Przygotowują oni teraz antychrysta na jego wielkie wejście

  • by

niedziela, 21 lipca 2013 roku, godz. 18.05

Moja szczerze umiłowana córko, mam ważne Orędzie dla świata, zarówno dla tych, którzy wierzą we Mnie, jak i tych, co nie wierzą, a także dla tych, którzy mogą nie wierzyć w Mojego Ojca, jak również tych, którzy nie uznają, że wszystkie te rzeczy pochodzą ode Mnie.

Knując przeciwko Mnie, bestia stworzył diabelski plan na koniec czasów, mający na celu oszukanie świata za pomocą wielkiego kłamstwa, aby mógł zabrać ludzkość ze sobą do ognia piekielnego.

Wiedzcie, że Ja już objawiłem światu ten plan, ale jest jedna tajemnica, która musi zostać ujawniona, abyście zrozumieli Prawdę. Jak w przypadku każdej bitwy, wróg zajmuje pozycję i zazwyczaj jest to planowane bardzo ostrożnie, tak więc odbywa się to w tajemnicy, aby ci, którzy są celem, nie wiedzieli, gdzie stoją jego wrogowie.

Tak też w tej ostatecznej walce o dusze szatan i jego kohorty zajęły pozycję przeciwko Dwóm Świadkom Bożym. Zorganizowanie tego zajęło wiele lat, ale Boże dzieci najpierw muszą wiedzieć, kim są ci Dwaj Świadkowie, zanim zrozumieją, jak ten program został opracowany.

Wróg zajął teraz pozycję w Moim Kościele. Robi to jako wróg ukryty wewnątrz konia trojańskiego. Wróg – i pamiętajcie, jest ich wielu, a wszyscy oni oddają hołd bestii – zakorzenił się również na Bliskim Wschodzie. Prawdziwym celem jest Izrael, dom drugiego Świadka.

Dwaj Świadkowie to chrześcijanie i Dom Izraela. Chrześcijaństwo jest pierwszym celem, ponieważ pochodzi ode Mnie. Izrael jest drugim celem, dlatego że urodziłem się Żydem i to jest ziemia ludu wybranego, ludu Boga – dom dla Jerozolimy.

To nie przypadek, że szatan chce zniszczyć ich obu, bo ich nienawidzi, a unicestwiając wszystkie ślady po nich, ogłasza swój największy komunikat – że jest ponad Bogiem. Jak bardzo ci Dwaj Świadkowie będą cierpieć w Imię Boga. Oni nie umrą, ale będzie się wydawało, że są pozbawieni wszelkiego życia.

Jako pierwsze mają być zniszczone sakramenty, potem Msza, następnie Biblia i wszystkie ślady Słowa Bożego. W tych czasach wielu będzie walczyło o to, by głosić Słowo Boże. Jednak właśnie w tych czasach, dzięki Mocy Ducha Świętego, Moje Łaski zostaną wylane wszędzie, aby Bóg nigdy nie został zapomniany.Antychryst

Już niebawem antychryst da się poznać jako człowiek pokoju, który stworzy najbardziej ambitny plan pokojowy na Bliskim Wschodzie.

Przygotowują oni teraz antychrysta na jego wielkie wejście. Tymczasem jest kontynuowany diabelski plan oszukania niewinnych poprzez nauczanie kłamstw w Moje Imię. Ci z was, którzy nie przyjmują Prawdy, niech wiedzą, że te czasy was czekają. Jeśli nie potraficie teraz przyjąć Prawdy, to jeśli naprawdę Mnie kochacie, dam wam Łaski rozeznania.

Wielu nie widzi tego niegodziwego planu, tak starannie ukrywanego, lecz jednak rozwijającego się na waszych oczach, jak zostało to przepowiedziane. Pismo Święte nigdy nie kłamie. Moje Słowo jest Prawdą. Prawda jest liną ratunkową ku zbawieniu. Jeśli przyjmiecie kłamstwa dane wam w Moim Kościele przez tych, którzy nie przychodzą w Moje Imię, to wpadniecie w wielką ciemność i zostaniecie pożarci przez taką nikczemność, że jeśli weźmiecie udział w praktykach okultystycznych – przedstawianych wam w Moje Imię – będziecie dla Mnie straceni.

Niedługo, gdy zostanie wprowadzony fałszywy pokój, rozpoczną się plany unicestwienia Żydów. Podczas gdy bestia będzie atakował Izrael, fałszywy prorok odrzuci Moją Obecność i oszuka nie tylko katolików, ale też wszystkich chrześcijan, wszystkie religie, aby oddać hołd bestii pod przykrywką jednej światowej religii.

Jeśli to Orędzie wywołuje strach w waszych duszach, to wiedzcie, że Moją intencją nie jest ukrywanie przed wami niczego, co może was zniszczyć. Ważne jest jedynie to, aby pozostać wiernym Mojemu Nauczaniu i modlić się o Moją Ochronę. Kiedy poddacie się Mnie, waszemu Jezusowi, i poprosicie Mnie, abym was prowadził, wszystko będzie dobrze.

Wezmę was pod Moją Ochronę – wszystkich was, którzy nie odstępujecie od Prawdy.

Wasz Jezus

orędzie audio


Wybrane orędzia

Udostępnij w mediach społecznościowych