Druga Pieczęć – III wojna światowa

środa, 16 maja 2012 roku, godz. 3.10

Moja najdroższa, umiłowana córko, muszę cię poinformować, że wkrótce na świecie nastąpi III wojna światowa.

Dziś rano płyną Moje Łzy, jak widzisz*. Druga Pieczęć ma się wkrótce wypełnić, co zostało przepowiedziane Janowi Ewangeliście w Księdze Apokalipsy.

Rozpocznie się to w Europie.

Przyczyną będzie wasz system bankowy, a Niemcy po raz kolejny będą zaangażowane w tę tragedię, jak to było w ostatnich dwóch przypadkach. Kiedy się to rozpocznie, wiele będzie już uczynione dla ocalenia gospodarki, a katastrofa dotknieGrecję z wielkimi negatywnymi konsekwencjami dla Francji. Bliski Wschód z Izraelem i Iranem również będzie zaangażowany w wojnę, a Syria odegra poważną rolę w upadku Egiptu.

Moja córko, budzę cię, by ci to powiedzieć, nie żeby cię straszyć, ale aby przynaglić w tym czasie do wielkiej modlitwy za Europę. Z powodu wojny i braku pieniędzy wiele zbiorów zostanie utraconych i doprowadzi to do otwarcia Trzeciej Pieczęci, która oznacza głód. To dlatego przynaglam teraz wszystkie dzieci Boże, aby próbowały magazynować suszoną i niepsującą się żywność do wyżywienia swoich rodzin. Ważne jest, aby posiadać swoje własne uprawy, jeśli to możliwe. Pamiętajcie jednak, że modlitwa może złagodzić wiele z tego cierpienia. Skutek tej wojny będzie taki, że Mój Kościół na ziemi zostanie w imię zjednoczenia wciągnięty do jednego światowego kościoła.

To zjednoczenie, czy też fałszywy pokój, staną się rzeczywistością po tym, jak antychryst się ujawni, by wprowadzić fałszywy pokój i tak zwane zakończenie wojny. Ten pokojowy pakt obejmie świat zachodni, dopóki Chiny i Rosja nie zaangażują się w sprawy świata. Staną się one zagrożeniem dla Bestii z dziesięcioma rogami – Europy, i przejmą nad nią kontrolę, aby wprowadzić komunizm. Czerwony Smok – Chiny, zdobyły już silną pozycję na świecie dzięki temu, że kontrolują światowe finanse. Czerwony Smok i Niedźwiedź, którym jest Rosja, nie kochają Boga. One są kierowane przez antychrysta, który jest ze Wschodu i ukrywa się za zamkniętymi drzwiami. Kiedy te proroctwa będą się wypełniać, cały świat uwierzy w te Orędzia. Nie będzie wtedy żadnych wątpliwości.

Proszę, odmawiajcie tę Modlitwę Krucjaty, bo pomoże ona osłabić siłę tych wydarzeń.


Modlitwa Krucjaty 54
Modlitwa do Ojca o osłabienie wpływu trzeciej wojny światowej

O Ojcze Niebieski, w Imię Twojego Syna umiłowanego, Jezusa Chrystusa, Który ogromnie cierpiał za grzechy ludzkości, prosimy, pomóż nam w tych trudnych czasach, które mamy przed sobą.

Pomóż nam przetrzymać prześladowania planowane obecnie przez chciwych rządzących i tych, którzy chcą zniszczyć Twoje kościoły i Twoje dzieci.

Drogi Ojcze, błagamy Cię, abyś pomógł wyżywić nasze rodziny i uratować życie tych, którzy będą zmuszeni do wojny wbrew ich woli.

Kochamy Cię, drogi Ojcze.

Błagamy Cię, abyś pomógł nam w potrzebie.

Ocal nas od uścisku antychrysta.

Pomóż nam przetrwać jego znamię – znamię bestii, odmawiając jego przyjęcia.

Pomóż tym, którzy Cię miłują, pozostać wiernymi Twojemu świętemu Słowu w każdym czasie, tak abyś mógł udzielić nam Łask, byśmy przetrwali w ciele i duszy.

Amen.


Moja córko, zdaję sobie sprawę, że ta wiadomość może być szokiem, ale pamiętaj, że modlitwa i Modlitwa Krucjaty numer 33, Pieczęć Boga Żywego, będą chronić Moich wyznawców, Resztę Mojego Kościoła. Wy, Moje dzieci, przetrwacie, choć nie będzie to łatwe. Będziecie prześladowani z powodu waszego chrześcijaństwa, ale nigdy Mnie nie potępicie ani nie odrzucicie.

Dlatego otrzymacie Dary. Mój Dar Pieczęci Boga Żywego uczyni was niewidzialnymi dla waszych wrogów. Odmawiajcie ją od teraz każdego dnia. Trzymajcie ją przed sobą w waszych domach i niech będzie poświęcona przez kapłana. Szybko rozpocznijcie przygotowania, bo dzień negatywnych konsekwencji w Europie nie jest odległy.

Wasz Jezus*Kiedy Maria zapisywała to Orędzie, Łza spłynęła po wizerunku Jezusa przed nią.

orędzie audio


Udostępnij w mediach społecznościowych