Matka Zbawienia: Zostanie ogłoszona nowa, zaciekła wojna światowa

piątek, 6 września 2013 roku, godz. 18.46

Moje drogie dziecko, z polecenia Mojego Syna, Jezusa Chrystusa, muszę ujawnić, że wojny, które nastąpią teraz na Bliskim Wschodzie, będą stanowić zapowiedź wielkiej bitwy, ponieważ wtedy wybuchnie nowa, zaciekła wojna światowa.

Jakże rozrywa to Najświętsze Serce Mojego biednego, cierpiącego Syna. Rozszerzy się nienawiść, która przenika serca przywódców obdarzonych przez zwykłych ludzi odpowiedzialnością za kierowanie ich krajami. Zdradzą oni własne narody. Zginą miliony ludzi i wiele krajów będzie brało w tym udział. Musisz wiedzieć, że dusze tych, którzy zostaną zamordowani, a którzy nie będą winni żadnej zbrodni, zostaną zbawione przez Mojego Syna.

Szybkość tych wojen będzie narastać i gdy tylko zaangażują się cztery części świata, zostanie ogłoszona wielka wojna. Niestety, zostanie użyta broń jądrowa i wielu będzie cierpiało. To będzie straszna wojna, ale nie potrwa długo.

Módl się, módl się, módl się za wszystkie niewinne dusze i nadal trzy razy dziennie odmawiaj Mój najświętszy Różaniec w celu złagodzenia cierpienia spowodowanego III wojną światową.

Dziękuję ci, Moje dziecko, że odpowiedziałaś na Moje wezwanie. Wiedz, że w Niebie panuje w tym czasie wielki smutek, a Ja z ciężkim Sercem przynoszę wam przykrą wiadomość.

Wasza Matka
Matka Zbawienia

orędzie audio


Udostępnij w mediach społecznościowych