Matka Zbawienia: Dni poprzedzające przybycie antychrysta będą dniami wielkich uroczystości

niedziela, 27 kwietnia 2014 roku, godz. 23.20

Moje drogie dzieci, pozwólcie, aby Światło Boga zstąpiło na was, gdy plany przygotowania świata na Powtórne Przyjście Mojego Syna, Jezusa Chrystusa, zostały zakończone. Wszystkie sprawy będą teraz następowały według Świętej Woli Boga i proszę, abyście korzystali z modlitwy jako najwspanialszej zbroi, gdy nasili się walka o dzieci Boże. W przeciwieństwie do poprzednich wojen, walka o dusze będzie bardzo myląca, ponieważ wróg będzie postrzegany jako przyjaciel, a prawdziwy Kościół Chrystusa zostanie uznany za wroga.

Jak bardzo musicie być silni, jeśli macie się stać prawdziwymi chrześcijańskimi żołnierzami. Nigdy nie wolno wam ulegać naciskom, by uczestniczyć w wypowiadaniu bluźnierstw, o co was poproszą, publicznie i przed ołtarzami Mojego Syna. Kiedy zobaczycie ludzi wyniesionych do pozycji władzy w świątyniach Mojego Syna, którzy będą oczekiwali, że będziecie się im kłaniać z szacunkiem, ale nie będzie tam znaku krzyża, wtedy uciekajcie, bo zostaniecie poprowadzeni do błędu. Będziecie wiedzieli, że nadszedł czas na to, by antychryst wkroczył do Kościoła Mojego Syna, kiedy tabernakula zostaną zmienione, a w wielu przypadkach zastąpione ich drewnianymi wersjami.

Dzieci, proszę, bądźcie świadomi tego, że wielu z was odwróci się od Prawdy, bo doświadczycie, że Prawda jest prawie niemożliwa do przyjęcia. Dni poprzedzające przybycie antychrysta będą dniami wielkich uroczystości w wielu kościołach wszystkich wyznań chrześcijańskich i innych wierzeń. Wszystkie zasady zostaną zmienione, liturgia utworzona na nowo, sakramenty sfałszowane – aż wreszcie Msza nie będzie już odprawiana według Świętej Doktryny. Wtedy, od dnia, gdy antychryst dumnie zasiądzie na swoim tronie, nie będzie już Obecności Mojego Syna. I od tego dnia trudno będzie tym, którzy kochają Mojego Syna, pozostać Mu wiernymi tak, jak powinni, bo zostanie wam przedstawiona wszelka obrzydliwość. Gdy wokół was pojawi się dostatecznie wiele zakłóceń i gdy kwestionowanie nowej hierarchii stanie się przestępstwem, będziecie mieli pokusę, by z obawy przed utratą przyjaciół i rodziny poddać się i przyjąć jedną światową religię.

Boża Armia – Reszta – będzie rosnąć i się rozprzestrzeniać, a Modlitwy Krucjaty dostarczą wszystkim wielką siłę. Mój Syn będzie interweniował i poprowadzi was przez wyzwania, które będą stały przed wami i będziecie wiedzieli, że to Jego Moc da wam odwagę i wytrwałość. Tylko silni spośród was pozostaną wierni świętemu Słowu Bożemu, ale nawet jeśli Armia Reszty będzie tylko ułamkiem wielkości armii bestii, Bóg napełni ją mocą lwa. On wzmocni słabych i da im wielkie Łaski. On osłabi siłę tych, którzy staną się wielbicielami antychrysta. Wszystkie te wydarzenia będą się wydawały przerażające, ale w rzeczywistości dla wielu będą się one wydawały nową erą jedności i pokoju na świecie. Ludzie będą chwalić nowy, jeden światowy kościół i powiedzą: „Jakiego wielkiego cudu Bóg dokonał”. Będą bardzo podziwiać ludzi, zarówno w Kościele, jak i spoza niego, którzy doprowadzili do takiej jedności. Wielka chwała i cześć będzie spływać na tych ludzi, a na każdym zgromadzeniu publicznym będą oni witani głośnymi okrzykami oraz specjalnym znakiem rozpoznawczym.

Będzie radość, uroczystości i ceremonie nadawania tytułów, gdzie heretykom będą przyznawać wielkie wyróżnienia. Zobaczycie wielkie bogactwo, jedność między różnymi wyznaniami i ludzie zasłużeni będą czczeni jak żyjący święci – wszyscy z wyjątkiem jednego. Mam tu na myśli antychrysta, bo oni uwierzą, że on jest Jezusem Chrystusem.

Wasza umiłowana Matka
Matka Zbawienia

orędzie audio


Udostępnij w mediach społecznościowych