Wkrótce doświadczycie powszechnych szczepień, o których wam powiedziałem w 2010 roku

piątek, 3 października 2014 roku, godz. 15.10

Moja szczerze umiłowana córko, wysłuchaj teraz Mojej obietnicy. Przyjdę ponownie, aby zwiastować Nowy Początek, Nowy Świat bez końca. Ci wszyscy, którzy przyjmą Łaskę Bożą, gdy wyleję Moje Miłosierdzie na cały świat, będą częścią Mojego Królestwa.

Dałem ludzkości wszelki znak, wszelkie ostrzeżenie i wszelką Łaskę, aby przygotowali swoje dusze. Niektórzy słyszeli Słowo Boże, tak jak zostało ono przekazane w świętych Ewangeliach, i posłuchali go. Inni słyszeli i widzieli prawdę, ale odmówili jej przyjęcia. Wkrótce nadejdzie dzień, gdy pełna prawda i dowód na to, Kim Ja Jestem, zostaną ujawnione, a grzesznicy otrzymają jednakowy czas, żeby podjąć decyzję zgodnie z ich własną wolą. Nikt z was nie będzie przymuszany do przyjęcia Mojego Miłosierdzia, ponieważ jedynie wy możecie podjąć tę decyzję. Inni nie dadzą świadectwa prawdzie, nawet jeśli wyraźnie ją zobaczą. Niestety, oni będą straceni. Inni będą potrzebowali czasu na to, aby przysiąc Mi wierność, ale czas po tym, jak nastąpi Ostrzeżenie, będzie krótki.

Przychodzę powiedzieć wam teraz o wydarzeniach, które odsłonią wam znaki tych czasów i Mojej Obecności w tej Misji. W wielu krajach będą widoczne nawałnice i będą one trwały tygodniami. Wkrótce doświadczycie powszechnych szczepień, o których wam powiedziałem w 2010 roku. Widać będzie Rękę Boga, w Jego Boskiej Sprawiedliwości, kiedy dopuści On, aby pokusy czekały na tych, którzy służą Mu w Moim Kościele. Kiedy spełnią się te i wszystkie inne proroctwa, będę wyczekiwał. A następnie przyjdzie Ostrzeżenie. Ono nastąpi niedługo przed wielkim Dniem, kiedy ostatecznie zostanie spełniona Moja obietnica Powtórnego Przyjścia.

Musicie ufać Mojej Dobroci, Mojej Miłości i Mojemu Miłosierdziu. Jeśli zaufacie, będziecie na tyle silni, by stawić czoła każdej próbie i zniewagom, które będą rzucone na was w Moje Imię, i otrzymacie Łaskę pozostania wiernymi Mojemu świętemu Słowu.

Pozostańcie w pokoju i nadziei, bo Moja Miłość do was i wasza miłość do Mnie zniszczy zło, które przejęło dusze tych, którzy się ode Mnie odłączyli.

Wasz Jezus

orędzie audio


Udostępnij w mediach społecznościowych