Rosja i Chiny połączą siły

  • by

Wypełnia się proroctwo o tym, jak dwaj sojusznicy Rosja i Chiny będą wspólnie realizować politykę regionalną i światową, której celem jest wzmocnienie ich własnych ekspansywnych interesów gospodarczych i militarnych.

Bestią z dziesięcioma rogami jest Unia Europejska

niedziela, 19 lutego 2012 roku, godz. 3.00

Moja szczerze umiłowana córko, nie możesz być przerażona tymi Orędziami, ponieważ są one dawane światu z powodu Miłości, którą mam do całej ludzkości.

Wiedza o wydarzeniach, które mają nadejść, pomoże przygotować Moje dzieci, tak aby mogły bronić prawdy. Moje ostrzeżenia mogą pomóc szerzyć nawrócenie i po raz kolejny umożliwią Moim dzieciom uznanie prawdy o Mojej obietnicy, że jeszcze powrócę. Moje Powtórne Przyjście będzie miało miejsce w czasie waszego życia, dzieci.

Wy, z tego wybranego pokolenia, będziecie czerpać z cudów Mojego chwalebnego Panowania na ziemi. Włączam pomiędzy was, Moje wybrane dzieci, tych, którzy odwrócili się ode Mnie i zaprzeczają Istnieniu Mojego umiłowanego Ojca, Boga Najwyższego. Moja Miłość okryje tych, którzy Mną pogardzają. W swoim czasie się nawrócą.

Uznanie Moich Orędzi, danych tobie, Mój proroku końca czasów, który otrzymał odpowiedzialność otwarcia Siedmiu Pieczęci, nie będzie wystarczające. To, co naprawdę się liczy, to zbawienie wszystkich waszych braci i sióstr na świecie.

Dwaj sojusznicy, Rosja i Chiny, połączą siły. Stanie się tak, gdy Bestia z dziesięcioma rogami powstanie, aby zawładnąć ich niewinnymi ludźmi, od dawna cierpiącymi. Bestia z dziesięcioma rogami to Unia Europejska, Moja córko, określona Babilonem w Księdze Apokalipsy. Babilon upadnie i zostanie przejęty przez wielkiego Czerwonego Smoka, Chiny, i jego sojusznika – Niedźwiedzia, Rosję.

Kiedy to się stanie, zapanuje komunizm i biada każdemu, kogo przyłapią na praktykowaniu swojej religii w ich obecności. Wszystkie religie zostaną zakazane, ale chrześcijanie będą cierpieć największe prześladowania.

Rzymscy katolicy w ogóle nie będą tolerowani i będą musieli mieć Msze potajemnie. Nadszedł czas, dzieci, wszyscy Moi wyznawcy, abyście zaczęli planować swoją przyszłość.

Będę was prowadził przez cały czas. Teraz zacznijcie przygotowania, ponieważ otrzymacie czas, aby to czynić. Co więcej, modlitwa, wiele modlitwy, osłabi władzę Bestii, Niedźwiedzia i Czerwonego Smoka. Będą panować przez bardzo krótki czas. Po tym zostaną zgładzeni.

Wasz umiłowany Zbawiciel
Odkupiciel ludzkości
Jezus Chrystus


Celem Chin jest wprowadzenie komunizmu na płaszczyźnie gospodarczej i politycznej. Praktykowanie religii nie będzie akceptowane, a największe prześladowania czekać będzie naśladowców Chrystusa.


Rosja – Chiny: Sojusz smoka z niedźwiedziem

Tokio uważa, że warto się przyglądać prężnie rozwijającej się współpracy militarnej między Rosją i Chinami.

Japoński resort obrony przedstawił w tym tygodniu raport o stanie bezpieczeństwa na świecie i w regionie zwanym Indo-Pacyfikiem. To „Biała księga”, która przekłada się na strategię bezpieczeństwa oraz budżet wojskowy kraju. Szczególną uwagę poświecono w niej współpracy militarnej pomiędzy Pekinem a Moskwą. „Biorąc pod uwagę pogłębienie tej współpracy w ostatnich latach, warto obserwować jej kierunki” – napisano w „Białej księdze”.

Czytaj: https://www.rp.pl/Polityka/307169911-Rosja—Chiny-Sojusz-smoka-z-niedzwiedziem.html


Iran, Rosja i Chiny na pierwszych wspólnych morskich manewrach

Marynarka wojenna Iranu rozpoczęła w piątek 27 grudnia 2019 roku pierwsze wspólne ćwiczenia z okrętami Rosji i Chin. Czterodniowe ćwiczenia odbywają się w północnej części Oceanu Indyjskiego i w Zatoce Omańskiej.

