Miłość Boga zajaśnieje nad tymi wszystkimi, którzy proszą Mojego Ojca, aby powstrzymał antychrysta przed zadaniem ludzkości straszliwych cierpień

sobota, 21 lipca 2012 roku, godz. 15.15

Moja szczerze umiłowana córko, wy, Moi wyznawcy, którzy martwicie się o czasy, które są przed wami, musicie wiedzieć, że wszelka władza leży w Rękach Mojego Ojca Przedwiecznego. Jego jedynym pragnieniem jest uratowanie wszystkich Jego dzieci ze szponów bestii.

Niestety, bestia, szatan, jest odrzucany przez niewierzących jako wytwór wyobraźni. On i jego armia demonów są wszędzie, popychając dzieci Boże do grzechu w myślach, działaniach i uczynkach w każdej sekundzie dnia.

Mój Ojciec nie tylko chce zbawić duszę każdego ze Swoich dzieci, On chce je ochronić przed prześladowaniem ze strony antychrysta. Moc do oddalenia, osłabienia i złagodzenia tych prób leży w waszych rękach, Moi wyznawcy. Wasze modlitwy mogą załagodzić wiele z tego cierpienia, które jest planowane na następne lata przez armię szatana.

Ci, którzy nawrócą się z powrotem na drogi Pana, Boga Najwyższego, otrzymają Łaski, aby pomóc powstrzymać wiele z tego okropnego i nikczemnego planu, który jest przygotowywany przez te nikczemne grupy wobec swoich współbraci i sióstr. Miłość Boga zajaśnieje nad tymi wszystkimi, którzy proszą Mojego Ojca, aby powstrzymał antychrysta od zadawania ludzkości straszliwych cierpień. Musicie się mocno modlić, aby antychryst razem z fałszywym prorokiem zostali szybko usunięci.

Wy, Moi wyznawcy, otrzymacie szczególne Litanie Krucjaty Modlitwy, aby rozbić i osłabić jego moc. Po Ostrzeżeniu muszą być odmawiane codziennie i najlepiej podczas adoracji Najświętszego Sakramentu. Te Litanie, mające na celu zniszczenie antychrysta i jego armii, będą potężną siłą i jeśli wystarczająco wiele dusz dołączy się do tych modlitw, będą miały istotny wkład w zakłócenie wielu planów czynionych przez antychrysta i fałszywego proroka.

Wkrótce otrzymacie pierwszą Litanię. Bądźcie silni i ufajcie Mojej Miłości do was, bo nie jest to Moim pragnieniem widzieć was, gdy cierpicie. Jedyne, czego pragnę, to zjednoczenie całej ludzkości w Nowej Erze Pokoju, która jest przed nami. Powinniście się skupić jedynie na tym. Wszelkie cierpienie zostanie wymazane i zapomniane, kiedy nastanie Nowa Era.

Bądźcie cierpliwi. Ufajcie Mi i wiedzcie, że Miłość, którą Mój Ojciec Przedwieczny ma dla Swoich dzieci, jest nie do pokonania i ponad wasze pojmowanie. Kochajcie i ufajcie Jego wielkiej Miłości, i wiedzcie, że Moc Mojego Bożego Miłosierdzia jest tak silna, że kiedy okryje całą ludzkość, miliardy się nawrócą. Nastąpi to wtedy, kiedy Moc Ducha Świętego, która dotknie większości dusz dzieci Bożych, stanie się dla antychrysta nieznośnym ciężarem.

Będzie mu trudno przeniknąć do sił Armii Boga.

To dlatego nigdy nie wolno wam tracić nadziei. Walka o dusze może zostać skrócona i złagodzona, jeśli nawróci się wystarczająco dużo dusz, a Ja je pouczę.

Kocham was wszystkich i mam nadzieję, że zawsze Mi ufacie.

Wasz Jezus

orędzie audio


Wybrane orędzia

Udostępnij w mediach społecznościowych