W jaki sposób Ostrzeżenie jest Darem dla ludzkości

niedziela, 2 stycznia 2011 roku, godz. 21.45

Dlaczego te Orędzia są przerażające?

Moja umiłowana córko, gdy ludzie usłyszą te Orędzia, będą je badać, kwestionować i potem roztrząsać. Więcej nawet, będą je traktować z pogardą i zadadzą pytanie: dlaczego te Orędzia nie mówią więcej o radości i szczęściu? Dlaczego są przerażające? Chyba to podejście w kontaktowaniu się ze światem nie pochodziłoby od Jezusa Chrystusa. Chyba Jezus Chrystus głosi miłość, nie terror. Moja odpowiedź na te zarzuty jest prosta. To dlatego, że kocham was wszystkich, poprzez te Orędzia pokazuję wam teraz Moje Miłosierdzie. Przychodzę najpierw jako Zbawiciel dla wszystkich, aby was wyzwolić, tak aby każdy mógł czerpać ze zbawienia. Moja Śmierć na Krzyżu była po to, aby dać wam drugą szansę wejścia do Królestwa Mojego Ojca. Tym razem wracam jako Sędzia Sprawiedliwy. Wszystkim wam, w Mojej Miłości do was, okazywane jest teraz przeze Mnie najpierw Miłosierdzie. To Miłosierdzie przybierze formę wcześniejszego Ostrzeżenia, by pomóc wam doprowadzić wasze życie z powrotem do porządku, zanim powrócę w Dniu Sądu.

Ze współczucia dla każdego z was daję wam teraz ostatnią szansę na otwarcie serc i przeżywanie życia w taki sposób, w jaki powinniście.

Radość na ziemi nie może być porównana do radości w Niebie

Odwróćcie się od grzechu, czyńcie pokutę i z powrotem wprowadźcie modlitwę do waszego życia. To z Miłosierdzia muszę was ostrzec o prawdzie. W Moich Orędziach brakuje radości – tak uważacie, a to wynika z faktu, że ludzkość odwróciła się od prawdziwej radości. Radość odczuwana w Niebie nie może być porównana z tak zwaną radością, której doświadczacie na ziemi. Radość na ziemi, która pochodzi z prawdziwej miłości, będzie czysta. Radość pochodząca z dóbr tego świata jest bez znaczenia.

Moje dzieci, radość, którą powinienem odczuwać, gdy patrzę na was, jest niestety krótkotrwała z powodu tego, co dzisiaj spostrzegam na ziemi. Wszystko, co jest dla was drogie, bierze swój początek ze światowych dóbr lub z uznania przez innych, którzy was wychwalają. Przeznaczacie mało czasu, aby się przygotować do przyszłego życia.

Ostrzeżenie jest Darem

Moje Miłosierdzie jest wam przynoszone jako Dar. Przyjmijcie je. Rozkoszujcie się nim. Zwróćcie się do Mnie, wy wszyscy. Jestem waszą tratwą ratunkową na ognistym morzu, które jest pełne niespodziewanych prądów i wybuchów. Ratujcie się teraz albo zostaniecie pochwyceni przez nurt o takiej sile, że jeśli w ostatniej minucie zdecydujecie się pochwycić linę na tratwę, nie będziecie mieli siły, by się wciągnąć.

Oczyszczenie na świecie dalej trwa

Jestem zmęczony, dzieci. Bez względu na to, jak bardzo staram się to przekazywać, wielu z was pozostaje nadal głuchymi. Nawet Moi kapłani nie zważają na Moje wezwanie, gdy chcę objawić Moje Miłosierdzie. Podczas gdy oczyszczenie na świecie dalej trwa i nabiera tempa, teraz jest czas, by wołać do Mnie, dzieci.

Trzęsienia ziemi i inne globalne katastrofy

Nigdy nie obawiajcie się burz, trzęsień ziemi, tsunami, powodzi, wulkanów i fali upałów, które spadną na świat, aby pomóc zatrzymać antychrysta i jego armię. Moi wyznawcy będą bezpieczni, wiedząc o tym, co czeka ich w Nowym Raju, który nastanie, gdy Niebo i ziemia zespolą się w jedno. Te rzeczy muszą się wydarzyć. Nie mogą zostać zatrzymane, ponieważ zostały przepowiedziane. Te wydarzenia, Moje dzieci, będą jednak krótkotrwałe.

Wy, Moi wierzący, będziecie wynagrodzeni za waszą wiarę i wytrwałość w obliczu ogromnej opozycji. Wówczas radość, Moje dzieci, będzie trudna do zgłębienia. Ci ze Światła będą ogarnięci przez Chwałę i Miłość, które na was czekają. Ci w ciemności nie będą w stanie znieść tego Światła. Moglibyście chcieć to uczynić, ale będzie was to tak bardzo bolało, że będziecie zmuszeni się ukryć. Ale nie będzie dokąd pójść, jak tylko do jaskini ciemności, którą rządzi sam król ciemności – zły duch. Czy to jest to, czego chcecie?

