Pozostali niewinni, którzy ślepo podążają za bestią i fałszywym prorokiem, będą trzymani w okrutnych więzach

niedziela, 28 lipca 2013 roku, godz. 21.40

Moja szczerze umiłowana córko, nigdy nie wolno ci zwątpić w Moje Słowo. Musisz, jeśli naprawdę Mi ufasz, czynić to, czego od ciebie pragnę, tak żebym mógł w tym czasie oświecić świat i przygotować go do Nowego Początku.

Wiele z tego, co się dzieje z Moim Kościołem, zostało przepowiedziane, jednak musicie uznać to, że Mój Ojciec ma powód, by pozwolić na te obrzydliwości. Jest to ostateczny kres panowania szatana. On wychował bestię w swoje imię, a ten antychryst jest to duch samego szatana. Jemu i jego zwolennikom dano bardzo mało czasu w tej wielkiej walce o dusze.

Zemstą szatana jest kradzież tak wielu dusz, jak tylko jest w stanie, zanim zostanie skuty i rzucony w otchłań. Ci z jego kohort, którzy czczą węża, pójdą tylko za jego rozkazami, ze względu na moc, która jak im mówi, będzie do nich należeć, jeśli pomogą mu wypełnić jego diabelski plan. Jak te biedne dusze będą cierpiały przez wieczność i jak z krzykiem będą wołać o Moje Miłosierdzie, kiedy stanie się jasne, jak straszny los będzie ich udziałem.

Jeśli chodzi o pozostałych niewinnych, którzy ślepo podążają za bestią i fałszywym prorokiem, będą oni trzymani w okrutnych więzach, z których nie będą się w stanie wyrwać. Oni rozpaczliwie potrzebują waszej pomocy. Musicie się intensywnie modlić za ich dusze, aby zostały dla Mnie z powrotem uwolnione. Jeśli chodzi o świat zewnętrzny, początkowo nie będą oni widzieli nic szczególnie niepokojącego – wojny na Bliskim Wschodzie i następnie pokój, który zostanie powitany oklaskami.

Człowiek pokoju otrzyma wiele nagród w uznaniu za swoje humanitarne dzieła. Fałszywy prorok będzie postrzegany jako jednoczący kościoły świata i przy każdej okazji będzie ukazywał wszystkie te cechy, które kojarzycie ze świętym.

Wszystko będzie dobrze, aż ci dwaj obrócą się i będą mściwie unieszkodliwiać tych wszystkich, którzy sprzeciwią się ich planowi zawładnięcia światem. Wplotą Mój Kościół na ziemi w gniazdo bestii, dopóki ciemność nie okryje ziemi. Wszyscy będą odczuwać niepokój. Każdy z was będzie czuł zło, gdy szatan przez antychrysta będzie miał władzę nad wszystkim. Ale jak tylko sprawy będą wydawały się beznadziejne, zstąpię, przez Moje Wielkie Miłosierdzie, aby ogarnąć wszystko, by udowodnić światu Prawdę.

Tak wielkie jest Moje Miłosierdzie, że oświecę najciemniejsze dusze, a one przyjdą do Mnie, czując ulgę w sercach. Na tym etapie wszystkie wątpliwości zostaną usunięte z ich dusz przez Moc Ducha Świętego. Wkrótce potem, kiedy dzieci Boże poznają Prawdę, Ostatnia Trąba zagrzmi i ziemia zostanie odnowiona. Wszelkie zło zniknie. Słońce napełni was wszystkich wielkim Światłem i Nowy Raj zostanie przekazany każdemu i każdej z was z wielką miłością jako największy Dar, jaki można sobie wyobrazić.

Wystarczy zaufać Prawdzie, jaką ujawniam, a zdołacie uniknąć pułapek, które mają zostać zastawione, aby ukraść wasze dusze. Ci z was, którzy widzą, którzy Mi ufają, którzy Mnie wzywają, pomogą Mi uratować dusze tych, którzy widzą, ale nie chcą zobaczyć Prawdy.

Wasz Jezus

orędzie audio


Udostępnij w mediach społecznościowych