Proroctwa z La Salette, Fatimy i Garabandal wypełnią się teraz

sobota, 19 lutego 2011 roku, godz. 15.00

Moja szczerze umiłowana córko, bardzo się starasz przestrzegać Moich zaleceń, aby uświęcać swoją duszę, i jest Mi to bardzo miłe. Proszę, ofiaruj jedną pełną godzinę twojego dnia na ciszę ze Mną i pozwól Mi przyciągnąć cię bliżej Mojego Najświętszego Serca. Poczujesz się o wiele silniejsza, kiedy to uczynisz. Zacznij od dzisiaj spędzać ten czas w Moim towarzystwie, tak abym mógł oświecić twoje serce i złagodzić twój ciężar.

Dzisiaj pragnę odsłonić ci Moje życzenie wobec ludzi, aby zaczęli przyglądać się swojemu życiu, przygotowując się na Ostrzeżenie. Moja córko, ci z was, którym nie uda się przygotować, będą potrzebowali modlitwy, wiele modlitwy.

Ostrzeżenie, ten wielki Dar, zostanie teraz ukazane światu. Wszyscy otrzymają szansę, aby zasmakować radości, kiedy ostatecznie uświadomią sobie prawdę – prawdę o Moim Istnieniu. Módl się za wszystkich, Moje dziecko, aby mieli odwagę prosić o Moje przebaczenie.

W końcu, Moja córko, Moje dzieci zaczynają wszędzie otwierać oczy. Uświadamiają sobie teraz, że świat się zmienia. Świat, jaki kiedyś znali, przeszedł do nowej fazy. Ta nowa faza poprowadzi przez pewną liczbę etapów, zanim oni, Moje dzieci, będą ostatecznie gotowi na Nowy Raj.

Pasożyty zwodziciela będą niestety zawzięcie walczyć aż do samego końca. Módl się teraz za te biedne, zwiedzione dusze, aby iskra światła wlała się do ich serc, kiedy będą spotykać Moich oddanych wyznawców. Wy, Moi wyznawcy, otrzymujecie Łaski, by pomóc nawrócić wszystkie te dusze, zagubione na pustkowiu i w stanie zamętu spowodowanego w ich duszach przez szatana.

Proroctwa z La Salette, Fatimy i Garabandal wypełnią się teraz

Wszystkie proroctwa, dane błogosławionym wizjonerom w La Salette, Fatimie i Garabandal, wypełnią się teraz, tak że wszyscy będą mogli to widzieć. Wy, całe tysiące wierzących, którzy znacie i przyjmujecie te proroctwa, wiedzcie, że teraz Ja, wasz Zbawiciel, wzywam was wszystkich, byście się modlili za dusze wszystkich ludzi. Otwórzcie swoje serca raz jeszcze na te nowe Orędzia – ostatnie proroctwa tego rodzaju, które mają być dane wszystkim Moim dzieciom, zanim powrócę, by sądzić.

Wezwanie do posługujących we wszystkich kościołach

Wzywam Moje wyświęcone sługi ze wszystkich wyznań, którzy czczą Mojego Ojca Przedwiecznego, abyście posłuchali teraz. Nie pozwólcie zwodzicielowi, by poprzez swojego fałszywego proroka oszukał was, byście uwierzyli w kłamstwo, które będzie wkrótce przedstawione w jego imię. Będzie to bardzo ciężki czas dla tych z was, którzy Mnie kochacie, ponieważ będziecie bardzo zdezorientowani.

Fałszywy prorok i antychryst

Obserwujcie uważnie fałszywego proroka, który będzie próbował prowadzić Mój Kościół, ponieważ nie pochodzi on z Domu Mojego Ojca Przedwiecznego. Będzie się wydawało, że pochodzi. Ale to będzie fałsz. Patrzcie także na jawną przyjaźń z antychrystem, ponieważ będą to dwaj najbardziej kłamliwi naśladowcy szatana, przebrani w owcze skóry. Będą mieć moce, które będą się zdawały cudami jak za dawnych czasów, ale te moce będą szatańskie. Musicie przez cały czas być w łasce, aby bronić swojej wiary. Módlcie się za Moje święte sługi, którzy, letni w swojej wierze, będą wciągnięci w ramiona zwodziciela. Będzie dla nich przekonujący, ponieważ będzie ofiarował ekscytację, żarliwość, tak zwaną miłość, która będzie wypływać z własnego ego, a jego charyzmatyczna zewnętrzna postawa będzie trudna do odparcia. Pójdźcie tą drogą, Moi wyświęceni słudzy, a będziecie straceni dla Mnie na zawsze.

Możecie pytać: dlaczego te wydarzenia miałyby powodować takie trudności? Będziecie wtedy rozmyślać, dlaczego dopuszczam, aby te rzeczy się wydarzyły. Chyba Jezus w Swoim Miłosierdziu nie czyniłby takich przeszkód? Cóż, muszę na nie pozwolić, ponieważ poprzez te wyzwania będzie miała miejsce ostateczna bitwa pomiędzy Moim Ojcem Przedwiecznym a złym duchem. Bez ostatecznej konfrontacji on, szatan, nie mógłby zostać ostatecznie wrzucony do otchłani wiecznego piekła.

Uważajcie na to oszustwo. Nie pozwólcie waszym duszom zagubić się w ten sposób. Módlcie się, módlcie się, módlcie się o Łaski rozeznania, tak abyście mogli dostrzec, kim naprawdę jest ten fałszywy prorok. Demonem posłanym z głębi piekła, aby was zmylić. Bądźcie wdzięczni, że jesteście jego celem. Dzięki waszemu oddaniu się Mnie będziecie poddani ostatecznej próbie – próbie waszej wiary. Nigdy ponownie nie będziecie musieli mierzyć się z taką próbą. Tak więc bądźcie przygotowani. Zwróćcie się teraz do Mnie, wy wszyscy, Moi wyświęceni słudzy, zanim będzie za późno.

Wasz umiłowany Zbawiciel
Jezus Chrystus


Udostępnij w mediach społecznościowych

1 myśl na “Proroctwa z La Salette, Fatimy i Garabandal wypełnią się teraz”

  1. Pingback: Ogólny zarys proroctw Matki Bożej z Fatimy – Księga Prawdy

Komentarze zostały wyłączone.