Módlcie się za dusze stojące w obliczu potępienia, które nie przeżyją Ostrzeżenia

czwartek, 28 lipca 2011 roku, godz. 15.30

Moja córko, oschłość duchowa, przez którą przechodziłaś w ciągu ostatnich kilku dni, kiedy nie byłaś w stanie się modlić, jest od zwodziciela, próbującego odciągnąć cię ode Mnie. Teraz, kiedy złożyłaś ostateczne przyrzeczenie stania się duszą ofiarną dla Mojego Ojca Przedwiecznego, by pomóc w ratowaniu dusz, otrzymasz dodatkową ochronę, aby uniemożliwić zwodzicielowi rozpraszanie cię.

Nadszedł teraz czas na zdecydowanie wielką modlitwę w tej waszej ostatecznej szansie, dzieci, na pomoc w ratowaniu dusz, które nie przeżyją Ostrzeżenia. Proszę, zważcie na Moje wezwanie do usilnej modlitwy za biedne, zagubione dusze – w miesiącu sierpniu, który jest wyznaczony miesiącem ratowania dusz. Szerzcie wszędzie słowo do grup modlitewnych, by zastosowano się do Moich wskazań – codzienna Msza Święta, Eucharystia i jeden dzień postu w tygodniu przez cały miesiąc. Nie lekceważcie potęgi, jaką będą mieć wasze modlitwy, jeśli chodzi o ratowanie dusz.

Zacznijcie od modlitwy za tych członków własnej rodziny, którzy trwają w grzechu lub są niewierzący. Włączcie w to bliskich przyjaciół i znajomych, którzy świadomie odwrócili się od Mojego Nauczania i którzy dopuszczają się niesprawiedliwości wobec innych. Oni potrzebują teraz waszych modlitw.

Teraz jest czas na spokojną refleksję, ponieważ przybliża się moment Ostrzeżenia. Oczekuję cichej, nieprzerwanej modlitwy oraz pobożności, a także nakazuję Moim wyświęconym sługom, aby wszędzie prowadzili Moje dzieci do modlitwy za dusze tych, którzy idą na potępienie. Tylko modlitwa może im teraz pomóc, a zwłaszcza odmawianie Mojej Koronki do Bożego Miłosierdzia.

Zjednoczcie się w miłości do Mnie.

Wasz umiłowany Zbawiciel
Jezus Chrystus

orędzie audio


Udostępnij w mediach społecznościowych