Cztery części świata, do których nawiązuję, to cztery wielkie imperia – USA, Rosja, Europa i Chiny

  • by

wtorek, 24 września 2013 roku, godz. 11.18

Moja szczerze umiłowana córko, cztery części świata, do których nawiązuję, to cztery wielkie imperia – USA, Rosja, Europa i Chiny. Wszystkie przepowiedziane proroctwa będą dotyczyć tych mocarstw, wokół których nastąpią wszystkie te wstrząsy w strukturach politycznych i religijnych. Syria i Egipt poprzez zamieszki w swoich krajach staną się katalizatorami większej wojny, która obejmie te cztery wielkie potęgi. Wszystkie te mocarstwa się połączą w celu utworzenia zjednoczonego reżimu, który będzie miał pod kontrolą zasoby globalne i ludzi na całym świecie.

Wojna religijna będzie miała kluczowe znaczenie dla tej władzy, a powołani przywódcy w Moich kościołach chrześcijańskich zostaną pokonani i zniszczeni w ramach przygotowania dla bestii, który przejmie władzę nad wszystkimi czterema imperiami. Żaden z władców, którzy przeciwstawią się Słowu Bożemu lub którzy będą się starali zniszczyć Jego dzieci, nie otrzyma władzy od Boga, by siłą zabrać tych, których imiona są w Księdze Żyjących. A gdy mówię o chrześcijanach i o potrzebie, by pozostali Mi wierni, to nawiązuję również do Żydów, ponieważ ich obrońca, Michał Archanioł, będzie czuwał nad nimi i pomoże im przetrwać prześladowania, które jako Boży naród wybrany będą musieli wycierpieć.

Boży plan został stworzony i wszyscy aniołowie oraz święci w Niebie przygotowują się teraz, aby Mi pomóc w Mojej Misji zjednoczenia wszystkich i ochrony tych, którzy Mnie kochają, przed wielkim podstępem, jaki został przygotowany, aby oszukać świat. Nigdy wcześniej niegodziwość wobec Boga nie była tak koordynowana przez rodzaj ludzki, jak to ma miejsce obecnie. Nigdy wcześniej w historii śmiertelny człowiek nie był w stanie zadać tyle cierpienia poprzez przejęcie władzy w celu uzyskania kontroli, jak to się dzieje w tym czasie, w tym momencie historii. Wielkie prześladowanie dzieci Bożych, przygotowane przez szatana z pełnym gotowości wsparciem niegodziwych, żądnych władzy mężczyzn i kobiet na stanowiskach z wielką władzą, dokonuje się na waszych oczach. Mimo to wielu z was tego nie widzi, bo zostaliście oszukani.

Wasz Jezus

orędzie audio


Udostępnij w mediach społecznościowych