Czytaj: https://tvn24.pl/swiat/iran-rosja-i-chiny-na-wspolnych-cwiczeniach-morskich-ra996171-2929179?fbclid=IwAR1o6w_ADPayyR2zJSiQvGpsmyViKNR1ovsPC-ofgdkxgZskXjsHhQCXdpM

Czytaj: https://www.polskieradio.pl/7/1696/Artykul/1792365,Wspolne-manewry-Rosji-i-Chin-na-Baltyku-To-dosc-zaskakujace?fbclid=IwAR3YheCHQ8zBqhYr0ZNBebABWkChz-9GkvXWUZUIAsC6H4f0i7rO0rsjIP0


Strategiczne partnerstwo Chin i Rosji w dobie pandemii

Relacje między ChRL i Federacją Rosyjską w dekadzie 2010-2020 uległy wyraźnemu wzmocnieniu w wymiarze politycznym, gospodarczym i wojskowym, skłaniając część obserwatorów do stwierdzenia, że osiągnęły one status nieformalnego sojuszu wojskowego. Jak jednak na strategiczne partnerstwo obydwu państw wpłynęła pandemia COVID 19? Mimo początkowych napięć wywołanych szybkim odcięciem połączeń z Chinami przez stronę rosyjską, pandemia stała się okazją do dalszego pogłębienia współpracy politycznej i zwiększenia skali współpracy gospodarczej.

Czytaj: https://warsawinstitute.org/pl/strategiczne-partnerstwo-chin-rosji-w-dobie-pandemii/


„Rosja-Chiny: wojskowy sojusz z o.o.”

szanghajska-organizacja-współpracy-chiny-rosja-geopolityka-azja-centralna-

„Obszarem, na którym odnotować można największe zbliżenie rosyjsko-chińskie, są przeprowadzane manewry wojskowe. Szczególnie przejście do wspólnych strategicznych ćwiczeń dowódczo-sztabowych oraz gotowość wspólnego używania sił zbrojnych w demonstracyjnych działaniach w różnych regionach świata. Początkowo oba państwa uczestniczyły we wspólnych ćwiczeniach wojskowych nie na zasadach bilateralnych, ale w ramach większych formatów. Choćby w ramach projektu Pokojowa Misja, realizowanego przez członków Szanghajskiej Organizacji Współpracy (SzOW) od 2005 roku. Były to więc ćwiczenia realizowane głównie w celu doskonalenia współpracy w obszarze działań w regionie Azji Środkowej. Model współdziałania Rosjan i Chińczyków na poligonach lądowych czy morskich zaczął się zmieniać dopiero w 2016 roku. Wtedy to w pobliżu prowincji Guangdong odbyły się ćwiczenia chińskiej i rosyjskiej floty wojennej. Scenariusz ćwiczeń zakładał m.in. desant, zajmowanie i obronę wysp. To była największa do tej pory tego typu operacja morska Chin i Rosji. Niecały rok później, w lipcu 2017 roku, dwustronne ćwiczenia morskie odbyły się – pierwszy raz w historii – na Bałtyku.” – fragment ze strony „The Warsaw Institute Review”

Czytaj: https://warsawinstitute.review/pl/numer-1-2020/rosja-chiny-wojskowy-sojusz-z-o-o/


Generał sił kosmicznych: Rosja i Chiny codziennie atakują amerykańskie satelity

Generał przestrzega, że USA mogą przegrać kosmiczny wyścig zbrojeń.

Chińczycy i Rosjanie mają atakować amerykańskie satelity na orbicie za pomocą laserów, cyberataków czy zagłuszaczy sygnałów. Generał David Thompson przyznaje też, że Chiny przegoniły już Rosję w kosmicznym wyścigu zbrojeń.

Czytaj: https://businessinsider.com.pl/gospodarka/sily-kosmiczne-usa-zarzucaja-rosji-i-chinom-ataki-na-satelity/71hqzqb


Projekt energetyki jądrowej Chin i Rosji

Spotkanie Xi Jinpinga i Władmira Putina było związane z uroczystością rozpoczęcia budowy siódmego i ósmego bloku energetycznego w elektrowni jądrowej Tianwan oraz trzeciego i czwartego bloku w elektrowni jądrowej Xudapu w Chinach.

Czytaj: https://warsawinstitute.org/pl/projekt-energetyki-jadrowej-chin-rosji/


Manewry morskie Chin i Rosji

W czwartek 14 października rozpoczęły się morskie manewry wojskowe Chin i Rosji „Naval Interaction-2021” w pobliżu rosyjskiej Zatoki Piotra Wielkiego na Morzu Japońskim. Jest to kolejne zbliżenie do sojuszu Pekin-Moskwa, które uwidacznia konieczność reakcji na agresywne, w ich opinii, działania Zachodu.

Czytaj: https://warsawinstitute.org/pl/manewry-morskie-chin-rosji/


Udostępnij w mediach społecznościowych