Antychryst wprowadzi dotacje, aby zachęcić firmy, organizacje, w tym organizacje charytatywne, by pracowały dla jego nowego centrum handlu dla jednego świata

sobota, 19 października 2013 roku, godz. 20.00

Moja szczerze umiłowana córko, wzywam wszystkich Moich uczniów, którzy Mnie usłyszeli i którzy Mnie rozpoznają w tych Orędziach, posłuchajcie Mnie teraz.

To Dzieło, którym zostaliście obdarowani, jest święte. Gdy będziecie znosili jakiekolwiek utrapienie, zniewagę, cierpienie i ośmieszanie z powodu tej Misji, pamiętajcie, że to jest Moje Dzieło. Moja ostatnia Misja dana światu przez Bożego proroka jest wielkim Darem dla ludzkości. Wznieście się ponad kpiny, których będziecie doświadczać, i wiedzcie, że są one tworzone przez złego ducha jako próba powstrzymania Prawdy. Prawda, Moje święte Słowo, będzie deptana i każdy demon uwolniony z głębin piekła zrobi wszystko, co tylko możliwe, aby uciszyć Mój Głos.

Działając przez dusze, które pozostają otwarte na skażenie, nikczemne dzieła szatana wkrótce zostaną zamaskowane i przedstawione światu jako Pismo Święte. Powiedzą, że nowa doktryna została w boski sposób natchniona przeze Mnie, Jezusa Chrystusa. Cały świat zwróci na nią uwagę, gdy będzie odsłaniana warstwa po warstwie i zostanie przyjęta z aplauzem, zwłaszcza przez świecki świat. Ci, po których byście się nigdy nie spodziewali, że oddadzą Chwałę Bogu, będą pierwsi w kolejce, aby przyjąć serie herezji – kłamstw przeciwko Mnie – gdy zostaną ukazane.

Nigdy wcześniej Kościół katolicki nie otrzymał tak wielkiej publicznej czci od światowych mediów i elit politycznych. Jak nigdy wcześniej ateiści i wszystkie religie, a także ci, którzy nie oddają Mi czci, otworzą ramiona i padną na kolana, by uwielbić tych, którzy powiedzą, że pochodzą od Boga.

Kiedy Mój obraz zniknie i nie będzie go można już oglądać i kiedy nie będzie można już znaleźć Moich krzyży, świętej Biblii, mszalików do Mszy Świętej, różańców, medalików, szkaplerzy i krzyży benedyktyńskich, wtedy będziecie wiedzieli, że panowanie bestii się rozpoczęło.

Świat będzie wyśpiewywał uwielbienie dla antychrysta. Gdy tylko wprowadzi on pokój – fałszywy pokój – pośród wojen, które sam pomógł rozpętać – wtedy wyda zdumiewające oświadczenie. Antychryst oświadczy, że otrzymał przekazy od Boga Ojca i będą się one wydawały prawdziwe. Następnie, wykorzystując moc okultyzmu, będzie postrzegany jako ten, który leczy wielu, i będzie się wydawało, że ma wielkie dary duchowe. Wielu będzie zadziwionych tak zwanymi cudami, które jak będzie się wydawało, czyni, a świat będzie go uwielbiał i padnie na twarz u jego stóp. Potem antychryst ogłosi, że jest Jezusem Chrystusem, Synem Człowieczym, i powie, że już czas, aby odzyskał świat i ocalił całą ludzkość. Każdy, kto ośmieli się zakwestionować plugastwo i nieprzyzwoitość, wylewające się z paszczy bestii, zostanie surowo ukarany.

W tym czasie z powodu szatańskiego skażenia świata grzech będzie tak powszechny, że godność ludzka osiągnie swój najniższy poziom, a nieczystość, pożądanie, chciwość i każdy inny podły grzech w Oczach Boga będzie widziany w każdym miejscu publicznym. A ponieważ grzech zostanie uznany za naturalny ludzki błąd i będą wam mówili, że Bóg nie będzie was sądził za słabą ludzką cechę, wielu przyjmie grzech i nie będzie się go wstydziło w swoich duszach.

Światowi celebryci, artyści, media, gwiazdy filmowe wszyscy będą się hałaśliwie ubiegać o to, aby być widzianymi z antychrystem, a jego obraz będzie bardziej eksponowany niż kogokolwiek innego, kto był przed nim. Będzie się biegle posługiwał wieloma językami, będzie przystojny, będzie miał świetne poczucie humoru i niezwykłe umiejętności porozumiewania się. Będzie bardzo uważał na to, co mówi o Bogu i nigdy nie będzie nawiązywał do Matki Boga, bo będzie się wydawało, że Ona nie ma już żadnej dalszej roli do spełnienia.

Wywiady z antychrystem w telewizji będą powszechne, a ludzie będą przywiązywali wielką wagę do każdego słowa, które będzie pochodziło z jego ust. Będzie miał wpływ na polityków w każdym narodzie, a ci, z którymi będzie widziany, będą traktowani jak rodzina królewska. Ale na tym się to nie skończy. Będzie cytowany z ambon wszystkich kościołów. Będzie odbierał wielką cześć i posiadał wysoką pozycję we wszystkich kościołach, aż w końcu zasiądzie na nowym tronie w nowej świątyni Babilonu. Jego wpływ rozciągnie się na wszystkie banki, prawa handlowe i światową gospodarkę.

Antychryst wprowadzi dotacje, aby zachęcić firmy, organizacje, w tym organizacje charytatywne, by pracowały dla jego nowego centrum handlu dla jednego świata. Wielkie bogactwo zostanie wytworzone przez tych, którzy będą chcieli być częścią imperium antychrysta. Każdy, kto złoży mu przysięgę wierności, czy to poprzez uroczystości religijne, czy też przez umowy biznesowe lub handlowe, będzie musiał przyjąć znamię. Ci, którzy przyjmą to znamię, które będzie miało formę karty bankowej i specjalnego chipu, który zostanie umieszczony w ręce, utracą swoje dusze dla niego. Wszyscy, którzy noszą Pieczęć Boga Żywego, uciekną ze szponów antychrysta i staną się odporni na tę grozę. Nie ignorujcie tego ostrzeżenia. Nie bójcie się go, bo jeśli zastosujecie się do Moich wskazań, zostaniecie ochronieni.

Wylałem wiele Łez, przekazując wam to Orędzie, dlatego Mój ból w tobie, Moja córko, jest w tej chwili tak wielki. Pocieszcie Mnie, wzywając Mojego Miłosierdzia i Mojej Ochrony.

Wasz Jezus

orędzie audio


Udostępnij w mediach społecznościowych