Ja Jestem waszym jedynym prawdziwym pocieszeniem w świecie, który jest przeciwko Mnie

sobota, 7 lutego 2015 roku, godz. 21.37

Moja szczerze umiłowana córko, wzmaga się Moja walka o przyniesienie pokoju wszystkim dzieciom Bożym i przyprowadzenie każdego człowieka do Chwały Nowego Nieba i Ziemi. Będę walczył do końca, aby ocalić ludzkość od niegodziwości, która została im wyrządzona przez Mojego przeciwnika.

Proszę, abyście wszyscy, którzy Mnie miłujecie i zachowujecie Moje Słowo, pozostali silni w obliczu nienawiści wobec Mojego świętego Słowa, której będziecie musieli doświadczyć. Jeśli odrzucicie Moje Słowo, odrzucicie Mnie. Nie zrozumiecie sensu Mojej Śmierci na Krzyżu.

Przeżywanie swojego życia we Mnie wymaga wielkiej odwagi i wytrwałości, ponieważ nigdy nie pozostawią was w spokoju, kiedy otwarcie będziecie wyznawali swoją wiarę we Mnie.

Ja Jestem waszym jedynym prawdziwym pocieszeniem w świecie, który jest przeciwko Mnie. Ja Jestem dla was liną ratunkową w czasie, gdy wody są wzburzone. Ja Jestem samym Życiem, a wszystkie rzeczy, które są dobre, pochodzą ode Mnie. Zło w jakiejkolwiek formie nie może pochodzić ode Mnie, bo to niemożliwe. Dopóki świat nie uzna, że szatan istnieje, nigdy nie uzna Istnienia Boga.

Szatan i każdy upadły anioł wyrzucony z Nieba przez Mojego ukochanego Ojca wywołuje nienawiść w duszach tych, którzy pozwalają, aby dławił ich grzech. To z grzechu pychy powstają wszystkie inne grzechy. Pycha była upadkiem Lucyfera. Pycha jest grzechem, przez który człowiek zrównuje się ze złym duchem. Pycha będzie upadkiem ludzkości.

Jeśli macie Mnie kochać, to nie możecie stawiać warunków, a to nie jest łatwa rzecz. Kochać Mnie oznacza przestrzegać Słowa Bożego. Jeśli odchodzicie od tego, wasza miłość do Mnie będzie więdnąć, aż w końcu będziecie żyli według swoich własnych zasad.

Wasz Jezus

orędzie audio


Udostępnij w mediach społecznościowych