Ostrzeżenie jest przejawem Mojego Bożego Miłosierdzia, ukazanego siostrze Faustynie

niedziela, 26 czerwca 2011 roku, godz. 18.00

Moja szczerze umiłowana córko, czas jest bliski. Jest bardzo mało czasu, by ostrzec i przygotować wszystkie te biedne dusze, które będą tak zszokowane podczas Ostrzeżenia, że nie będą pojmować, czego są świadkami. Muszą być poinformowani, tak by wiedzieli, czego się spodziewać. Jeżeli otworzą serca na tę wielką chwilę Bożego Miłosierdzia, dana im będzie szansa na Życie Wieczne.

To wielkie Ostrzeżenie jest przejawem Mojego Bożego Miłosierdzia, ukazanego siostrze Faustynie. Ten wielki Akt Miłosierdzia został przepowiedziany i to podczas Ostrzeżenia Moje wielkie Miłosierdzie ogarnie cały świat. Moja Krew i Woda wytrysną, tak że w końcu wszyscy poznacie Prawdę. Powiedzcie tym, którzy nie wierzą we Mnie i Mojego Ojca Przedwiecznego, że to wydarzenie nastąpi. Wówczas będą oni w stanie wytrzymać wstrząs Mojego Miłosierdzia, które podczas Ostrzeżenia uratuje miliony dusz z uścisku szatana. Prawda, gdy będzie ujawniona, uratuje wielu od ognia piekielnego.

Duch Święty, który następnie będzie obecny wszędzie w Moich dzieciach, pomoże pokonać dzieła złego ducha. Musicie wszyscy rozpowszechniać Słowo o tym, jak ludzkość najpierw musi przygotować swoje dusze. Ponieważ nawet wierzący muszą zrozumieć, że również oni będą emocjonalnie zaniepokojeni, gdy zobaczą własne grzeszne zachowanie z przeszłości, takim, jakim ono się Mnie ukazuje.

Wzywam teraz was wszystkich, abyście poszli do spowiedzi. Wszyscy pozostali chrześcijanie, musicie uklęknąć i modlić się o odkupienie. Was, którzy nie jesteście pewni tego proroctwa, proszę, miejcie serca otwarte, bo kiedy będziecie świadkami tego żywiołowego, ale nadprzyrodzonego Wydarzenia, jest ważne, żebyście zrozumieli, iż jest to największy Cud, jaki kiedykolwiek zobaczycie, i że jest to Mój wielki Dar dla was wszystkich. Rozważcie to. W ten sposób będzie przebiegał Dzień Ostateczny – Dzień Sądu, tylko tym razem nie będziecie potępieni. Dane wam będzie odnowione życie, a dusze zostaną uratowane, aby umożliwić wam przywrócenie ich do stanu, jakiego pragnę.

Wierzący, módlcie się teraz z całego serca za innych, aby zostali zbawieni.

Wasz Zbawiciel
Jezus Chrystus

orędzie audio


Ostrzeżenie – globalne Oświecenie Sumień

Udostępnij w mediach społecznościowych