Tak wielu Mnie zapomniało i w wielu przypadkach nie traktują Mnie poważnie

  • by

wtorek, 24 września 2013 roku, godz. 18.00

Moja szczerze umiłowana córko, jak bardzo czuję się samotny, gdy tak wielu, łącznie z tymi, którzy są wierni Mojemu świętemu Słowu, spędza tak mało czasu w Moim towarzystwie. Jak tęsknię za ich uwagą, choćby tylko na chwilę w ciągu dnia. Tak wielu Mnie zapomniało i w wielu przypadkach nie traktują Mnie poważnie. Czyż nie wiecie, że jeśli tylko będziecie rozmawiać ze Mną, choćby przez krótki czas, wyleję na was Moje Łaski? Ci, którzy Mnie pocieszają poprzez rozmowy ze Mną – w jakikolwiek sposób, który jest dla nich najłatwiejszy – zyskują wewnętrzny spokój, którego nie można znaleźć nigdzie na świecie.

W waszym dążeniu do przyjemności, wygód i podniet wasze odczucia zadowolenia są krótkotrwałe. Nic, łącznie z największymi ziemskimi skarbami, nie nasyci was. Tylko przeze Mnie – Moje wielkie Miłosierdzie – otrzymacie największy skarb – Dar życia pełnego wielkiej Chwały, wspaniałego otoczenia, doskonałego, pięknego ciała i zdolności do odczuwania stałej miłości, która was przepełni, przynosząc wam ogromną radość. To jest Życie Wieczne, a czas, jaki mam na to, by doprowadzić was do Mojego Nowego Królestwa na ziemi, jest krótki.

Kiedy rozmawiacie ze Mną i prosicie Mnie, abym przygotował was do tego wielkiego Dnia, będziecie gotowi, ale to wymaga czasu, aby dokonać zmian, które są wam potrzebne na ten wielki Dzień Pański.

Jak panna młoda i pan młody, musicie mieć wszystko gotowe przed Dniem Wielkiego Błogosławieństwa. Musicie przygotować swoją rodzinę, przyjaciół i krewnych z dużym wyprzedzeniem. A w Dniu, kiedy przyjdę, by być świadkiem tego chwalebnego Przejścia, musicie być tak przygotowani zarówno ciałem, jak i duszą, abyście byli godni wejść do Nowego Raju.

Każdego dnia, gdy zajmujecie się potrzebami innych, musicie wygospodarować co najmniej dziesięć minut, aby przebłagiwać za swoje grzechy. Jest to bardzo ważne, bo was kocham i gorąco was witam. Aby jednak wejść ze Mną w kontakt w należyty sposób, zawsze musicie najpierw przyjść do Mnie jako pokorni słudzy. Kiedy klękacie przede Mną lub po prostu rozmawiacie ze Mną w sercu, zawsze zaczynajcie, mówiąc:

Jezu, przebacz mi, bo zgrzeszyłem.

Wtedy odczujecie Moją Obecność i będę żył w waszych duszach. Im częściej zwracacie się do Mnie, tym bliżsi Mnie się staniecie. Wkrótce będę jak przyjaciel, bez którego nie będziecie potrafili żyć. Wtedy będziecie się do Mnie zwracali z każdą drobną rzeczą, a Ja będę obecny. Zapewniam, że ci, którzy spędzają czas w Moim towarzystwie, zawsze będą odczuwać Moją wielką życzliwość, a Moje błogosławieństwo przyniesie im spokój duszy i uspokojenie umysłu. Pamiętajcie, że natychmiast odpowiadam tym, którzy Mnie szukają.

Wasz Jezus

orędzie audio


Udostępnij w mediach społecznościowych