Gdy nastąpi Ostrzeżenie, będzie wiele zamieszania

wtorek, 17 lipca 2012 roku, godz. 23.18

Moja szczerze umiłowana córko, czas teraz płynie szybko. Przygotowuję was wszystkich od pewnego czasu. Wy, Moi wyznawcy, wiecie, co musicie czynić. Wasza własna spowiedź jest ważna i od teraz musicie postarać się ją odbywać raz w tygodniu. Bądźcie spokojni. Jestem zadowolony z tego, w jaki sposób wykonujecie Moje polecenia. Proszę, powracajcie nadal do Moich Modlitw Krucjaty i skupcie się na modlitwach o ratowanie innych dusz.

Gdy nastąpi Ostrzeżenie, będzie wiele zamieszania. Ludzie spokornieją wszędzie w taki sposób, który nie mieści się w ich charakterze. Wielu będzie zbyt zrozpaczonych, aby od razu powrócić do swoich miejsc pracy. Ludzie na wysokich stanowiskach, w rządach, będą kwestionować swoje ustawy. Mordercy i przestępcy w waszych społecznościach będą odczuwali straszliwy smutek i rozpacz, ale wielu będzie przebłagiwać za swoje grzechy.

Moi kapłani i inni Moi wyświęceni słudzy będą natychmiast wiedzieli, że te Orędzia pochodzą z Moich Boskich Ust. A wtedy powstaną i pójdą za Moimi wiernymi wyznawcami, aby pomóc Mi przygotować świat na Moje Powtórne Przyjście. Niektórzy spośród nich będą wiedzieli, że to Ja Jestem tym, Kto mówi do nich, ale będzie im brakować odwagi, aby otwarcie głosić Moje najświętsze Słowo. Z czasem otrzymają Łaski, aby zachowali Moje sakramenty, kiedy zdadzą sobie sprawę, że mają one zostać zbezczeszczone. Wtedy będą mieli dowód tych proroctw.

Od tego czasu wielu rodziców będzie musiało zaszczepić w swoich dzieciach w wieku powyżej siedmiu lat znaczenie modlitwy i pokuty. Rodzice, macie obowiązek uczyć swoje dzieci prawdy. Po Ostrzeżeniu ich serca będą otwarte na Moją Miłość i musicie nadal prowadzić je w sprawach duchowych. Dopilnujcie, abyście od teraz w swoich domach mieli wodę święconą i Krzyż św. Benedykta razem z Pieczęcią Boga Żywego zawieszoną w waszym domu. Wszystko to będzie chronić waszą rodzinę. Wypełniajcie Moje polecenia, a wszystko będzie dobrze.

Moja córko, musisz teraz iść i upewnić się, że Księga Prawdy zostanie opublikowana tak szybko, jak to możliwe. Ważne jest, aby otrzymały ją te dusze, które nie mają dostępu do komputera. Nie lękaj się, bo będę cię prowadził i ześlę ci pomoc, żeby zapewnić, że dotrze ona do całego świata. Idź w pokoju. Idź w miłości. Zawsze jestem z tobą. Jestem przy tobie w każdej chwili dnia, prowadząc cię nawet wtedy, gdy nie zdajesz sobie z tego sprawy. Jestem w twoim sercu.

Wasz umiłowany Jezus

orędzie audio


Ostrzeżenie – globalne Oświecenie Sumień

Udostępnij w mediach społecznościowych