Matka Zbawienia: Kościół Mojego Syna stanie się siedzibą antychrysta

wtorek, 29 października 2013 roku, godz. 19.30

Moje słodkie dziecko, całe Niebiosa łączą się w jedności z Moim Synem, aby przyjść z pomocą tym świętym kapłanom, którzy znajdą się w środku wielkiej bitwy. Tak wiele z tych szlachetnych dusz będzie musiało znosić okropny ból i cierpienie, gdy będą musieli być świadkami herezji, które wypłyną z wnętrza Kościoła. Będą odczuwać zamęt, przerażenie i wielu poczuje, że nie ma się gdzie zwrócić. Wtedy właśnie muszą się zwrócić do Mnie, prosząc o poświęcenie ich Mojemu Synowi, aby mógł On wylać na nich każdą kroplę Swojej Najdroższej Krwi. Gdy osłoni ich tym Darem, wtedy będą wiedzieli, co robić. Muszą wiedzieć, że już od wielu wieków ostrzegam Moje dzieci przed tym nikczemnym odstępstwem, które jest planowane przez złego ducha.

Kościół Mojego Syna stanie się siedzibą antychrysta, a teraz z powodu ujawnienia Prawdy wielu będzie wystraszonych i będzie cierpiało ból biczowania Mojego Syna. Kościół Mojego Syna będzie prześladowany, zostanie zniszczony i zbezczeszczony – aż w końcu zostanie w nim umieszczony tron, na którym zasiądzie antychryst. To z tego miejsca antychryst stwierdzi, że jest Chrystusem i że świat będzie przez niego zbawiony.

Przyjmując te kłamstwa, zaprzeczacie Prawdzie. Ignorując Prawdę, uwierzycie w zmyśloną sieć oszustwa, utkaną przez złego ducha i wpadniecie w przygotowaną pułapkę. Gdy już znajdziecie się w tej pułapce, będziecie kuszeni do podążania za tłumami, które w każdym narodzie będą okazywały wielki szacunek antychrystowi. Proszę, dzieci, odmawiajcie tę Modlitwę Krucjaty, by walczyć z herezją, która okryje Kościół Mojego Syna na ziemi.


Modlitwa Krucjaty 125
O obronę najświętszego Słowa Bożego

O Matko Zbawienia, pomóż mi, pokornemu słudze Boga, bronić Jego najświętszego Słowa w czasach udręki.

Poświęć mnie, droga Matko, Twojemu Synowi, aby On mógł mnie okryć Swoją Najdroższą Krwią.

Udziel mi, przez Pośrednictwo Twojego Syna, Jezusa Chrystusa, Łaski, siły i woli pozostania wiernym Nauczaniu Chrystusa w czasach ucisku, który będzie pochłaniał Jego najświętszy Kościół na ziemi.

Amen.


Idźcie do Mojego Syna, drodzy słudzy Chrystusa. Należycie do Niego. On pomoże wam podczas prześladowań. On nigdy nie opuści was w potrzebie.

Wasza umiłowana Matka
Matka Zbawienia

orędzie audio


Udostępnij w mediach społecznościowych