Gromadźcie się na czuwaniach poświęconych Bożemu Miłosierdziu – Ostrzeżenie jest blisko

poniedziałek, 5 września 2011 roku, godz. 21.00

Wizjonerka otrzymała tego wieczoru od Jezusa Chrystusa dwa Orędzia. W pierwszym Orędziu, przesłaniu prywatnym dla wizjonerki, zostały jej przekazane szczegóły co do czasu, kiedy będzie miało miejsce Ostrzeżenie. Decyzja o publikacji została powierzona wizjonerce, która postanowiła nie publikować ich w tym momencie. Zostały one jednak dane pewnemu księdzu, by je zachował. To Orędzie zostanie opublikowane po tym, jak nastąpi Ostrzeżenie. Drugie Orędzie jest Orędziem dla świata na teraz.

Moja umiłowana córko, czas jest już bliski. Modlitwa pomogła Mojemu ukochanemu Wikariuszowi, papieżowi Benedyktowi, stawić opór w wewnętrznej bitwie, jaką toczy z siłami zła. Jego czas w Watykanie został przedłużony.

Nawołuję wszystkich, którzy idą za Mną, by gromadzili się na spotkaniach modlitewnych i czuwaniach poświęconych Bożemu Miłosierdziu w intencji wszystkich Moich biednych dzieci, które odeszły ode Mnie i Mojego Ojca Przedwiecznego. Oni pilnie potrzebują waszych modlitw. Potrzeba modlitwy, wiele modlitwy, by ich teraz uratować. Niech Msze Święte będą ofiarowane za tych, którzy z powodu stanu swojej duszy podczas Ostrzeżenia mogą nie przeżyć fizycznie. Oni potrzebują waszych modlitw. Zjednoczcie się. Trzymajcie się za ręce, razem ze Mną.

Wasz umiłowany Jezus Chrystus

orędzie audio


Udostępnij w mediach społecznościowych