Ta nowa jedna światowa religia będzie oddawała hołd bestii

wtorek, 9 października 2012 roku, godz. 21.31

Moja szczerze umiłowana córko, wiele dusz jest w tym czasie czujnych, bo są oni świadkami szybkich zmian w Moim Kościele katolickim, które teraz zaczynają się ujawniać. Zaczynają się pojawiać znaki ukazujące to, co przepowiedziałem przez ciebie. Już można zauważyć brak dostępu do Mszy. Dostęp do Eucharystii nie jest już tak łatwy. Sakrament spowiedzi jest ograniczony w wielu Moich kościołach.

Wiele Moich kościołów nie posiada kapłanów, aby nimi kierowali. Tak wielu opuszcza Moje kościoły w tym czasie ucisku, że wkrótce te kościoły zostaną przekazane komercyjnym właścicielom.

Gdy wiara chrześcijan jest poddawana próbie, ważne jest, aby w dalszym ciągu modlić się Moimi Modlitwami Krucjaty. Wkrótce nowi słudzy zostaną wprowadzeni do Kościoła katolickiego i do innych kościołów chrześcijańskich.

Początkowo różnice między religiami będą zacierane tylko na ich obrzeżach. Następnie, w krótkim czasie, nie rozpoznacie już Mojego Nauczania, ponieważ ono niezauważalnie zniknie. Jego miejsce zajmie szereg niejasnych, ale poetyckich wypowiedzi, które będą zachęcać do tolerancji grzechu. Kłamstwa przedstawiane niepodejrzewającym niczego osobom praktykującym początkowo nie zostaną przez nie zauważone. Jednak wkrótce Moi wyznawcy zaczną mieć głęboko niepokojące odczucie, że coś jest nie tak.

Ostateczne oszustwo nastąpi wtedy, gdy święte sakramenty zostaną zastąpione pogańskimi substytutami. Wszystkiemu będzie przewodził fałszywy prorok, który będzie rościł sobie prawo do tego, aby być najwyższym kapłanem nad wszystkimi religiami, połączonymi w jedną. Ta nowa jedna światowa religia będzie oddawała hołd bestii.

Wszyscy ci, którzy ślepo za nim podążą, zostaną pochłonięci przez bestię i na zawsze będą dla Mnie straceni. Szybkość, z jaką się to stanie, zadziwi Moich wyznawców. Ten plan jest starannie realizowany. Ta kampania, aby przekształcić gościnność chrześcijan w akceptację świeckich praw, jest przeprowadzana profesjonalnie. Jest ona planowana wśród wielu narodów przez jedną grupę, która wykorzystuje sławne osoby, celebrytów i figurantów – a wszyscy oni są szanowani przez większość – aby popierali ich nikczemne kłamstwa.

Uważajcie. Nie przyjmujcie kłamstw. Nie angażujcie się w plan zbezczeszczenia Mojego Świętego Imienia.

Wasz Jezus
Król i Odkupiciel całej ludzkości

orędzie audio


Udostępnij w mediach społecznościowych