegany jako symboliczny przywódca jednej światowej humanitarnej religii. Jemu zostanie przypisany tak zwany sukces tej obrzydliwości. Wszyscy upadną do jego stóp. Wszędzie będą obrazy z jego twarzą. Będzie widziany z głowami wielu religijnych wyznań. Wkrótce będzie się mówić, że w jego obecności ludzie spontanicznie doznają uzdrowienia. Dzięki mocy szatana będzie mógł dokonywać czynów, które zaszokują wielu i które zostaną uznane za cudowne.

Już wtedy nieświadomi będą go postrzegali jako Mesjasza. Następnie zasugeruje, że został posłany przez Boga, aby zbawić świat. Wielu na świecie, łącznie z tymi, którzy nie uznają Mojego Istnienia, będzie przekonanych, że ten człowiek jest Synem Człowieczym, Jezusem Chrystusem. Ci, którzy będą oddawać mu cześć i będą posłuszni temu, o co ich prosi, i którzy będą go uwielbiali, zostaną opanowani przez takie zło, że ich dusze będą wciągnięte do próżni, z której nie będą się w stanie wydostać.

Ci, którzy znają Prawdę Mojego Nauczania, rozpoznają oszustwa, które są podsuwane rodzajowi ludzkiemu i przeciwstawią się tej obrzydliwości. Tym, którzy twierdzą, że znają Boga, i są praktykującymi chrześcijanami, nie uda się zrozumieć Mojej obietnicy powrotu. Kiedy powrócę – powrócę, aby sądzić. Nigdy nie będę chodził po ziemi po raz drugi. Pomimo całej swojej wiedzy o Moim Nauczaniu nie rozumieją tego, co powiedziałem. Teraz im przypominam. Nie będę chodził w ciele. Każdy człowiek, który twierdzi, że jest Mną, jest kłamcą.

Wasz Jezus

orędzie audio


Udostępnij w mediach społecznościowych