Proroctwo z Garabandal stanie się teraz rzeczywistością

wtorek, 31 maja 2011 roku, godz. 15.30

Moja szczerze umiłowana córko, przeszliśmy długą drogę w tak krótkim czasie. Był ku temu powód. Ponieważ cały czas trzeba było przekazywać Moje najświętsze Słowo światu, spragnionemu Mojej Miłości. Oni wciąż nie słuchają, bo nie chcą wiedzieć. Podczas gdy wielu z Moich wiernych wyznawców jest teraz świadomych nadchodzących zmian, tak wielu nie ma w ogóle żadnego zainteresowania dla ostrzeżeń dawanych do tej pory światu przez Moją umiłowaną Matkę. Proroctwa dane w Garabandal staną się teraz rzeczywistością. Przygotujcie się teraz na to wydarzenie, bo pozostało wam niewiele miesięcy na przygotowanie waszych dusz.

Proszę, nie lękaj się, Moja córko, bo wiem, że te wydarzenia cię zasmuciły, ponieważ myślisz o przyszłości swoich dzieci. Ostrzeżenie zmieni wszystko. Ale będzie też rozwidleniem dróg. Ludzkość, gdy zostanie obudzona na prawdę o Istnieniu Boga, to wybierze ze swojej własnej wolnej woli jedną z dwóch ścieżek: drogę zbawienia albo drogę potępienia.

Kara zetrze znaczną część świata

Módlcie się mocno, by człowiek wybrał tę pierwszą. Bo jeśli tego nie uczyni, świat będzie cierpiał najcięższą karę, a znaczna jego część zostanie starta. Dlaczego Moje dzieci miałyby tego pragnąć? Jednak z powodu grzechu człowiek zdecyduje się, niestety, zignorować Moją obietnicę i podążyć ścieżką zwodziciela. Powiedziałem wam, że nie podam wam daty Ostrzeżenia, bo jest ona znana tylko kilku wybranym duszom. Bo jeśli ta data byłaby podana publicznie, to ludzie skłanialiby się do zabiegania o odkupienie z poczucia fałszywej pokory. Zaufajcie mi. Wszystko będzie dobrze, dzieci. Jesteście błogosławieni, że otrzymujecie ten cudowny Dar objawienia. Świat będzie teraz wydawał się cichszy i nieco dziwny w nadchodzących miesiącach, poprzedzających Ostrzeżenie. Gdy ono nastąpi, choć będzie na niebie wizualnie spektakularne, to tak spokojne będzie to Mistyczne Doświadczenie, że będziecie lepiej przygotowani do tego cichego spotkania ze swoim własnym sumieniem.

Pamiętajcie, im więcej ludzi będzie uprzedzonych o tym wydarzeniu, tym więcej dusz zostanie ocalonych. Módlcie się, módlcie się Moją Koronką do Bożego Miłosierdzia za te dusze, które umrą podczas Ostrzeżenia. One potrzebują waszych modlitw.

Wasz kochający Zbawiciel
Jezus Chrystus

orędzie audio


Udostępnij w mediach społecznościowych