Jak szatan działa poprzez ludzi

Czy rozumiecie trwogę, która jest ukazywana przez zwodziciela? Czy nie zdajecie sobie sprawy, że on czai się za każdym pojedynczym aktem egoizmu, chciwości i miłości własnej? Choć żyjecie życiem, które uważacie za pasjonujące, pełne zabawy i wypełnione, dokonując wydatków, jedząc, próżnie się ubierając i ciągle poszukując następnych rozrywek, jesteście zupełnie nieświadomi tego, co kryje się za waszymi działaniami.

Ten tajemniczy głos, którego nie możecie usłyszeć, ale go odczuwacie – kiedy czujecie wezwanie do działania, które przynagla was, byście szukali, szukali, wciąż szukali więcej zabawy, dreszczu emocji i ekscytacji, pochodzi od złego. Bez względu na to, że wasze działania powodują, że się uśmiechacie, śmiejecie i klaszczecie w dłonie z uniesienia. To ma niewielkie znaczenie. Te silne pragnienia są wytworzone, by pomóc wam dążyć do stałego samozadowolenia. Czy jest to dobro? Czy ono sprawia, że czujecie się dobrze, kiedy się to kończy? Oczywiście, że nie sprawia. Kiedy się zatrzymacie i zapytacie sami siebie: co, jeśli już dłużej nie będę mógł robić tych rzeczy – co wtedy? Czy byłoby to ważne? Na początku tak, prawdopodobnie byłoby to frustrujące; ale to tylko wtedy, gdy zostaniecie z niczym, będziecie musieli skoncentrować się wyłącznie na tym, by przeżyć.

Żywność stanie się ważniejsza niż dobra materialne i mnóstwo rozrywki. Gdy zabraknie wam wtedy żywności i staniecie się głodni, zdacie sobie sprawę, że żadna z tych wcześniejszych atrakcji nie ma znaczenia. Jest to oczyszczenie, które teraz wkrótce będzie miało miejsce na świecie. Poprzez to oczyszczenie, mające postać porządkowania, odzyskacie jedność. Wtedy i tylko wtedy będziecie gotowi przyjąć Prawdę.

W jaki sposób szatan pozostawia w was uczucie pustki

Moje dzieci, nie widzicie szatana w działaniu. Nie możecie go widzieć, ale on poświęca cały swój czas, próbując wykraść was ode Mnie. On powoduje w was straszliwy ból, dzieci. Wszystkie pokusy, jakie stawia na waszej drodze, wykorzystują światową atrakcyjność pieniędzy, piękna, dobytku i talentów, które pochłaniacie z powodu chciwości i pożądania. Wierzycie, że gdy zgromadzicie wszystkie te rzeczy, odczujecie spełnienie. Niestety, nie jest to prawda. Jest to kłamstwo, które szatan wykorzystuje, aby was usidlić. Kiedy wy, którzy osiągnęliście tak wielkie wyżyny bogactwa, zorientujecie się, że z jakiegoś powodu wszystko to straciliście, wtedy bądźcie wdzięczni. Bo tylko wtedy, kiedy przychodzicie ogołoceni ze światowych dóbr, możecie naprawdę dopuścić Mnie do waszego serca.

Orędzie dla bogatych

Tych z was z bogactwem – Ja was nie potępiam. Posiadanie materialnej wygody nie oznacza, że nie podążacie właściwą drogą. Ale jest to wasza odpowiedzialność, by dzielić się z tymi, którym się gorzej powodzi niż wam, i opiekować się nimi. To jest wasz obowiązek. To nie bogactwo lub materialna wygoda są złe. To nie radość i śmiech, których doświadczacie, gdy cieszycie się życiem, są złe. To wtedy, kiedy staje się to obsesją i kiedy wasze pragnienie życia w luksusie zdobywa pierwszeństwo przed waszą własną wiarą i dobrem innych, jest to obraza w Oczach Mojego Ojca.

Wasze bogactwo, domy, ubrania i dobytek są jak chmury przepływające na niebie. Są tam przez jedną minutę i płyną dalej. Nie możecie ich zabrać ze sobą do przyszłego życia. To wasza dusza pójdzie z wami. Dbajcie o swoją duszę, okazujcie miłość sobie wzajemnie oraz tym, którzy w tym życiu przysparzają wam udręk. Podążajcie za Moim Nauczaniem. Proście o Moje Miłosierdzie. Tylko wtedy dołączycie do Mnie w Nowej Ziemi, to jest w Raju. Nie traćcie swojego Dziedzictwa i swojego miejsca w Królestwie Mojego Ojca.

Wasz umiłowany Jezus Chrystus

orędzie audio


Wybrane orędzia

Udostępnij w mediach społecznościowych