Czego doświadczycie podczas Ostrzeżenia i modlitwa o natychmiastowe przebaczenie

sobota, 16 kwietnia 2011 roku, godz. 10.00

Moja umiłowana córko, pospiesz się, aby zwiększyć świadomość odnośnie do Mojego Orędzia, bo Ostrzeżenie jest już prawie nad światem. Powiedz tym duszom, które wzbraniają się przed modlitwą, aby porzuciły swoją pychę i niesmak, i zwróciły się teraz do Mnie, prosząc o przebaczenie. Miejcie jasność, że wiele, wiele dusz nie przetrwa tego mającego wkrótce nastąpić wydarzenia. Wiele z tych dusz jest po prostu leniwych i choć mogą wierzyć w Boga, Ojca Przedwiecznego, to myślą, że swoimi poglądami na sprawy duchowe będą się musiały zająć w jakimś momencie w przyszłości. Ale będzie już za późno.

Powiedz światu, że to wydarzenie jest po to, by ich uratować. Wielu się skruszy podczas tego Doświadczenia Mistycznego. Doznają palącego odczucia, podobnego do tego, którego doświadczają dusze w czyśćcu. Da im to wgląd w to, przez co muszą przejść dusze, które nie są w pełni czyste, zanim będą mogły zobaczyć chwalebne Światło Nieba. Dzięki zwykłemu uznaniu, że to wydarzenie może mieć miejsce, będą w stanie je przetrwać. Zwróćcie się do Mnie i powiedzcie:

Proszę, prowadź mnie ku Światłu i Dobroci Twojego Wielkiego Miłosierdzia i przebacz mi moje grzechy,

a przebaczę wam natychmiast. A wtedy, po Ostrzeżeniu, doświadczycie w waszych duszach wielkiego pokoju i radości.

Modlitwa wprawia młodych ludzi w zakłopotanie

Wielu ludzi w dzisiejszym świecie wzbrania się przed modlitwą. W szczególności wielu młodych ludzi wprawia ona w zakłopotanie i uważają ją za coś przestarzałego. Błędnie sądzą, iż jest tak, że gdy zachowują wiarę w Boga, to modlitwa nie jest konieczna. Nie jest to prawda. Ona jest niezbędna, aby wejść do Raju, którego tak rozpaczliwie będziecie pragnąć po śmierci. Jeśli pozostajecie w grzechu, nie możecie zaznać smaku tego wspaniałego Święta. Tak jak ci z was, którzy trzymają formę, troszczą się o swoje ciało, przyglądają się uważnie temu, co jedzą, i dbają o wygląd, tak też wy musicie w ten sposób przygotować swoją duszę. Jeśli nie zwracacie dokładnie uwagi na stan swojej duszy, stanie się ona słaba i zabraknie jej pożywienia, którego potrzebuje dla zapewnienia doskonałej formy.

Modlitwa do odmawiania o nawrócenie innych

Ze względu na słabość wiary wśród tych na świecie, którzy są wierzącymi, na tych z was, którzy mają silną wiarę, spoczywa teraz ogromna odpowiedzialność. Musicie modlić się tą modlitwą o nawrócenie innych:

Usilnie Cię proszę, Jezu, byś w Twoim Bożym Miłosierdziu okrył te oziębłe dusze Swoją Najdroższą Krwią, aby mogły się nawrócić.

Odmówcie tę krótką modlitwę za tych, którzy jak uważacie, najbardziej jej potrzebują.

Pamiętajcie, dzieci, o Mojej chwalebnej obietnicy. Na końcu zatriumfuję. Szatan, zwodziciel, po prostu nie jest w stanie przetrwać. Proszę, pozwólcie Mi ochronić was i zabrać ze Sobą. Nie oddawajcie swoich dusz szatanowi. Kocham was wszystkich. Proście Mnie wciąż, każdego dnia, bym wzmocnił waszą wiarę.

Wasz Boski Zbawiciel
Król Miłosierdzia i współczucia
Jezus Chrystus

orędzie audio


Udostępnij w mediach społecznościowych