Wszystkie serca odczują Ogień Ducha Świętego

niedziela, 9 grudnia 2012 roku, godz. 19.00

Moja szczerze umiłowana córko, Moim pragnieniem nie jest straszenie Moich wyznawców, lecz okazanie Miłości i współczucia, które mam w Sercu dla każdego mężczyzny, kobiety i dziecka. Z powodu Mojej Miłości do każdego dziecka Bożego, w tym tych, którzy przeciwstawiają się Słowu Bożemu, chcę okryć je Płomieniem Mojego Miłosierdzia.

Bądźcie przygotowani, wy wszyscy, bo niedługo będziecie świadkami Mocy Boga i Jego Boskiej Interwencji na świecie, kiedy zatrzyma On wszystko, co jest, na czas piętnastu minut. Wszystkie serca odczują Ogień Ducha Świętego.

Dla tych, którzy będą w stanie Łaski, będzie to uczucie radości, miłości i współczucia dla Mnie, waszego Jezusa.

Ci, którzy będą w stanie grzechu powszedniego, odczują ból czyśćca, ale wkrótce zostaną oczyszczeni, a następnie w swoich sercach doświadczą głębokiego pokoju i miłości do Mnie.

Ci z was, którzy będą w grzechu śmiertelnym, doświadczą takiej nędzy i bólu, jakby pogrążyli się w ogniu piekielnym. Niektórzy z was, w tym stanie grzechu, będą błagać o Moje przebaczenie i Łaskę zakończenia waszego wewnętrznego cierpienia. Udzielę wam tego, jeśli zdobędziecie się na prawdziwą skruchę w swoich sercach i uznacie, że wasze grzechy ciężko Mnie ranią i sprawiają Mi ból, bo obrażają Boga.

Będą także te biedne, nieszczęsne dusze, które będą pluć na Mnie, walczyć ze Mną, a potem odwrócą się do Mnie plecami. Powodem strachu, który będą czuli, będzie opanowanie ich dusz przez szatana. Nie będą mogli znieść bólu, gdy zobaczą Moje Światło, i będą uciekać w objęcia złego ducha, którego ciemność przyniesie im ulgę.

Wreszcie będą ci, którzy natychmiast umrą z powodu wstrząsu, którego doznają. Proszę, módlcie się za te dusze każdego dnia, bo wasze modlitwy uzyskają dla nich wejście do Mojego Królestwa.

Jest to jeden z największych cudów, jaki kiedykolwiek został przyznany dzieciom Bożym.

Moje objawienie się wam podczas tego wydarzenia obudzi was na fakt, że Moja obietnica powrotu, aby uratować rodzaj ludzki, żeby mógł odziedziczyć Chwalebne Życie, jakie go czeka, wkrótce się wypełni.

Wasz Jezus

orędzie audio


Udostępnij w mediach społecznościowych