Nowa światowa waluta

Proroctwa o nowej światowej walucie, której wprowadzenie ma wpłynąć na pełną kontrolę państw na świecie we wszystkich obszarach życia.


Bóg Ojciec: Antychryst i nowa światowa waluta

piątek, 23 września 2011 roku, godz. 21.30

Moja córko, chociaż świat może obawiać się Ostrzeżenia, musi uznać, że proroctwa zawarte w Księdze Apokalipsy wypełniają się na waszych oczach. Państwo Kościoła świętego jest zagrożone, podobnie jak państwo Izrael. Proroctwa się wypełnią, gdy świat będzie rządzony przez antychrysta, który będzie próbował kontrolować was poprzez nową światową walutę. Kiedy tylko, i jeśli, będziecie kontrolowani w ten sposób, będziecie także kontrolowani w każdy inny sposób. Ostrzeżenie wstrzyma to i inne potworne okrucieństwa planowane przez globalne siły, które pozostają poza zdolnościami rozpoznawczymi Moich dzieci na całym świecie. Jako niewinne pionki w grze, niestworzonej przez was, będziecie chronieni Moją Ręką Sprawiedliwości.

Powstańcie, Moje dzieci, i poprzez modlitwę walczcie z tym ciągiem zła. Globalna kontrola i prześladowania, planowane właśnie w tym momencie, mogą być oddalone poprzez modlitwę. Nie wszyscy z was mogą być lub będą uratowani, taki jest zacisk, który antychryst będzie trzymał nad wami.

Moje dzieci, szatan nigdy nie wygra. Nie została mu udzielona moc, a ponieważ jego uścisk zaczyna się rozluźniać, będzie teraz ciągnął ze sobą tak wiele dusz, jak tylko zdoła, do otchłani piekła. Płaczę z głębokim smutkiem za Moimi pięknymi istotami, które stworzyłem, i tymi właśnie Moimi drogocennymi duszami. Ach, gdyby oni tylko posłuchali prawdy. Naukowe badania są nonsensem, bo żadna nauka nie zastąpi rzeczywistości Mojego Boskiego Królestwa. Żadna osoba na ziemi nigdy nie będzie w stanie zgłębić piękna i cudu, który czeka na was wszystkich, bo nie da się go opisać w ludzkich kategoriach.

Wkrótce zrozumiecie plany, które powziąłem, aby ocalić świat z rąk zwodziciela. Kocham was wszystkich i będę chronić Moich wyznawców na każdym etapie podczas wszelkich planowanych prześladowań. Patrzcie na Mnie. Otwórzcie ramiona i pozwólcie Mi trzymać i chronić was wszystkich. Moje dzieci, kto wierzy we Mnie, nie musi się niczego obawiać.

Wasz umiłowany Stwórca
Bóg Najwyższy
Bóg Ojciec


Próby wprowadzenia ogólnoświatowej waluty w Europie

piątek, 9 grudnia 2011 roku, godz. 22.00

Moja szczerze umiłowana córko, jakże pragnę, aby Moje dzieci, szczególnie te cierpiące w Europie z powodu ucisku, po prostu zwróciły się do Mojego Ojca o pomoc.

Nikczemna grupa, o której mówiłem raz za razem, jest teraz coraz bliżej w próbach kontrolowania wszystkich Moich biednych dzieci w tej części świata. One, niewinne pionki w bezwzględnym planie wprowadzenia ogólnoświatowej waluty w celu kontrolowania całej Europy, muszą się teraz mocno modlić o pomoc od Boga, Ojca Wszechmogącego. Nigdy się nie poddawajcie tym prześladowaniom, dzieci, które są przygotowywane za zamkniętymi drzwiami. Módlcie się o złagodzenie tych okoliczności. Wołajcie do Boga Ojca w Moje Imię, Jego Syna umiłowanego, Jezusa Chrystusa, aby zapobiec temu kryzysowi, i mówcie:

Boże Ojcze, w Imię Twojego Syna umiłowanego, Jezusa Chrystusa, błagam Cię, byś zatrzymał tę obrzydliwość kontrolowania Twoich dzieci.

Proszę, chroń wszystkie Swoje dzieci w tych strasznych czasach, tak byśmy mogli odnaleźć pokój i godność, aby prowadzić nasze życie w wolności od złego ducha.

Moja córko, modlitwa może położyć kres tym złowrogim planom i rzeczywiście położy. Bóg, Ojciec Przedwieczny, jak już powiedziałem, ukarze odpowiedzialnych za ten diabelski spisek, jeśli nie powrócą do wiary w ich wszechmogącego Stwórcę.

Zaufajcie Mi. Zaufajcie Mojemu Ojcu Przedwiecznemu i módlcie się, żeby te prześladowania zostały powstrzymane, zanim zostanie ostatecznie ujawniony rzeczywisty plan niszczenia, kontroli i szkodzenia duszom.

Wasz umiłowany Zbawiciel
Jezus Chrystus


Ojciec Przedwieczny powstrzyma nowy porządek świata przed ostatecznym prześladowaniem Jego dzieci

piątek, 8 lipca 2011 roku, godz. 15.30

Moja szczerze umiłowana córko, wiele dusz jest w tym czasie czujnych, bo są oni świadkami szybkich zmian w Moim Kościele katolickim, które teraz zaczynają się ujawniać. Zaczynają się pojawiać znaki ukazujące to, co przepowiedziałem przez ciebie. Już można zauważyć brak dostępu do Mszy. Dostęp do Eucharystii nie jest już tak łatwy. Sakrament spowiedzi jest ograniczony w wielu Moich kościołach.

