To szczepienie będzie trucizną i zostanie przedstawione w ramach powszechnego planu opieki zdrowotnej

piątek, 9 listopada 2012 roku, godz. 21.00

Moja szczerze umiłowana córko, w ciągu zaledwie dwóch lat dzięki tej Misji nawróciły się miliony dusz i zostały one uratowane. Już samo twoje cierpienie uratowało dziesięć milionów dusz, tak jak ci obiecałem. Zatem, gdy może się wydawać, że światowe nieszczęścia wzrastają, to jednak wiele dusz jest ratowanych poprzez modlitwę.

Cierpienie w Moje Imię zawsze się powiększa i staje się tak bolesne, że trudno je znieść. A najbardziej intensywne jest wtedy, gdy szatan się złości. Obecnie jego złość nasila się i to dlatego te ataki na ciebie są tak bolesne. On i jego demony są wokół ciebie, ale nie mogą zaszkodzić ci w sposób fizyczny, bo chroni cię Ręka Mojego Ojca. To nie zmniejsza biczowania, które przechodzisz w tym czasie – przy drugiej rocznicy tej Misji. Ale to wiedz.

Największe cierpienie pojawia się wtedy, gdy misja lub dzieło duszy ofiarnej odnosi sukces. Im więcej jest dusz, które są uratowane, tym potężniejsze stają się ataki złego ducha. Jego działania wzmagają się teraz na świecie w widoczny sposób. On, który dokłada wszelkich starań, aby ukryć swoje istnienie, wypracowuje drogę do ducha tych biednych ludzi, którzy sami otwierają się na niego z powodu pożądania ziemskich przyjemności i miłości władzy.

Siła szatana leży w jego zdolności do zwodzenia ludzkości, by nabrała przekonania, że on jest tylko symbolem używanym przez chrześcijan, aby wyjaśnić różnicę między dobrem i złem.

Szatan rozumie niebezpieczeństwo ujawnienia swojej obecności. Gdyby to uczynił, wówczas więcej ludzi uznałoby, że Bóg istnieje. On nie chce tego uczynić, więc tworzy świadomość swojego istnienia wśród tych, którzy oddają mu hołd. Ci ludzie, którzy akceptują istnienie szatana, czczą go tak, jak czynią to ludzie uczestniczący we Mszach w kościołach katolickich lub w nabożeństwach w kościołach, aby chwalić Boga.

Tak wiele dusz zostało skradzionych. Bóg, Mój Ojciec Przedwieczny, zamierza ponownie je zdobyć przez Swoje Ostrzeżenie i kary, które zostaną im wymierzone, przez to, że się gromadzą, by czcić bestię.

Mój Ojciec będzie demaskował wyznawców szatana, którzy bezczeszczą Jego kościoły. Oni są celem Jego kar i jeśli nie przestaną tego robić z własnego wolnego wyboru, zostaną powaleni Ręką Boga.

Wzrost grup satanistycznych, które uwidaczniają się na świecie poprzez organizacje biznesowe i społeczne, jest powszechny. Są wszędzie; knują, organizują publiczne spotkania, spiskują i tworzą nikczemne plany zniszczenia milionów niewinnych ludzi.

Wprowadzą formę ludobójstwa poprzez obowiązkowe szczepienia wymierzone w wasze dzieci, z waszą zgodą lub bez niej. To szczepienie będzie trucizną i zostanie przedstawione w ramach powszechnego planu opieki zdrowotnej.

Teraz ich plany się urzeczywistniają i już zaczęli je wprowadzać. Niektóre z ich planów w jednym z krajów europejskich zostały wstrzymane przez Mojego Ojca z powodu modlitw dusz ofiarnych.

Patrzcie przed siebie i za siebie. Przypatrujcie się uważnie pozornie niewinnym nowym przepisom wprowadzanym w waszych krajach, opracowanym tak, abyście odczuwali, że mają poprawić wasze życie. Wiele z nich jest po prostu po to, aby was zniewolić, sprawiając, że zrzekniecie się waszych praw na rzecz tego, co wydaje się prawami demokratycznymi.

Demokracja zostanie zastąpiona dyktaturą, ale nie zostanie ona przedstawiona narodom jako taka. Gdy miliony zrzekną się wszystkich swoich praw w imię nowych, tolerancyjnych praw, będzie już za późno. Staniecie się więźniami.

Główni przywódcy na świecie pracują wspólnie, aby wprowadzić swoje nowe plany. Są częścią tej elity, której celem jest chciwość, bogactwo, panowanie i władza. Nie uznają Mocy Boga. Nie wierzą, że Moja Śmierć na Krzyżu była po to, aby ich ocalić od ognia piekielnego. Muszę im pokazać, w jakim są błędzie. Nadszedł czas na Mnie, abym udowodnił im Moje Miłosierdzie, Moją Miłość do nich.

Proszę, odmawiajcie tę Modlitwę Krucjaty.


Modlitwa Krucjaty 84
O oświecenie dusz elit, które rządzą światem

O drogi Jezu, błagam Cię o oświecenie dusz elit, które rządzą światem.

Ukaż im dowód Twojego Miłosierdzia.

Pomóż im mieć otwarte serca i okazać prawdziwą pokorę dla uczczenia Twojej wielkiej Ofiary przez Twoją Śmierć na Krzyżu, gdy umarłeś za ich grzechy.

Pomóż im rozpoznać, Kto jest ich prawdziwym Twórcą,
Kto jest ich Stworzycielem, i napełnij ich Łaskami, by zobaczyli Prawdę.

Proszę, powstrzymaj ich plany krzywdzenia milionów ludzi poprzez szczepienia, niedobory żywności, przymusowe adopcje niewinnych dzieci i rozbijanie rodzin, aby to nie nastąpiło.

Uzdrów ich.

Okryj ich Twoim Światłem i zabierz ich do Wnętrza Twojego Serca, aby uchronić ich od sideł złego ducha.

Amen.

Wasz Jezus

orędzie audio


Udostępnij w mediach społecznościowych