Dziewica Maryja wzywa do dnia modlitwy i postu, aby przygotować się do Ostrzeżenia

  • by
poniedziałek, 30 stycznia 2012 roku, godz. 13.00

To Orędzie Maria od Bożego Miłosierdzia otrzymała po dwóch oddzielnych objawieniach Dziewicy Maryi – jedno miało miejsce o północy 29 stycznia, a drugie o godz. 13.00 w poniedziałek, 30 stycznia 2012 roku, podczas którego Dziewica Matka objawiła się cała przepełniona smutkiem.

Moje dziecko, gdy Mój Syn przychodzi teraz, aby okryć cały świat Promieniami Swojego Miłosierdzia, to muszę ci powiedzieć z ciężkim sercem, że wiele ludzi umrze podczas Ostrzeżenia.

Módlcie się, módlcie się, módlcie się za ich dusze. Ty, Moje dziecko, musisz poprosić wszystkich wierzących w te Boskie Orędzia, aby jutrzejszy dzień, wtorek, 31 stycznia 2012 roku, uczynili szczególnym dniem modlitwy. W tym dniu musicie odmawiać najświętszy Różaniec oraz Koronkę do Bożego Miłosierdzia.

Tam, gdzie to możliwe, każdy musi spróbować pościć podczas tego dnia. W ten sposób więcej dusz, szczególnie tych w grzechu śmiertelnym, w momencie śmierci może zostać uratowanych dzięki Miłosierdziu Mojego umiłowanego Syna, Jezusa Chrystusa.

Płaczę Łzami smutku nad tymi biednymi ludźmi, którzy nie mają pojęcia, jak wiele bólu i udręki ich grzechy sprawiają Mojemu Synowi.

Radość z Daru, który Mój Syn przynosi teraz światu, jest zabarwiona smutkiem z powodu tych, którzy nie mogą zostać zbawieni z ich własnego wyboru. Kłamstwa, które wypłyną i będą rozpowszechniane po całym świecie przez ciemne dusze, po tym, jak Ostrzeżenie będzie miało miejsce, muszą zostać zatrzymane przez wasze modlitwy.

Módlcie się, aby nikt nie odrzucił Bożego Miłosierdzia Mojego Syna w czasie Ostrzeżenia lub po nim. Bo każda dusza zatracona w tych kłamstwach jest duszą, która zostanie przejęta przez złego. Wszędzie rozpowszechniajcie nawrócenie, dzieci. Uznajcie, że jestem Współodkupicielką i Pośredniczką, ściśle współpracującą z Moim umiłowanym Synem, Jezusem Chrystusem, aby uratować wszystkie dusze od wiecznej zatraty.

Moja miłość do was, dzieci, jest bardzo silna. W każdej sekundzie dnia proszę o Miłosierdzie dla każdej duszy, błagając Mojego Ojca o łaskawość.

Ale, dzieci, musicie pomóc, łącząc się ze Mną w modlitwie i ofierze, by dopomóc wszystkim dzieciom Bożym wejść przez Bramy Nowego Raju.

Wasza niebiańska Matka
Matka Zbawienia

orędzie audio


Udostępnij w mediach społecznościowych