Wiele Moich kościołów nie posiada kapłanów, aby nimi kierowali. Tak wielu opuszcza Moje kościoły w tym czasie ucisku, że wkrótce te kościoły zostaną przekazane komercyjnym właścicielom.

Gdy wiara chrześcijan jest poddawana próbie, ważne jest, aby w dalszym ciągu modlić się Moimi Modlitwami Krucjaty. Wkrótce nowi słudzy zostaną wprowadzeni do Kościoła katolickiego i do innych kościołów chrześcijańskich.

Początkowo różnice między religiami będą zacierane tylko na ich obrzeżach. Następnie, w krótkim czasie, nie rozpoznacie już Mojego Nauczania, ponieważ ono niezauważalnie zniknie. Jego miejsce zajmie szereg niejasnych, ale poetyckich wypowiedzi, które będą zachęcać do tolerancji grzechu. Kłamstwa przedstawiane niepodejrzewającym niczego osobom praktykującym początkowo nie zostaną przez nie zauważone. Jednak wkrótce Moi wyznawcy zaczną mieć głęboko niepokojące odczucie, że coś jest nie tak.

Ostateczne oszustwo nastąpi wtedy, gdy święte sakramenty zostaną zastąpione pogańskimi substytutami. Wszystkiemu będzie przewodził fałszywy prorok, który będzie rościł sobie prawo do tego, aby być najwyższym kapłanem nad wszystkimi religiami, połączonymi w jedną. Ta nowa jedna światowa religia będzie oddawała hołd bestii.

Wszyscy ci, którzy ślepo za nim podążą, zostaną pochłonięci przez bestię i na zawsze będą dla Mnie straceni. Szybkość, z jaką się to stanie, zadziwi Moich wyznawców. Ten plan jest starannie realizowany. Ta kampania, aby przekształcić gościnność chrześcijan w akceptację świeckich praw, jest przeprowadzana profesjonalnie. Jest ona planowana wśród wielu narodów przez jedną grupę, która wykorzystuje sławne osoby, celebrytów i figurantów – a wszyscy oni są szanowani przez większość – aby popierali ich nikczemne kłamstwa.

Uważajcie. Nie przyjmujcie kłamstw. Nie angażujcie się w plan zbezczeszczenia Mojego Świętego Imienia.

Wasz Jezus
Król i Odkupiciel całej ludzkości


Bóg Ojciec: Kłamstwa o stanie gospodarki, jakie są wam podsuwane, mają na celu oszukanie was

środa, 10 lipca 2013 roku, godz. 15.41

Moja najdroższa córko, na całym Bliskim Wschodzie wybuchną wojny i wkrótce Mój ukochany Izrael będzie cierpiał straszliwą nienawiść. Ludzie w całej tej części świata będą tracić życie na bardzo dużą skalę, ponieważ duch zła będzie pożerał życie, a w wielu przypadkach i dusze Moich dzieci.

Wzajemna nienawiść Moich dzieci wyleje się na inne kraje, gdy Bitwa Armagedonu tak się nasili i rozwinie, że ogarnie cały świat. Nienawiść rozniecona w wyniku opanowania przez szatana i jego demony będzie znakiem tak widocznym, że bardzo niewiele dusz, niezależnie od tego, jaką mają wiarę we Mnie, Stwórcę wszystkiego, co jest, nie będzie w stanie odczuć ducha zła, który rozprzestrzenia się jak śmiertelny wirus.

Wiele wojen, w tym walk wewnątrz rządów wszystkich narodów, wybuchnie w tym samym czasie. Gdy opuściłem już Moje Ręce z łagodnymi karami, wiedzcie, że zmiażdżę tych, którzy ranią Moje dzieci. Nastąpi to wówczas, gdy walka o dusze będzie narastać i rozszerzać się na wiele sposobów.

Kłamstwa o stanie gospodarki, jakie są wam podsuwane, mają na celu oszukanie was i pozbawienie tego, co posiadacie. Módlcie się, módlcie się, módlcie się, bym powstrzymał tych, którzy kontrolują wasze waluty, aby nie zabrali wam wszystkiego, co macie. Wiedzcie, że gdy Moja prawa Ręka ześle kary na nikczemnych, to podniosę Moją lewą Rękę i wezmę was pod Moją Ochronę i będę się o was troszczył.

Zmiany przepowiedziane w Mojej świętej Księdze są obecnie przedstawiane światu. Walki się rozszaleją, życie będzie tracone, kraje ucierpią poprzez zawirowania ekologiczne, plony będą stracone, a wielu z was będzie prześladowanych przez swoje rządy. Najgorsza będzie bitwa duchowa, w której każde działanie będzie się sprowadzało do tego, abyście obrócili się przeciwko Mnie.

Wasz Ojciec
Bóg Najwyższy


Poniżej doniesienia prasowe, które można przeczytać:

UE ogłasza testy cyfrowej waluty

https://www.finanse.egospodarka.pl/176254,UE-oglasza-testy-cyfrowej-waluty,1,63,1.html


Cyfrowe euro coraz bliżej! Prototyp ma powstać w ciągu roku

Czytaj: https://comparic.pl/cyfrowe-euro-coraz-blizej-prototyp-ma-powstac-w-ciagu-roku/


Christine Lagarde: Nowe banknoty i cyfrowe euro coraz bliżej

Czytaj: https://biznes.interia.pl/waluty/aktualnosci/news-christine-lagarde-nowe-banknoty-i-cyfrowe-euro-coraz-blizej,nId,5826503


Europejski Bank Centralny: Cyfrowe Euro

Czytaj: https://www.ecb.europa.eu/paym/digital_euro/html/index.pl.html


Udostępnij w mediach społecznościowych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *