Ziemia będzie jęczeć z bólu, gdy antychryst będzie przygotowywał swoje nadejście

poniedziałek, 5 listopada 2012 roku, godz. 18.50

Moja szczerze umiłowana córko, świat musi się teraz przygotować do wielkich zmian, na które pozwoliłem, aby przygotować ludzkość na Moje Powtórne Przyjście.

Moi kochani wyznawcy wykonali wielką pracę, aby uratować miliony dusz – dzięki modlitwom, które im dałem. Wasza wierność Mnie, waszemu Jezusowi, Moi ukochani wyznawcy, sprawia, że przyprowadzacie do Mnie dusze, które są teraz bezpieczne, a które w przeciwnym razie zostałyby wrzucone do piekła. Tak potężne są wasze modlitwy, że w odpowiednim czasie, kiedy miliony więcej zaakceptują Moje Orędzia Miłości i nadziei, miliardy dusz zostaną uratowane.

Moje Dzieło podejmowane przez was, Moi uczniowie, ratuje wiele tysięcy ludzi dziennie. Zatem nigdy nie pozwalajcie, aby wątpliwości, które oczywiście będą od czasu do czasu was nachodzić, powstrzymały was od modlitwy.

Musicie teraz słuchać. Wiele się teraz wydarzy. Na całym świecie spotęgują się burze, a ziemia będzie jęczeć z bólu, gdy antychryst będzie przygotowywał swoje nadejście. Nie potrwa to długo, aż się zaprezentuje.

Moja córko, skup się na rozpowszechnianiu Mojego Słowa, mimo że możesz napotykać wiele przeszkód. Niech nic nie opóźnia przekazywania wszystkim Moich Orędzi.

Wszystko zmieni nie liczba ludzi, którzy otrzymają Księgę Prawdy czy Moje Orędzia, lecz liczba tych, którzy odmawiają Moje Modlitwy Krucjaty. Te Modlitwy osłabią siłę antychrysta.

Kary, zesłane na ziemię przez Mojego Ojca, zgładzą tych przywódców i grupy, którzy odważą się krzywdzić Jego dzieci.

Moc Boga osłoni tych, którzy Go kochają. Moc Boga będzie chronić tych, którzy się nawrócą.

Bóg, Mój Ojciec Przedwieczny, będzie tak długo wylewał Swoje Łaski, aż Jego Moc osłoni i ochroni wszystkie Jego dzieci na ziemi.

Idźcie w pokoju, nadziei i miłości. Zaufajcie Mi, a wszystko będzie dobrze.

Wasz Jezus

orędzie audio


Udostępnij w mediach społecznościowych