Matka Zbawienia: Mój Syn umarł, aby zbawić wasze dusze, a nie po to, by uwolnić was od bolączek tego świata

  • by

czwartek, 5 grudnia 2013 roku, godz. 14.00

Moje dziecko, świat będzie świadkiem spełnienia się proroctw z La Salette, gdy wrogowie Boga, ubrani jak wilki w owczej skórze, staną teraz dumnie we wnętrzu Kościoła Mojego Syna na ziemi i zaczną głosić herezje, przed którymi ostrzegałam świat. Ten czas już nadszedł.

Tak jak przepowiedziano, ciemność już zstąpiła na Kościół i ten plan pochłonięcia dusz wiernych będzie dalej realizowany, aż Ciało Mojego Syna zostanie zbezczeszczone, zgodnie z planem antychrysta. Wiele osób nie wie, że wrogowie Boga, prowadzeni przez antychrysta – który dopiero się ujawni – wierzą w Boga. Oni nie tylko wierzą w Boga, ale dlatego że nienawidzą wszystkiego, co jest związane z Bogiem, będą knuli przeciwko Jego planom przygotowania świata na Powtórne Przyjście Mojego Syna, Jezusa Chrystusa.

Sprzeciwią się każdemu Słowu, które Mój Syn wypowiada w tych Orędziach, naśladując to, co On mówi. Gdy Mój Syn mówi, by przygotować się teraz przez sakramenty i modlitwę, to oni, Jego wrogowie, będą wygłaszali podobne oświadczenia, ale będą one odmienne. Ich głównym celem będzie wołanie, by pomóc ludzkości – biednym, prześladowanym – a nie głoszenie Słowa. Nie będą was zachęcali, byście się modlili za swoje dusze lub za zbawienie innych dusz. Nie, zamiast tego będziecie proszeni, aby pomóc tym duszom od strony humanitarnej.

Kiedy od tych, którzy twierdzą, że reprezentują Kościół Mojego Syna, nie usłyszycie wołania, byście ratowali swoje dusze, wtedy będziecie wiedzieć w sercach, że dzieje się coś straszliwie złego.

Mój Syn umarł, aby zbawić wasze dusze, a nie po to, by uwolnić was od bolączek tego świata, które zawsze będą istniały, dopóki Mój Syn nie odzyska należnego Mu Tronu, obiecanego Mu przez Boga Najwyższego. Nigdy nie wolno zapomnieć o Słowie Bożym. Ważne jest tylko to, aby błagać o zbawienie wszystkich dusz – niezależnie od tego, czy są to królowie, czy żebracy.

Wasza umiłowana Matka
Matka Zbawienia

orędzie audio


Udostępnij w mediach społecznościowych