Następstwa Ostrzeżenia

czwartek, 29 września 2011 roku, godz. 20.45

Moja szczerze umiłowana córko, gdy zbliża się Ostrzeżenie, proszę, zwróć się z prośbą do Moich umiłowanych wyznawców, aby się modlili i radowali, dziękując za wielkie Miłosierdzie, którego Mój Ojciec Przedwieczny udzielił ludzkości. Z powodu tego wspaniałego aktu czystej Miłości więcej ludzi będzie mogło zostać uratowanych, aby cieszyć się Erą Pokoju na ziemi. Bądźcie wdzięczni, że żyjecie w tych czasach, bo miliony z was zostaną ocalone – ci, którzy w innym przypadku nigdy nie przekroczyliby Bram Nieba.

Przygotowania zostały zakończone. Przygotujcie w waszych domach poświęcone świece oraz zaopatrzenie w wodę i żywność na okres dwóch tygodni. Następstwa będą trudne, ale nie powinniście się obawiać. Zamiast tego poczujcie ulgę, a cierpienie ma być ofiarowane w dziękczynieniu za Życie Wieczne udzielane Moim drogim duszom, które przyjmą ten wielki Dar.

Pozostańcie w pokoju. Zaufajcie Mi. Pamiętajcie, że Ja Jestem waszym Zbawicielem i oferuję wiernym duszom ochronę na każdy moment. Idę z wami. Prowadzę was. Trzymam wasze ręce z czułą Miłością. Jesteście Moi, a Ja nigdy nie pozwolę wam odejść z Mojego Najświętszego Serca. Wy, Moi wyznawcy, jesteście otoczeni Łaskami, których potrzebujecie do przetrwania Ostrzeżenia.

Wasz umiłowany Jezus
Zbawiciel i Odkupiciel całej ludzkości

orędzie audio


Udostępnij w mediach społecznościowych