Globalne grupy pod panowaniem antychrysta

środa, 5 października 2011 roku, godz. 21.00

Moja szczerze umiłowana córko, cieszę się ze sposobu, w jaki zwiększyłaś liczbę godzin przeznaczonych dla Mnie, na adorację. To dobrze, bo Moje Łaski dane ci w tym szczególnym czasie wzmocnią twoją wolę, abyś jeszcze bardziej rozpowszechniała Moje Orędzia.

Moje dzieci ujrzą wkrótce Prawdę, kiedy obecnie więcej z nich zdaje sobie sprawę z panującej na świecie atmosfery, która zarówno politycznie, jak i gospodarczo, zmieniła się w sposób nie do pojęcia. Światowi przywódcy, o których mówię, a którzy przez tchórzostwo ukrywają się tam, gdzie nie możecie ich zobaczyć, potęgują swoje plany globalnej dominacji. Przygotowują armie, broń i trujące substancje, a wszystko to według ich zamysłów ma jeden celu – zniszczenie Moich dzieci. Kiedy bystrzy obserwatorzy publikują prawdę, jest ona stale odtrącana jako teorie spiskowe. Musicie zrozumieć, że te grupy są tak potężne – a wszystkie one są ze sobą połączone, mając jedną wspólną fasadę, tak iż cieszą się od zewnątrz poważaniem – że mogą przeinaczyć prawdę i ukryć ją przed opinią publiczną.

Dzieci, uznajcie, że ta diabelska grupa podnosi się do walki przeciw Moim własnym wyznawcom i przywódcom w Kościele. Udało im się nawet przeniknąć Mój Kościół od wewnątrz. Wypluwają z siebie jad jak strumień płynący i tryskający we wszystkich kierunkach. Istnieje plan, nie tylko aby was oszukać, ale także by was przekonać co do ich sposobu myślenia. Na zewnątrz będą postrzegani jako oferujący światu ratunek pod postacią humanitarnych przedsięwzięć. Ich kreatywne rozwiązania dla ułatwienia wam życia będą wprowadzane pod postacią unifikowania waszych pieniędzy, waszej żywności, waszego zdrowia, waszego majątku i waszej religii; a wszystko pod jednym panowaniem – panowaniem antychrysta.

Proszę, odrzućcie próby tych złych ludzi wciągnięcia was, Moje niewinne dzieci, do ich niegodziwego planu. Oni chcą, abyście sami się na to zgadzając, odrzucili Boga, Mojego Ojca Wszechmogącego. Jeśli tylko uzyskają nad wami kontrolę, będziecie zgubieni. Będą kontrolować to, co jecie, w jakich praktykach religijnych uczestniczycie oraz lekarstwa, które wam dostarczą.

Módlcie się, módlcie się do Boga Ojca, aby zatrzymał teraz ich podłe okrucieństwo i proście Go, aby uratował ich dusze podczas Ostrzeżenia. Niezależnie od tego, jak przebiegłe są ich plany, to oni najbardziej ze wszystkich potrzebują waszych modlitw. Te słabe, zabłąkane dusze są marionetkami szatana i w wielu przypadkach nie wiedzą, co czynią, ani czyje polecenia wypełniają.

Jeśli możecie, módlcie się każdego dnia Moją Koronką do Bożego Miłosierdzia za te dusze, tak długo, jak jesteście w stanie. Pomóżcie Mi je uratować.

Wasz Jezus

orędzie audio


Udostępnij w mediach społecznościowych